Santehnika

Ūdens jaucējkrāni, ūdens maisītāji, vannas, WC un tualetes podi, podu vāki, bidē, pisuāri, dušas sistēmas un dušas kabīnes, izlietne – visas lietas saistītas ar komfortu un ērtībām.

Ūdens krāni, maisītāji jeb jaucējkrāni izlietnēm, vannām, dušām ir santehnikas elements ar ļoti aktīvu lietošanu. Tāpēc ir jāpievērš īpaša uzmanība tā savienojuma elementiem, darbībai, skaļumam un arī garantijas periodam. Dažādi dizaina un krāsu risinājumi ieviesīs vannas istabā individualitāti.

Vannas istabas jaucējkrāni rokas izlietnei, vannas un dušas lietošanai. Bieža ūdens lietošana ir nepieciešamība, bet moderni krāni var samazināt ūdens lietošanas apjomus pateicoties bezskāriena krāniem ar sensoru, ūdens plūsmas ierobežotājam. Jaucējkrāni ar termostatu vienmēr uzturēs nemainīgu un jums komfortablu ūdens temperatūru.

Dušas kabīnes var iedalīt pēc iekārtošanas veida.
Var ierīkot jau gatavu dušas kabīni ar paliktni. Paliktnis var būt ar zemām malām vai ar augstām, kas izskatīsies kā neliela vanna. Ir dušas kabīnes, kur paliktņa nav, bet ir ierīkots traps jeb ūdens novads slīpā grīdā un atsevišķi izveidotas tikai dušas sienas un durvis.

Dušas kabīnes vai sienas durvis parasti izgatavo no caurspīdīga vai matēta materiāla un metāla detaļām. Tām ātri jānovada ūdens, jāžūst, jābūt izturīgam pret ūdens nogulsnēm un tīrīšanas līdzekļiem.
Dušas sistēma vai dušas klausules var būt ar parastu ūdens padevi, ar maināmām ūdens strūklām un ūdens masāžas iekārtu.

Podi, pisuāri, bidē var būt ar ūdens tilpni iemontētu sienā, stiprināmi pie sienas vai tos novieto uz grīdas. Tas atkarīgs no iespējam, dizaina risinājumiem un telpu plašuma. Onninen plašā sortimentā var iegādāties Oras, Hansgrohe, Geberit, IFO, Kolo, Gustavsberg, Villeroy&Boch un Onnline santehnikas iekārtas, kā arī tiem piemērotus stiprinājumus, podu vākus, ūdens noskalošanas kastes un c.

Ražošanas ēku saimniecības zonās tiek izmantotas saimniecības izlietnes no nerūsējošā tērauda. Tās vieglas, vienkārši stiprināmas pie sienas vai uz kronšteiniem ar vai bez aizsargsienas un režģi. Tādas izlietnes ir izturīgas, viegli kopjamas un ērtas izmantošanai.

Virtuves izlietnes mēdz būt dažāda veida un formu. Onninen piedāvā iegādāties Onnline zīmola akmens masas virtuves izlietnes ar plauktu grafīta krāsā. Komplektā nāk virtuves ūdens maisītājs pieskaņotā krāsā.