Samsung gaiss-ūdens siltumsūkņi

Energoresursiem kļūstot dārgākiem, pieaug pieprasījums pēc energoefektīvākām iekārtām, kas neļaus tik strauji pieaugt mājsaimniecības izmaksām ilgtermiņā. Šajā ziņā pareizā izvēle būs gaiss-ūdens siltumsūknis, kura uzstādīšana ļaus jums ieekonomēt gan izmaksas, gan personīgo laiku. Šai iekārtai uzstādīšanas kopējās izmaksas var būt pat 10 reizes mazākas, kā līdzvērtīgas sistēmas uzstādīšanai, un šo apkures iekārtu var uzstādīt vienas dienas laikā.

Papildus ieguvums – iespēja mājokli dzesēt

Kā papildus ieguvumu jūs iegūstat iespēju māju arī dzesēt karstajās vasaras dienās, kas tiek nodrošināts ar atdzesēta ūdens cirkulāciju tajās pašās grīdas apkures caurulēs, kuras ziemā silda. Der atcerēties vienu lietu, ja vēlaties dzesēt ir jānoizolē silto grīdu kolektors ar aukstumizolāciju, bet vieglākais veids ir jau montāžas sākumā uzstādīt plastmasas silto grīdu kolektoru, kādu piedāvā mūsu sadarbības partneri no UPONOR. Ir iespējams arī uzstādīt grīdas automātiku katrā telpā, lai iegūtu pēc iespējas augstāku dzīves komfortu.

Zemas apkures izmaksas

Šai iekārtai vidējās apkures izmaksas uz m2 būs ap 0,30 EUR, iekļaujot karstā ūdens sagatavošanu, pie nosacījuma, ja ir veikta mājas siltumizolācija atbilstoši šī brīža pastāvošiem normatīviem aktiem. Protams, katra situācija ir individuāla, bet šis ir aptuvenais rādītājs, lai Jūs saprastu, ka ikmēneša izmaksas tiešām nebūs augstas.
Visefektīvākais risinājums ir siltumsūkni uzstādīt kopā ar silto grīdu apkuri, bet SAMSUNG iekārtām ir arī divu zonu (grīdas apkure+radiatoru apkure). Lai sistēmu padarītu maksimāli efektīvu, rekomendējam izvēlēties SAMSUNG gaiss-ūdens siltumsūkni ar iebūvētu nerūsējošā tērauda karstā ūdens tvertni. Izvēloties komplekso risinājumu, jūs daudzkārt samazināt nepieciešamo uzstādīšanas laiku, bet pats svarīgākais ir tas, ka jūs iegūstat ideāli salāgotu iekārtu ar tvertnes siltummaiņa laukumu. Savukārt, uzstādot dalīto sistēmu, jūs riskējat izvēlēties ne tik efektīvu karstā ūdens tvertni, kas arī paaugstinās ikmēneša izmaksas karstā ūdens sagatavošanai.
Gaiss – ūdens siltumsūkņus ir iespējams uzstādīt gan jaunbūvēs, gan arī pielāgot jau izbūvētai sistēmai. Lai saņemtu tieši Jums piemērotāko risinājumu, ir nepieciešams sazināties ar SIA Onninen produktu kategorijas vadītāju Kristapu Pakšķi.
*Attēla avots: SAMSUNG *