E-veikals

E-veikala pakalpojumi ir pieejami tikai juridiskām personām (B2B) reģistrētām SIA Onninen datu bāzē un ar piešķirtu klienta numuru. Cenas norādītas bez PVN.

Mūsu klienti var veikt pirkumus jebkurā viņiem ērtā laikā un noformēt dažādas piegādes: no steidzamās saņemšanas līdz piegādei (Onnipiegāde) pēc grafika.

Tikai līguma klientiem ir iespēja veikt Click & Collect pasūtījumus ar preču komplektēšanu un saņemšanu noteiktā Express veikalā tajā pašā dienā. Sīkāk par pakalpojumu lasiet šeit.

Visi reģistrētie klienti var redzēt produkta klientam piemēroto neto cenu, kataloga cenu un produkta pieejamību centrālajā noliktavā un visos Onninen Express veikalos.

Ja jūs jau esat Onninen klients, reģistrēties kā lietotājam ir vienkārši – jums jāiet uz e-veikala lietotāja reģistrācijas lapu un jāaizpilda šī forma. Personīgie lietotāja ID un instrukcijas jums tiks nosūtīti uz norādīto e-pastu dienas laikā.

Ja jūs nekad iepriekš neesat veikuši pirkumus SIA Onninen, jums jāaizpilda reģistrācijas pieteikums. Dienas laikā ar jums sazināsies SIA Onninen tirdzniecības menedžeris, nodos jums piešķirto klienta numuru un piedāvās noslēgt līgumu. Informācija par līguma noslēgšanu atrodama šeit.

Gadījumā, ja klients nevēlas slēgt līgumu, pirkumi e-veikalā būs iespējami tikai ar priekšapmaksu no noliktavas.

Pasūtījumus, kas veikti e-veikalā darba dienā līdz 16:00 no noliktavas, var saņemt 3 veidos:

  • ar piegādi (Onnipiegāde) uz noteiktu adresi pēc piegādes grafika. Plānotais piegādes datums redzams noformējot pasūtījumu,
  • ar piegādi uz noteiktu Express veikalu nākamajā darba dienā,
  • ar pasūtījuma pašizņemšanu noliktavā tajā pašā dienā.

Lietotāja profila datos jūs varat pārraudzīt visu savu pasūtījumu statusu un iegūt pārskatu par pasūtījumu vēsturi ne tikai e-veikala pirkumiem, bet arī pirkumiem, kas veikti caur tirdzniecības pārstavi vai Express veikalos.

Sagatavot, glabāt un izmantot pirkumu sarakstus un tāmes ir ļoti vienkārši un viegli. Tos var aukšuplādēt un lejuplādet arī no Excel faila.

SIA Onninen katram klientam ir personīgais klientu menedžeris, kura kontaktinformācija ir norādīta lietotāja konta profila sadaļā.

Ja jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta dienestu pa e-pastu: [email protected]