Ventilatori

Pieejamība
Speciālais piedāvājums
Zīmols

Onninen piedāvā visu veida ventilatorus visām vajadzībām - no sadzīves ventilatoriem mājsaimniecībām līdz industriāliem risinājumiem gaisa sadalei komercobjektos, rūpnīcās, ofisos un pat siltumnīcās.

Vienkāršākie risinājumi gaisa kustībai mājās - sadzīves ventilators vannas istabā un pārvietojami ventilatori karstām vasarām, lai atvēsinātos mājās un darbavietā. ARGOCLIMA ražotie pārvietojamie ventilatori ir ātrs risinājums, ja nepieciešams padarīt klimatu telpās šķietami vēsāku - dizainiski izsmalcināti un ērti lietojami.

Sadzīves ventilators vannas istabā paredzēts, lai kopā ar ventilācijas sistēmu nodrošinātu telpā patīkamu klimatu – svaigu gaisu un mazāk mitruma. Atkarībā no nepieciešamības, ventilatorus var izvēlēties pēc jaudas, izmēra un funkciju klāsta. Ir pieejami modeļi ar to vadību no viedierīcēm, kas palīdzēs nodrošināt komfortablu un patīkamu temperatūru telpās, izmantojot aplikāciju. Vannas istabas ventilatoriem nozīmīga iezīme ir dizains, Onninen piedāvā izvēlēties sākot no klasiskiem, budžetam draudzīgiem modeļiem līdz gudriem ventilatoriem, kas spēj gan ar sensoru palīdzību paši regulēt savu darbību. Mūsu klāstā ir klusie S&P SILENT sadzīves ventilatori, Awenta un Electrolux risinājumi komfortam par pieņemamu cenu un PAX NORTE zviedru dizaina, ar aplikāciju vadāma iekārta, kas apmierinās pat prasīgākos pircējus (pieejami arī melnā krāsā, lai iekļautos modernos interjeros).

Vannas istabas ventilatori ir īpaši izveidoti, lai pietiekošā apjomā nodrošinātu gaisa cirkulāciju un mitruma izvadīšanu no slēgtām, mitrām telpām. Tādi ventilatori tiek izgatavoti ar dažādu jaudu, kuru izvēlas atkarībā no telpu plašuma. Kā arī tiem parasti ir pieejami dažādi dizaina risinājumi, lai tie labi iederētos kopējā vannas istabas izskatā.

OSTBERG ražotie ventilatori paredzēti pieplūdes un nosūces gaisam, siltuma atgūšanai un pat eksplozīvu gāzu pārvietošanai. Pieejami ar AC un EC motoriem, kas taupīs elektroenerģiju. Ventilatorus var iegādāties gan ar apaļo, gan kantaino gaisa vadu pievienojumu, paredzēti pat ļoti lielam gaisa daudzumam, daļa no modeļiem piemēroti mitrai videi. Onninen pieejami klusi kanāla ventilatori gaisa vadu sistēmām - gan tērauda OSTBERG, gan no izturīgas plastmasas VENTS ražoti kanāla ventilatori vietām, kur nepieciešama spēcīga gaisa plūsma ar iespējami mazāko skaņas līmeni. Ostberg piedāvā arī sienas ventilatorus ar stiprinājuma plāksni, jumta ventilatorus - jaudīgas, kompaktas iekārtas dažādiem ventilācijas risinājumiem. Īpaši ventilatori tiek ierīkoti arī piesārņotās vidēs, kur ventilācijas sistēmā var nokļūt sprādzienbīstamas gāzes - šiem modeļiem tiek nodrošinata īpaša testēšana un atbilstības sertifikāts.

Industriālajās un ražošanas telpās izmanto jaudīgākus ventilatorus, kas nodrošinās spēcīgu tīra gaisa plūsmu mitrām vai piedūmotām telpām. Šādus ventilatorus iespējams pasūtīt atbilstoši prasībām un klienta vajadzībām. No auto remontdarbnīcām līdz industriālām siltumnīcām - Onninen palīdzēs atrast risinājumu.