Lietus ūdens savākšanas un novadīšans sistēmas

Līnjveida kanālus un infiltrācijas kasetes izmanto lietus un drenāžas ūdeņu uztveršanai, kontrolētai novadīšanai un atkārtotai to izmantošanai.

Infiltrācijas kasetes

STORMBOX infiltrācijas kasetes ir daļa no RAINEO sistēmas, kas ļauj efektīvi novadīt lietus ūdeni un novērst plūdus ne tikai rūpnieciskos un komercobjektos, bet arī piemājas dārziņā. Turklāt katrs pats var izvēlēties, vai uztverto lietus ūdeni infiltrēt zemē, kontrolēti novadīt centralizētā lietus kanalizācijas sistēmā vai arī uzkrāt atkārtotai izmantošanai.

Galvenās pielietojuma zonas:
stāvlaukumi,
ceļi,
pilsētu aglomerācijas,
stadioni un sporta laukumi,
lidostas,
tirdzniecības platības un rūpnieciskie rajoni,
lauksaimniecības platības.

Stormbox

Infiltrācijas kasetes

ACO multiline

Līnijveida kanāli

Līnjijveida lietus uztveršanas kanālus izmanto nokrišņu savākšanai no cietiem segumiem. ACO Multiline ir lietus ūdens savākšanas kanāls, kas pēc standarta ir aprīkots ar blīvējumu. Izmantojot Seal in tehnoloģiju ACO cieši noblīvē līnijdrenāžas sistēmas galvenos punktus. Tas nozīmē, ka ACO Multiline jau šodien atbilst rītdienas prasībām attiecībā uz blīvumu un ūdens kvalitāti.

Galvenās pielietojuma zonas:
garāžas,
autostāvvietas,
gājēju celiņi,
stadioni un sporta laukumi,
tirdzniecības platības un rūpnieciskie rajoni.

Kanāli pieejami sekojošām slodzes klasēm:
• A15
• B 125
• C 250
• D 400
• E 600

linijveida kanala sistema

  1. Gala noslēgs | 2. Gružu ķērājs ar izvadu | 3. Kanāls ar kaskādi | 4. Kanāls 0,5 m ar sagatavi T veida pieslēgumam | 5. Kanāls 1 m | 6. Gala noslēgs ar izvadu | 7. Adapters T-veida savienojumam | 8. Kanāls ar pieslēgumu vertikālam izvadam
Līnijveida kanāli

Sifoniskas jumta notekas

Geberit ar savu Geberit Pluvia jumta noteksistēmu ar sifona principu jau gadu desmitiem nosaka standartus jumta noteku jomā.

Iemesli, kāpēc Geberit Pluvia ir ieteicamākais risinājums - Parastās sistēmas lietusūdenim no jumta vienkārši ļauj notecēt pa slīpi novietotām caurulēm, taču kompaktā Geberit Pluvia cauruļu sistēma ātri piepildās un nosūc lietusūdeni no jumta ar vakuuma palīdzību. Geberit Pluvia jumta piltuves novērš gaisa iesūkšanu un garantē drošu sistēmas darbību. Rezultāts – divkārt lielāks lietus ūdens daudzums uz pusi mazāka diametra caurulē. Vakuumsistēma nodrošina lielāku projektēšanas brīvību, jo pateicoties tai, caurules vairs nav nepieciešams uzstādīt slīpi.

geberit pluvia

Pasūtāmā prece. Vaicāt Onninen speciālistiem.

MAZĀKS JUMTA PILTUVJU SKAITS

Pateicoties sistēmas lielajai caurplūdei, ir nepieciešams mazāks jumta trapu skaits. Tas ļauj ietaupīt materiālus un prasa mazāku darba apjomu, vienlaikus saudzējot jumtu.

MAZĀKS STĀVVADU SKAITS

Tā kā sistēmas caurules ar lietusūdeni piepildās pilnā apjomā, ir nepieciešams mazāks stāvvadu skaits. Rezultāts: lielāka projektēšanas brīvība.

MAZĀK PIESLĒGUMU LIETUSŪDENS PAZEMES DRENĀŽAI

Mazāks lietusūdens stāvvadu skaits nozīmē arī mazāk montāžas darba un zemākas materiālu izmaksas.

MAZĀKI CAURUĻU DIAMETRI

Geberit Pluvia sistēmas caurules ir projektētas tā, lai tās piepildītos pilnā apmērā. Tas samazina nepieciešamo caurules diametru līdz absolūti nepieciešamajam.

SISTĒMA AR PAŠATTĪRĪŠANĀS FUNKCIJU

Lielais piepildītā caurulē pastāvošais plūsmas ātrums (lielāks par 0,5 m/s) rada vakuumu, kas veicina sistēmas pašattīrīšanos. Tas nozīmē, ka apkalpošanai būs jāatvēl ievērojami mazāk laika.

NEKĀDU SLĪPI NOVIETOTU CAURUĻU

Tā kā Geberit Pluvia caurules novieto horizontāli, lietusūdens novadīšanas sistēma aizņem mazāk vietas.

pluvia1 geberit pielietojums

pluvia2 geberit pielietojums