"Click & Collect" pasūtījumu priekšrocība

"Click & Collect" - tas ir pakalpojums SIA Onninen līguma klientiem. Ātrais pasūtījums e-veikalā ar izņemšanu noteiktā Express veikalā tajā pašā dienā.

Šādam pasūtījumam izvēlnē "Piegāde" jāatzīmē "Click & Collect" un noteiktais veikals, kurā pasūtījumu vēlaties izņemt.

UZMANĪBU!

Izvēloties veikalu, ņemiet vērā, ka produkti tiks atlasīti veikala plauktā, tāpēc jāseko produktu pieejamības datiem.

Click_Collect_izvēlne_onninen_e-veikals

Lai izņemtu pasūtījumu tajā pašā dienā, pasūtījums jāveic līdz pkst. 14.00. Pasūtījums, kas izveidots pēc plkst. 14.00, būs gatavs izņemšanai nākamajā darba dienā.

Kā tikko pasūtījums būs gatavs izņemšanai, klients saņems SMS ziņu.

Kā veikt "Click & Collect" pasūtījumu?

  1. Izvēlieties produktus! Jūs varat izmanot meklēšanas laukumu vai produktu koku, lai atrastu vajadzīgo preci. Produkta aprakstā var redzēt tā pieejamību veikalā vai arī apskatīt izlecošā logā produkta pieejamību citos Express veikalos.

Uzmanību!

Ja vēlamais produkts nav pieejams izvēlētajā preču saņemšanas veikalā, tad pasūtījumu "Click & Collect" izveidot nevarēs. Vai jāizvēlas saņemšanai Express veikals, kurā vēlamais produkts ir uz vietas.

Click_Collect_pieejamiba_onninen_e-veikals

  1. Maksājuma veids šādiem pasūtījumiem ir tikai “ar rēķinu”. Pasūtījuma apstiprinājuma procesā tiks norādīts arī piegādes veids, izvēlētais piegādes veikals un pasūtīto preču daudzums un cenas. Beigās ir noteikti jānorāda pasūtītāja vārds, uzvārds un tālruņa numurs, uz kuru tiks nosūtīts SMS paziņojums, ka pasūtījums ir gatavs izņemšanai.

Click_Collect_piegades_dati_onninen_e-veikals_1

  1. Pasūtījuma pastiprināšanas procesā jūs varat atzīmēt arī sev nepieciešamās objekta piezīmes vai numurus, tad pabeigt pasūtījuma noformēšanu.

Click_Collect_atsauces_onninen_e-veikals

  1. Tagad atliek sagaidīt SMS ziņu uz norādīto tālruņa numuru par to, ka pasūtījums gatavs izņemšanai, un doties tam pakaļ uz izvēlēto veikalu.