Ventilācijas iekārtas ar rekuperāciju

Pieejamība
Speciālais piedāvājums
Zīmols

Gaisa sadales sistēma ir paredzēta svaiga gaisa un komfortabla iekštelpu klimata izveidošanai un šāda gaisa nogādāšanai vietā un daudzumā, kur tas nepieciešams. Šādas sistēmas ir daudzveidīgas un sastāv no savstarpēji savienojamām daļām, kas ļauj nodrošināt komfortu gan dzīvojamās, gan komerctelpās.

Pirms nomainīt vai uzstādīt jaunu ventilācijas iekārtu ir rūpīgi jāpārdomā, vai plānotā / esošā gaisa sadales sistēma ir pietiekami efektīva, tīra un piemērota jūsu vajadzībām. Ir lieliski iegādāties energoefektīvu iekārtu, kas attīrīs, dzesēs, sildīs iekštelpās nepieciešamo gaisu un izvadīs netīro gaisu un lieko mitrumu laukā, bet tikpat nepieciešams ir izbūvēt gaisavadu, vārstu un difuzoru sistēmu, lai maksimāli izmantotu ventilācijas iekārtu jaudu un priekšrocības.
Sistēmas pamatā ir kvalitatīvi gaisa vadi - metāla vai plastmasas caurules pa kurām tiek virzīts gaiss. Onninen piedāvā Zviedru ražotāja LINDAB tērauda gaisa vadus visos izmēros un piemērotus jebkurai sistēmai, kā arī Polijā ražotus Heatpex plastmasas gaisa vadus, kas ideāli piemēroti privātmājām un mazākiem komercobjektiem, bet tiek izmantoti arvien vairāk daudzdzīvokļu māju būvniecībā, jo taupa vietu un laiku tos uzstādot.

Onninen piedāvā arī visa veida izolāciju gaisa vadu pareizai izolēšanai - kondensāta, uguns risku, skaņas un aukstuma ietekmes mazināšanai.
Nozīmīga sistēmas sastāvdaļa ir filtri, kas palīdz uzturēt gaisa vadus, iekārtas un ventilatorus tīrus, neļauj veidoties pelējumam un ugunsnedrošām nogulsnēm.
Ideālā gadījumā ventilācijas sistēma pati spēj uzturēt un izplatīt vajadzīgo gaisa daudzumu telpās, bet šādi gadījumi ir reti, tāpēc sistēmā tiek instalēti regulējami vārsti, kas veic šo funkciju. Tie var būt manuāli regulējami vai arī - automātiski, izmantojot vārstu piedziņas. Onninen veikalos un noliktavā var iegādāties Siemens piedziņas, kas ir energoefektīvas un ilgmūžīgas.
Profesionāļiem iesakām pievērst uzmanību ugunsdrošības vārstiem, kas pārtrauc gaisa padevi un līdz ar to uguns izplatīšanos ugunsgrēku gadījumos.

Onninen piedāvā arī Zviedrijā ražotus Ostberg ventilatorus ar milzīgu ventilatoru klāstu paredzētu gan izplūdes, gan pieplūdes gaisam, siltuma atgūšanai un pat nodrošināt eksplozīvu gāzu transportēšanu. Ventilatori pieejami ar AC un EC motoriem, izstrādāti, lai tie ir klusi un efektīvi lietošanā un viegli tīrāmi.