Ventilācijas sistēmu apkope

Pieejamība
Zīmols

Onninen e-veikalā var iegādāties augstas kvalitātes filtrus, filtru elementus un citas sastāvdaļas gaisa pieplūdes un izplūdes filtrēšanai. Plašā piedāvājumā ir filtri gan dzīvokļu un māju, gan dažādu industriālo un ražošanas objektu ventilācijas sistēmām.

Filtrus var izvelēties atkarībā no izmēra un filtrēšanas klases, izgatavošanas materiāla, ventilācijas iekārtas ražotāja un filtrēšanas jaudas. Ventilācijas iekārtās pirmais filtru komplekts tiek nodrošināts iegādājoties iekārtu, bet tos nepieciešams mainīt vismaz reizi gadā (piesārņotas vides gadījumā - pat divas reizes). Tas palīdzēs gan nodrošināt telpās tīru gaisu - attīrot no putekļiem, ziedputekšņiem, izplūdes gāzēm, gan arī paildzinās iekārtas darbošanās laiku, jo saudzēs tās mehānismus no vides ietekmes.

Filtri ir dažāda veida:

  1. Paneļu filtri ir izgatavoti taisnstūra formā ar cietu rāmi no plastmasas, metāla vai kartona ar rupju vai smalku filtrāciju. Rupjo filtrāciju izmanto kā pirmo filtru ventilācijā pirms gaiss nonāk līdz smalkajam filtram.
  2. Maisa, kabatu filtri tiek lietoti ventilācijas sistēmās kopā ar filtru kastēm, lai attīrītu gaisu jau sistēmā.
  3. Dažādas klases HEPA filtri (augstas efektivitātes daļiņu absorbācijas filtrs) ar īpaši spēcīgu attīrīšanas spēju, kas aiztur ne tikai putekļus, bet ziedputekšņu un gaisa piesārņojuma daļiņas. Šos izmanto medicīnas iestādēs, rūpniecības telpās, elektronikas nozarē - visur, kur nepieciešama augstākās pakāpes gaisa kvalitāte, lai pasargātu cilvēkus un iekārtas.

Pieejami arī dažādu izmēru kārtridžu filtri, aktīvās ogles filtri un speciāli filtri virtuvēm, kur nepieciešams notvert tvaiku un tauku daļiņas.