Rūpnieciski izolēti cauruļvadi un savienojumi

Pieejamība
Zīmols

Rūpnieciski izolētas caurules ir ideāls risinājums siltumapgādes, aukstumapgādes un ūdensapgādes tīkliem - tās samazina siltuma zudumus, caurules izolācija ir kompakta un to ir ātri un ērti uzstādīt. Šādas caurules var izmantot dzīvojamo ēku savienošanai ar apkures tīkliem, ja apkures katls atrodas vienā ēkā, bet siltums nepieciešams arī citās. Profesionāļi šo labprāt izmanto centralizētiem apkures un ūdensapgādes tīkliem, jo risinājums ir drošs un samazina cauruļu instalēšanai nepieciešamo laiku, nav nepieciešami speciāli instrumenti.

Onninen piedāvā plašu klāstu Uponor iepriekš izolētas caurules, kas var nodrošināt dzeramā ūdens padevi pie ļoti zemām temperatūrām, izvairoties no sasalšanas, siltumapgādes caurules, kas var kalpot gan kā turpgaitas, gan atpakaļgaitas caurule un ko ir ļoti viegli savienot, pateicoties uzticamiem Wipex vai Quick & Easy veidgabaliem. Kā arī pilnībā universālas Ecoflex Quattro, kas pārvieto gan siltumu, gan karsto ūdeni starp ēkām.

Uponor piedāvā jaunu ECOFLEX VIP izolēto cauruli, kur izolācijā veidots vakuuma slānis, kas palīdz samazināt siltuma zudumus līdz pat 60 %, kas ir nākotnes tehnoloģija jau šodien.