Gaisa vadu sistēmas

Pieejamība
Speciālais piedāvājums
Zīmols

Gaisa vadi nepieciešami ventilācijas ierīkošanai ēkās, lai nodrošinātu veselīgu iekštelpu klimatu. Ventilācijas sistēmām izmanto apaļus un taisnstūra tērauda, nerūsējošā tērauda, alumīnija un plastmasas gaisa vadus. Onninen piedāvā visu formu gaisa vadus, kā arī papildus aprīkojumu to uzstādīšanai, trokšņu slāpētājus, jumta pārsegus gaisa nosūkšanai un citus instrumentus: montāžas skavas, lentes, savilces, profilus, skrūves, kā arī - visa veida izolāciju drošai un ilgtspējīgai sistēmas ekspluatācijai.

Onninen piedāvā Lindab Safe un Safe Click cinkotā tērauda apaļo gaisa vadu sistēmas, kas ir viegli uzstādāmas, nodrošina augstu sistēmas gaisa blīvuma klasi un taupa laiku uzstādot. Veidgabalos ir dubultas APDM gumijas blīves, kas nodrošina Eurovent sertificētu D pakāpes gaisa blīvuma klasi, tāpēc to var izmantot ne tikai privātmāju projektos, bet arī industriālos un komerciālos objektos ar augstām prasībām. Īpašiem vides apstākļiem ir iespējams izmantot nerūsējošā tērauda vai cinkota alumīnija produktus. Veikalos pieejami LINDAB un VENTO visi cinkotā tērauda apaļo gaisa vadu ventilācijas sistēmas elementi – trejgabali, līkumi, pārejas, sedli, uzgaļi, kā arī GRADA restes apaļajiem gaisa vadiem. Papildus jāpievērš uzmanība tīrīšanas lūkām un instrumentiem gaisa vadu inspekcijai, drošībai un tīrībai.

Piedāvājam arī plašu klāstu dažādu ražotāju taisnstūra gaisa vadus - īpaši ražotus katra projekta izmēros un konfigurācijā. Piedāvātie gaisa vadi ražoti, lai samazinātu trokšņu līmeni un iespējams stiprināt gan ar profiliem, gan vītņustieņiem.

DEC INTERNATIONAL ražo izturīgus, daudzslāņu lokanos gaisa vadus visām vajadzībām. Laminētus alumīnija lokanos gaisa vadus, kas sastāv no vairākām alumīnija un poliestera slāņiem ar tērauda spirāli - augstu temperatūru izturīgus (ALUDEC), alumīnija gaisa vadus pārklātus ar speciālu polimēru, kas nodrošina lielāku izturību pret mehāniskiem bojājumiem un ir tvaika droši (COMBIDEC). Piedāvājumā arī sintētiskie gaisa vadi – vieglas konstrukcijas, pilnībā lokani, mehāniskās stiprības dēļ tie spēj absorbēt ilgstošas vibrācijas. Tie var būt ražoti no poliestera auduma, kas pārklāts ar polimēru, vai arī PVC materiāla caurausti ar tērauda stiepli. DEC ražo arī dažādus rūpnieciski izolētus gaisa vadus – gan akustiski, gan siltumizolētus. Vienkāršākiem risinājumiem var izmantot lokanos alumīnija gaisa vadus.

Privātmājām, daudzdzīvokļu mājām un komercobjektiem ir piemēroti lokanie plastmasas gaisa vadi, kas pieejami 75 un 90 mm diametrā. Tie ir viegli, antistatiski un antibakteriāli, viegli uzstādāmi un aizņem maz vietas. Heatpex ražotās gaisa caurules ir sertificētas un viegli savienojamas ar Aria sistēmas gaisa kolektoriem, difuzoru pievienojumiem.

Onninen veikalos iedāvājam arī piederumus gaisa vadu tīrīšanai no Somijas ražotāja Pressovac. Pressovac ir pilns cauruļu tīrīšanas klāsts, sākot ar birstēm un tauku noņēmējiem virtuves gaisa izvados, speciāliem sūcējiem, dezinfekcijas un pārbaudes iekārtām.