Nerūsējošā tērauda cauruļvadi un veidgabali

Pieejamība
Zīmols

Nerūsējošs tērauda caurules, veidgabali, savienojumi, pilnstieņi, atloki un citi elementi tiek plaši pielietoti dažādās industrijās un ražotnēs, kur korozija nav pieļaujama. Tādas ir pārtikas ražošana, ūdens un siltuma apgāde, gāzes un naftas produktu piegāde. Šiem elementiem ir jābūt siltuma un mitruma izturīgiem, to pielietošana var būt noteikta gan iekštelpās gan ārpus tām.

Onninen sortimentā ir daudz dažādu produkti no nerūsējoša tērauda, kas, atkarībā no sfēras, atbilst nepieciešamajiem ražošanas vai lietošanas standartiem. Piemēram, nerūsējošā tērauda markas kā AISI304 (1.4307) un skābu vidi izturošais AISI316 (1.4404), šiem materiāliem ir augsta temperatūras izturība, nodilumizturība, noturība pret koroziju.

Ir pieejami nerūsējošā tērauda līkumi, redukcijas, trejgabali, kapes, presētie atloki, atloku atdures, noslēgatloki, atloki ar kakliņu, plakanie un rotējošie atloki. Kā arī nerūsējoša tērauda BSP vītņotie veidgabali kā līkumi, šļūtenes savienojumi, saskrūves, metināmās uzmavas, metināmās īsvītnes, korķi un kapes, redukcijas, dubultnipeļi, trejgabali.

Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši jums nepieciešamo nerūsējoša tērauda risinājumu. Ir pieejams arī augsti leģēta metāla pēc standarta DIN11850 EN10357 pārtikas kvalitātes nerūsējošs tērauds ar Eiropas pārtikas standarta atbilstību no dažādiem Eiropas ražotājiem.

Cauruļu un veidgabalu savienošanai Onninen piedāvā presējamās sistēmas no Raccorderie Metalliche: inoxPres, steelPRES vai aesPRES. Šo sistēmu savienojumi ļauj paveikt montāžu ātri un droši, pat vietās ar grūtu piekļūšanu. Īpašā savienošana ar preses automātu nodrošina kvalitatīvu un hermētisku savienojumu.

Ūdens vai gāzes apgādei, vai apkures, gaisa, dzeramā ūdens sistēmām iesakām izvēlēties inoxPRES sēriju no nerūsējoša tērauda kas ir plašā klāstā sākot no 15x1mm līdz 54x1,5mm caurulēm un veidgabaliem.