Siltummezglu aprīkojums

Pieejamība
Speciālais piedāvājums
Zīmols

Apkures regulācija un automātika ir nepieciešama attālinātai sistēmas pārvaldībai un izdevumu optimizēšanai. Tādas iekārtas Onninen piedāvā no ražotāja Danfoss. Piemēram, Ally™ ir centrālais bloks, kas kontrolē un uzrauga grīdas, radiatoru vai arī kombinēto apkures sistēmu. Kontrolēt sistēmu var caur viedierīcēm vai ar balss komandām.
Danfoss Eco™ ir radiatora termostats ar Bluetooth tehnoloģiju, kas palīdzes kontrolēt radiatoru darbību. Var kontrolēt arī manuāli.
Apkures sistēmas kontroles iekārtas no Siemens, Herz un IMI Hydronic Engineering ļaus jums izvelēties vēl daudz dažādu automatizētu un mehānisku apkures kontroles līdzekļu, kas palīdzes regulēt gan radiatoru darbību, gan automatizēt kaltu un siltummezglu darbību.

Onninen veikalā ir pilns produktu klāsts apkures izbūvei, renovācijai vai remontam ārpus un iekštelpās. Pieejami ir dažādu veidu cauruļvadi - tērauda, vara, PP, PEX, kompozītmateriālu, plastmasas, čuguna – un visa veida to savienojumi, veidgabali, vārsti un izolācijas materiāli.

Ūdensapgādes un apkures sistēmas filtri un pretvārsti nodrošina ilgāku sistēmas ekspluatāciju, vieglāku apkopi, mazāku situma zudumu un labāku sistēmas efektivitāti. Plašā sortimentā ir misiņa un čuguna filtri un pretvārsti dažādām vajadzībām: netīrumu atdalītāji, pretvārsti ar atlokiem ar pretvārstiem un bez, balansēšanas, radiatoru un puspagrieziena vārsti utt.

Mūsu veikalos var iegādāties siltumapgādes komunikāciju preces no pasaulē atzītiem zīmoliem un pašu Onninen zīmola Onnline.