Sīkdatņu politika

Pamatnostādnes attiecībā uz www.onninen.lv sīkfailiem

Šīs Pamatnostādnes attiecībā uz sīkfailiem ir piemērojamas papildus mūsu Privātuma pamatnostādnēm.
Mūsu Privātuma pamatnostādnēs norādīts, kā mēs ievācam un koplietojam datus. Šīs Pamatnostādnes attiecībā uz sīkfailiem ir piemērojamas sīkfailu izmantošanai SIA "ONNINEN" tīmekļvietnē www.onninen.lv.

Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir teksta faili, kas satur nelielu informācijas apjomu un kas tiek nosūtīti uz Jūsu pārlūkprogrammu un uzglabāti Jūsu datorā, mobilajā tālrunī vai citā ierīcē, Jums apmeklējot tīmekļvietni. Sīkfaili sūta informāciju atpakaļ uz tīmekļvietni ikreiz, kad Jūs tur atgriežaties.

Kāda veida sīkfailus mēs ievācam?

Obligāti nepieciešamie sīkfaili
Šie sīkfaili ir būtiski, lai ļautu Jums pārvietoties un orientēties Tīmekļvietnē un izmantot tās iespējas.

JSESSIONID sīkdatnes tiek izmantotas sesijas identifikatora saglabāšanai, lai New Relic varētu uzraudzīt sesiju skaitu par katru lietojumprogrammu. Sīkdatņu vērtību ģenerē Jetty.

NRAGENT sīkdatnes tiek iestatītas tikai tad, ja izmantojat pārlūkprogrammas aģenta versiju v443 vai vecāku. Tās tiek izveidotas, kad New Relic turētājs izsniedz tokenu gala lietotājam.
Gala lietotāju dati tiek nodoti New Relic turētājiem, izmantojot JSONP pieprasījumu no pārlūka (skripta atgūšana). Atgrieztais JavaScript satur aicinājumu iestatīt autorizācijas identifikatoru, kas tiek ierakstīts nākamās navigācijas sīkdatnē (kad lapa tiek ielādēta). Tādējādi tiek panākta starpdomēnu komunikācija starp New Relic turētāju un New Relic aģentu.
Šī sīkdatne tiek izmantota, lai sazinātos starp New Relic turētāju, apkopojot gala lietotāja metriku un aģentus, kas darbojas saistītajā tīmekļa lietojumprogrammā. Tokens identificē un korelē lietojumprogrammas līmeņa datus ar atbilstošiem pārlūkprogrammas datiem.
Šī sīkdatne tiek izveidota tikai tādās pārlūkprogrammās, kuras neatbalsta navigācijas laika API. Ja pārlūkprogramma atbalsta navigācijas laika API, navigācijas sākuma laika noteikšanai var izmantot vietējo interfeisu.

Mozilla Firefox 7 vai jaunāka versija atbalsta navigācijas laika API. Tomēr Firefox agrīnajā navigācijas laika API ir kļūda, un pārlūkprogramma tiek izsekota, izmantojot šo sīkdatni.

Rollbar nodrošina izstrādātājiem reāllaika kļūdu izsekošanas un atkļūdošanas rīkus. Tiek atbalstītas JavaScript, PHP, Ruby, Python, Node.js, Android, iOS, Apex un citas valodas.

Funkcionālie sīkfaili
Funkcionālie sīkfaili reģistrē informāciju par Jūsu izdarītajām izvēlēm un ļauj pielāgot Tīmekļvietni Jums. ONNINEN izmanto funkcionālos sīkfailus, lai atcerētos izvēles, ko Jūs esat izdarījis, piemēram, valodas izvēli, valsts atrašanās vietu vai citus tiešsaistes iestatījumus un nodrošināt personalizētas vai uzlabotas iespējas, kuras Jūs izvēlaties, lai nākamajā Jūsu apmeklējuma reizē Jums nenāktos vēlreiz ievadīt visu šo informāciju.
Piemēram, ONNINEN var nolasīt arī Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus, lai mūsu Tīmekļvietne uz Jūsu ekrāna tiktu atveidota atbilstoši. Ja Jūs izdzēsīsiet funkcionālos sīkfailus, jebkādas Jūsu izvēlētās izvēles vai iestatījumu nākamajos apmeklējumos netiks saglabāti.

Statistikas / veiktspējas sīkfaili
ONNINEN izmanto šīs sīkfailus, lai ievāktu informāciju par to, kā apmeklētāji lieto mūsu Tīmekļvietni. Šī statistika palīdz mums gūt priekšstatu par to, cik bieži tiek apmeklētas mūsu tīmekļa lapas, kurā no mūsu Tīmekļvietnes vietām mūsu apmeklētāji pavada visvairāk laika, cik bieži viņi mijiedarbojas ar lapu vai daļu
lapas, tas ļauj mums pilnveidot mūsu Tīmekļvietnes uzbūvi, navigācijas iespējas un saturu, lai tas būtu pēc iespējas ērtāks lietotājam. ONNINEN var sekot, vai Jūs saskaraties ar jebkādām kļūmēm, un noteikt, kuras mūsu Tīmekļvietnes daļas ir labojamas.

Reklāmas sīkfaili
Šos sīkfailus izmanto, lai palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņu iespaidu un rezultātus un ierobežotu to reižu skaitu, kad Jūs redzat reklāmu. Trešo personu personalizētās reklāmas sīkfailus jūsu ierīcē var ievietot trešo personu reklāmdevēji, reklāmas tīkli, datu apmaiņas, tirgvedības analīzes un citu pakalpojumu sniedzēji.
Tie satur lietotājam paredzētu informāciju par kampaņu. Ja esat saistījis savus Google Analytics un Google Ads kontus, reklāmguvumu tagi jūsu Google Ads vietnē lasīs šo sīkdatni, ja vien neattieksieties.
Izmanto, lai samazinātu pieprasījuma ātrumu. Ja Google Analytics tiek izvietota ar Google Tag Manager palīdzību, šīs sīkdatnes nosaukums būs dc_gtm<property- id>.
Satur tokenu, kuru var izmantot klienta ID izgūšanai no AMP Client ID. Citas iespējamās vērtības liecina par atteikšanos, atbilstības pieprasījumu vai nespēju iegūt klienta ID no AMP Client ID pakalpojuma.

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas vietnes statistikas apkopošanai un reklāmguvumu līmeņa izsekošanai.

Izmanto, lai rādītu Google reklāmas ne-Google vietnēs.
Ļauj vietnēm rādīt Google reklāmas, tostarp personalizētas reklāmas.
Izmanto, lai mērītu Google reklāmu un kampaņu veiktspēju un reklāmguvumu līmeni jūsu apmeklētajā vietnē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas vietnes statistikas apkopošanai un reklāmguvuu līmeņa izsekošanai.

Izmanto, lai identificētu ne-Google vietnē pierakstījušos lietotāju, un atcerētos, vai lietotājs ir piekritis reklāmu personalizēšanai.
Izmanto, lai rādītu atbilstošas reklāmas vietnē Youtube.
Izmanto lietotāja autentificēšanai Onninen vietnē.
Izmanto, lai parādīto "veco" Onninen sīkdatņu logu.
Izmanto vietnes funkcionalitātei.

Kā kontrolēt sīkfailus

Jūs varat pēc savas izvēles pārvaldīt un/vai dzēst sīkfailus. Jūs varat izdzēst visus Jūsu datorā glabātos sīkfailus, un lielākajā daļā pārlūkprogrammu Jūs varat iestatīt, ka sīkfaili netiek saglabāti. Lūdzam ņemt vērā, ka, atspējojot sīkfailus, Jūs varat zaudēt iespējas izmantot daudzas funkcijas, kas ir nepieciešamas, lai Tīmekļvietne pareizi darbotos. Ja Jums nepieciešams vairāk informācijas par sīkfailiem, piedāvājam apmeklēt tīmekļvietni www.allaboutcookies.org, lai iegūtu detalizētu un neatkarīgu informāciju par to, kā atspējot sīkfailus Jūsu pārlūkprogrammas izvēlnē un kā dzēst tos sīkfailus, kas ir jau saglabāti Jūsu datorā. Lai dzēstu sīkfailus Jūsu mobilajā tālrunī, Jums būs nepieciešams izlasīt Jūsu tālruņa lietotāja pamācību.

Spēkā esamība un grozījumi

Šīs Pamatnostādnes attiecībā uz sīkfailiem ir spēkā no 2019. gada 28. augusta. Gadījumā, ja mēs grozīsim šīs Pamatnostādnes attiecībā uz sīkfailiem, mēs to aktualizēto versiju publicēsim mūsu Tīmekļvietnē.
Pamatnostādņu attiecībā uz sīkfailiem grozījumi un papildinājumi stājas spēkā brīdī, kad tie tiek publicēti mūsu Tīmekļvietnē.