Siltā gaisa pūtēji un gaisa aizkari

Mūsu sortimenta piedāvājumā ir siltā gaisa pūtēji un gaisa aizkari no vadošajiem ražotājiem nozarē - VTS, 2VV, plašam publisko un komerctelpu pielietojumam

Onninen piedāvā VTS ražotus ūdens sildītājus VOLCANO, kas piemēroti dažāda izmēra telpu apsildīšanai. Iekārtas ir viegli uzstādīt, rūpnīcas komplektācija nodrošina minimālu laika un materiālu ieguldījumu, lai ierīce būtu gatava darbam. Augstas kvalitātes korpusa apdare nodrošina izturību un modernu dizainu. Ražotāja mērķis ir nodrošināt optimālu cenas un kvalitātes attiecību.

Iekārtas plaši izmanto veikalu, auto darbnīcu, ražošanas telpu, noliktavu, sporta zāļu apsildei. Pieejami 4 modeļi ar dažādu sildīšanas jaudas, horizontālās un vertikālās jaudas diapazonu.

VTS volcano

vts wing

Pieejami auksta gaisa aizkari (bez siltummaiņa), ūdens un elektriskā siltummaiņa modeļi. Aizkarus ražo 1 m, 1,5m un 2m variantos, ko var kombinēt jebkurā konfigurācijā, kas ļauj aizsargāt jebkuras ēkas ieeju.

Onninen pieejami VTS WING gaisa aizkari, kuru mērķis ir radīt neredzamu barjeru, kas vienu no otras nošķir vides ar atšķirīgiem parametriem. Aizkaru WING korpusa minimālistiskā forma, ko iedvesmojusi planiera spārnu izskats, un rombveida sānu uzliktņi piešķir aizkariem elegantu izskatu.. Enerģiju taupīgais motors, efektīvais ventilators un divrindu siltummainis nodrošina iekārtas klusu darbību un vislielāko efektivitāti.

VTS WING gaisa aizkari – tagad pieejami arī melnā krāsā! RAL 7016 – antracīta melns!
WING-W200 DARK 5

02VTS 2 1m 15.01.20

02VTS 3 2m 21.01.20

Piedāvājumā arī augstas kvalitātes Čehijā ražoti 2VV gaisa aizkari. Pasūtījumiem pieejami gaisa aizkari no budžeta klases uzticamiem modeļiem mazajam biznesam (kafejnīcas, viesnīcas u.c.) līdz industriāliem risinājumiem, kas taupa enerģiju, bet nodrošina lielu jaudu, lai aizsargātu lidostu, loģistikas centru, sporta haļļu un ražošanas ēku telpas.

Onninen noliktavā un veikalos pieejami ESSENSSE NEO modeļi, kas optimāli piemēroti maziem un lieliem projektiem – skolām, publiskām ēkām, biznesam un kafejnīcām. Tā ir droša aizsardzība pret caurvēju, putekļiem un insektiem. Pieejami 3 dažādos izmēros – 1m, 1,5m, 2m un 2 dažādiem siltummaiņiem – ūdens un elektrisko.

2vv essensse neo

Siltā gaisa pūtēji un gaisa aizkari

VTS produktu video