Zemgrīdas apkure

Pieejamība
Speciālais piedāvājums
Zīmols

Siltās grīdas jeb zemgrīdas apkure ir grīdā iestrādāta siltumu izstarojoša sistēma, kas nodrošina gan telpas vienmērīgu apsildi, gan dzesēšanu. Nenoliedzama tādas apkures priekšrocība ir tā, ka telpās nav nepieciešams uzstādīt radiatorus, kas ļauj ēkas īpašniekiem un projektētājiem īstenot neierobežoti savas interjera idejas. Šāda sistēma lieliski darbojas arī instalēta sienās vai griestos, tāpēc to var izmantot gan jaunās ēkās, gan renovācijas projektos.

Lieliska iespēja uzlabot ēkas energoefektivitāti, ir grīdas apsildes sistēmu pieslēgt siltumsūknim un atjaunojamās enerģijas avotam. Šāda apsildes sistēma mazina izdevumus, izmantojot zemākas temperatūras, jo apsildāmā virsma ir plašāka, piemēram, par radiatoriem, kā arī šī sistēma nodrošina ļoti vienmērīgu siltuma izplūdi.

Zemgrīdas apkure nav redzama interjerā, jo pilnībā iestrādāta zem grīdas seguma un to var uzstādīt zem jebkura grīdas pārklājuma, nebaidoties to sabojāt.
Silto grīdu sistēmu var izmantot dzesēšanai, lai nodrošinātu arī vasarās patīkamu klimatu telpās. Dzesēšana notiek vienmērīgi bez auksta gaisa plūsmas telpās un papildus dzesēšanas iekārtām, kurām nepieciešama vieta interjerā.

Onninen piedāvā Uponor risinājumus Siccus vai Tacker siltajām grīdām, kur visi elementi ir izstrādāti tieši šim apkures veidam: daudzslāņu caurules, savienojumi, viedās kontroles sistēmas. Siccus ir viegla un plāna konstrukcija, kas īpaši piemērota montāžai koka pārsegumos, tai skaitā arī ēku otrajos stāvos. Vairs nav nepieciešams kombinēt vienas mājas ietvaros silto grīdu apkuri un radiatorus. Savukārt, Tacker skavu metode palīdz maksimāli ātri instalēt apkures sistēmu, izmantojot integrētu izolācijas slāni, speciālas skavas un skavotāju, kas darbu padara vieglu un neļauj kļūdīties.

Uponor piedāvā arī modernu apkures sistēmas vadību, lai piemērotu telpu klimatu katra vajadzībām. Vadu un bezvadu apkures kontroles ierīces un attālināta vadība ļaus taupīt enerģiju un nodrošināt komfortu. Lakonisks un skaists termostatu dizains, vadības aplikācija izstrādāti, lai atbilstu arvien prasīgākām patērētāju vajadzībām pēc zemu izmaksu, komfortablas un dizainiski izsmalcinātas apkures sistēmas.

Danfoss Icon™ un Basic Plus 2 silto grīdu vadības sistēmas nodrošina pilnvērtīgu kontroli un optimālu enerģijas patēriņu.

Ražotājs HERZ piedāvā augstas kvalitātes grīdas apsildes caurules Line PE-RT 5 dažādos diametros, kolektorus, cirkulācijas un temperatūras uzturēšanas mezglus un automatizēto kontroli.