ABB UK600 sadalne mūsdienīgam dzīvesveidam!

Mūsdienīgai telpai ir jābūt ļoti funkcionālai un jāspēj nodrošināt ne tikai viedus risinājumus, bet arī estētisku baudījumu.

Tehnoloģiju un viedo ierīču attīstība un dažādība ietekmē visu mūsu ikdienu, tai skaitā dzīves un darba telpu. Mājokļos arvien vairāk parādās dažādas viedās ierīces komfortablam un pievilcīgam dzīvesveidam. Diez vai kāds var iztikt bez priekšrocībām, ko sniedz tehnoloģijas mūsu dzīvē.

Vienlaikus aug pieprasījums pēc pārdomāta un kvalitatīva interjera. Māju un dzīvokļu automatizācija, kas savulaik tika uzskatīta vien par luksusa namu privilēģiju, nu kļūst arvien populārāka un pieejamāka, tādēļ pat pavisam praktiskam risinājumam jābūt spējīgam iederēties dizainā un piešķirt interjeram papildu vērtību.

Funkcionalitāte un estētika

Modernajai dzīves un darba telpai ir jābūt gan komfortablai, gan estētiski pievilcīgai un, protams, drošai vietai, kur atrasties. Mājokļiem, birojiem un komerctelpām jābūt gudrām, stilīgām un ērti pārvaldāmām viedtālrunī un planšetdatorā. Tiecoties pēc perfekti sakopta un kārtīga mājokļa, nepieciešama īpaša zona pieaugošajām savienojamības vajadzībām un viedajām tehnoloģijām. Laiki, kad cilvēki samierinājās ar kabeļu mudžekļiem un lietotājiem neērtiem vadības paneļiem, ir pagātnē.

Gudras idejas

Visas iepriekšminētās prasības apmierina ABB viedā multivides sadalne, kas nodrošina vietu visam nepieciešamajam – kabeļiem, maršrutētājiem, domofoniem u.c. Turklāt ir iespējams kontrolēt elektroenerģijas sadali un multivides iekārtas no viena centrālā mezgla, izmantojot "kombinēto sadalni".

ABB dizaineru komanda, kurai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze modernu un gudru risinājumu izstrādē, ir radījusi zemapmetuma sadaļņu klāstu UK600, kurš ir pieejams trīs versijās –

  • “Standart”, kas paredzēts tikai elektroenerģijas sadalei,
  • “Media”, kas paredzēts tādām ierīcēm kā maršrutētāji,
  • “Combi”, kas paredzēts gan enerģijas, gan mediju sadalei.

Taču, atšķirībā no saviem priekšgājējiem, jaunākajās sadalnēs viedās tehnoloģijas ir ne tikai funkcionālas, bet arī kā dizaina elements.

ABB sadalnes UK600
Attēls no ABB

Personalizēts risinājums

Šīs elegantās un stilīgās sadalnes sniedz iespēju glīti uzglabāt multivides aprīkojumu, padarot mājokli sakoptāku un plašāku.

Plašais durvju klāsts ļauj izvēlēties sev piemērotāko – standarta baltā vai antracīta pelēkā, multivides durvis ar ventilācijas atveri vai īpašu dizainu – tās var pilnībā pielāgot, lai perfekti pieskaņotu esošajam interjeram. Jūs pat varat ievietot savus attēlus, pievienot LED apgaismojuma paneli vai izmantot sadalnes durvis kā spoguli vai ziņojumu dēli, padarot tās par patiesi daudzfunkcionālu elementu jūsu mājas interjerā.

Tieši atjautīgā dizaina un pielietojuma kombinācija piešķir personisku pieskārienu viedajiem risinājumiem, kas darbojas Jūsu mājās, padarot ēkas drošākas, viedākas un aprīkotas nākotnei.

ABB sadalnes - dizaina elements
Attēls no ABB

ABB sadalnes - dizaina elements 2
Attēls no ABB

Elektrodrošība mājās un birojā

Neskatoties uz pievilcīgu ārieni, sadalne tomēr pilda konkrētas praktiskas funkcijas. Vēl vairāk - elektroenerģijas sadales skapis ir pati svarīgāka elektroiekārta Jūsu mājvietā vai birojā, kuras primārās funkcijas ir ienākošās elektroenerģijas pārdale un elektrodrošības nodrošināšana.

Kam tad jābūt sadalnē, lai tā nodrošinātu izcilu aizsardzību kā cilvēkiem, tā arī elektriskajām ierīcēm?

ABB slēdži
Attēls no ABB

Katru gadu Eiropā izceļas divi miljoni ugunsgrēku, no kuriem viena trešdaļa ir dēļ elektroinstalāciju bojājumiem, kuri pārsvarā rodas bīstamu elektriskā loka bojājumu dēļ.

S-ARC ir ierīce, kas paredzēta loka bojājumu seku mazināšanai. Savlaicīgi konstatējot loka bojājumus un atvienojot bojāto ķēdi, tā nodrošina uzticamu un pilnīgu aizsardzību jebkura tipa ēkās.

Apskati plašāku informāciju par slēdžiem:

Tāpat sadalnē var atvēlēt vietu impulsa un instalācijas relejiem, kas palīdzēs kontrolēt apgaismojumu telpā un pārvaldīt viedās mājas funkcijas. Izmantojot relejus apgaismojuma vadībā, iespējams ne vien vienkāršot elektrības shēmas un izveidot individuāli pielāgotus risinājumus, bet arī ietaupīt finanses.

Relejiem iespējams pielāgot plašu aksesuāru klāstu, tā izveidojot individuāli atbilstošus risinājumus – relejam var pieslēgt līdz pat četrām atsevišķām apgaismojuma līnijām ar dažādiem kontaktu stāvokļiem. To iespējams pievienot patstāvīga vadības signāla iekārtām, piemēram, krēslas vai laika slēdzim. Impulsa un instalācijas releju risinājumi apgaismojuma vadībā piemēroti gan industriālām ēkām, gan privātmājām.

Plašāka informācija par ABB ESB pieejama ŠEIT.

ABB ESB releji

Daudzveidīgai apgaismojuma kontrolei paredzēta ABB ESB releju sērija.
Attēls no ABB

Raksts tapis sadarbojoties ar ABB