Stiprinājumi un palīgmateriāli

Visi montēšanas, instalācijas un savienojuma darbi notiek ar stiprinājumu un dažādu palīgmateriālu palīdzību. Katram uzdevumam var piemeklēt gan vispārēji piemērotus vai specializētus stiprinājumus, viss atkarīgs no darbu sarežģītības, montētāju profesionālisma un nepieciešamības.

Onninen piedāvā ļoti plašu stiprinājumu un palīgmateriālu izvēli. Pie mums jūs varat iegādāties speciālus jumta stiprinājumus, kustīgos un nekustīgos balstus, profilus un kronšteinus, dažādas dekoratīvās uzlikas, lai nepieciešamos savienojumus integrētu interjerā.

Elektromateriālu stiprināšanai ir pieejamas dažādu garumu un krāsu naglas ar skavām, skavas, savilces, kabeļu saites un vadu stiprināšanas elementi.

Pamata savienojums dažādiem darbiem un materiāliem ir skrūves. Atkarība no materiāla jāizvēlas metāla, koka, betona vai ģipškartona skrūves. Ir pieejamas arī divpusējas, bultskrūves un enkurskrūves, skrūves ar dībeļiem vai arī tikai dībeļi. Labākai un drošākai savienojumu izturībai ir pieejamas paplāksnes un uzgriežņi dažādos diametros.

Īslaicīgiem savienojumiem un palīgdarbiem var iegādāties dažādas izturības un garuma troses un lentas: līmentes, alumīnija un armētas alumīnija lentes.