Industriālie fankoili un gaisa aizkari

Pieejamība
Zīmols

Lielu industriālo telpu sildīšanai un dzesēšanai var ierīkot gaisa sildītajus jeb fakoilus (no angļu valodas fan coil). Tāda iekārta sastāv no ventilatora spirāles silda vai atdzesē, izmantojot karsto ūdeni no centrālās apkures iekārtas vai atdzesētu ūdeni no centrālās dzesētāja iekārtas. Fankoils ir ļoti ērti savienojams ar jebkura tipa https://www.onninen.lv/apkure/siltumsukni/c/ECOM_L2_22449159. Ventilatoru darbina neliels elektromotors, kas cirkulē telpas gaisu caur filtru.
Gaisa sildītājus var uzstādīt griestos, uz grīdas un uz sienam. Iekārtas mēdz būt vertikāla un horizontāla izvietojuma, lai pēc iespējas labāk iederētos telpā.

Gaisa aizkari ir paredzēti lietošanai publiskās telpās, veikalos, komercplatībās, saldētavās, noliktavās un citās vietās. Gaisa aizkari norobežo telpu ne tikai no nevēlamas gaisa apmaiņas, bet arī aizsargā no caurvēja, kukaiņiem, putekļiem. Pareizi izvēlēts gaisa aizkars te tikai uzlabos komfortu, bet arī ļaus ietaupīt apkures izdevumus, kas šobrīd ļoti aktuāli energoefektīvās ēkās.
Onninen piedāvā dažādus gaisa aizkarus ar pietiekošu aizsardzību jebkurai telpai - no maziem veikaliņiem līdz loģistikas centriem un lielām ražotnēm. Pieejami modeļi ar elektrisko un ūdens siltummaini, dažādos platumos – 1 metrs, 1,5 un 2m. Iespējams instalēt gan vertikāli, gan horizontāli.
Piedāvājam izvēlēties kādu no VTS Wing modeļiem - jaudīgus un dizainiski izsmalcinātus gaisa aizkarus. Tagad pieejamus arī antracīta pelēkā krāsā, lai iekļautos interjerā. Enerģiju taupošais motors un efektīvie ventilatori nodrošinās klusu un energoefektīvu ekspluatāciju.
Onninen pieejami arī Čehijā ražoti 2VV gaisa aizkari – no budžeta klases uzticamies modeļiem mazajam biznesam (kafejnīcās, viesnīcas) līdz industriāliem risinājumiem, kas taupa enerģiju un nodrošina lielu jaudu - lidostās, sporta hallēs, ražošanas un loģistikas centros.