Grundfos cirkulācijas sūkņi

Gatavojies apkures sezonai? Iepazīsti Grundfos inovatīvos cirkulācijas sūkņus apkures un dzesēšanas sistēmām. No plašā klāsta atradīsi efektīvus, uzticamus un viedus sūkņus, kas ir piemēroti kā mājsaimniecībām, tā arī komercēkām. Plašs visu veidu Grundfos sūkņu piedāvājums Onninen Express veikalos – Rīgā, Liepājā un Valmierā.

Sazinieties ar Onninen biroju un mūsu filiālēm, esam šeit lai Jums palīdzētu!

SIA ONNINEN CENTRĀLAIS BIROJS
Dārzciema iela 39, Rīga, LV-1082
Tālr. 67819600
E-pasts: [email protected]

Darba laiks
Darba dienās: 8:30 - 17:00

ONNINEN EXPRESS Dārzciems
Dārzciema iela 39, Rīga, LV-1082
Tālr. 25672333
E-pasts: [email protected]
Darba laiks
Darba dienās: 7:30 - 18:00

ONNINEN EXPRESS Pārdaugava
Raudas iela 12b, Rīga, LV-1002
Tālr. 23444335
E-pasts: [email protected]
Darba laiks
Darba dienās: 7:30 - 18:00

ONNINEN EXPRESS Valmiera
Mūrmuižas iela 14, Valmiera, LV-4201
Tālr. 23444332
E-pasts: [email protected]
Darba laiks
Darba dienās: 7:30 - 18:00

ONNINEN EXPRESS Liepāja
Zemnieku iela 60, Liepāja, LV-3401
Tālr. 23444334
E-pasts: [email protected]
Darba laiks
Darba dienās: 7:30 - 18:00

Grundfos ALPHA1 L

Grundfos ALPHA1 L ir augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis ar pastāvīgo magnētu motoru (ECM tehnoloģija).

Sūknim ir trīs vadības režīmi:

 • radiatoru apkures režīms,
 • grīdas apsildes režīms,
 • konstantas līknes režīms (trīs konstanti ātrumi),
 • ārējā vadība ar PWM signālu.

Kompaktais dizains, iebūvēts vadības bloks un vadības panelis ir piemērots visbiežāk izmantošanai iekārtās, kā arī apkures katliem.

Sūknis un motors veido vienotu bloku bez vārpstas blīvējuma. Sūknis ir ar slapjo piedziņu, kas nozīmē, ka gultņi tiek eļļoti ar sūknējamo šķidrumu. Šī konstrukcijas nodrošina ekspluatāciju bez apkopes. Sūkņa korpuss ir izgatavots no čuguna, un, lai uzlabotu izturību pret koroziju, tas ir pārklāts ar elektrolītisku pārklājumu.

Ir sinhronais motors ar pastāvīgo magnētu rotoru/kompakta statora motors. Sūkņa kontrolieris ir iebūvēts vadības blokā, kas ir piestiprināts pie statora korpusa un savienots ar statoru, izmantojot spaili.

grundfos Alpha1 99160579 99160584 - Edited

Grundfos ALPHA1 L funkcijas.

 • Trīs konstantas līknes / konstants ātrums.
 • Radiatoru sildīšanas režīms.
 • Grīdas apsildes režīms.
 • PWM profils apkurei (A profils). PWM signāls ir metode analoga signāla ģenerēšanai, izmantojot digitālo avotu.
 • Optimizēts enerģijas patēriņš, atbilst ErP direktīvai.
 • Atbloķēšanas skrūve, pieejama no vadības kārbas priekšpuses.
 • Droša un efektīva darbība pat vissarežģītākajos apstākļos.

Grundfos ALPHA2

Grundfos ALPHA2 augstas efektivitātes cirkulācijas sūknis, kas paredzēts šķidrumu cirkulācijai apkures sistēmās. Ar pasaules klases energoefektivitātes indeksu (EEI), kas ir ievērojami zemāks par ErP standartu, tas nodrošina ievērojamu enerģijas ietaupījumu.

Grundfos ALPHA2 sūknim ir arī trīs regulēšanas režīmi - katrā no tiem ir trīs iestatījumi:

 • proporcionāla spiediena regulēšana,
 • konstanta spiediena vadība,
 • konstantas līknes režīms.

Pieejama Autoadapt funkcija, kura nodrošina maksimālu komforta līmeni ar iespējami zemāku enerģijas patēriņu un nodrošina drošu un vienkāršu nodošanu ekspluatācijā. Darbojoties Autoadapt režīmā Grundfos Alpha2 sūknis spēj nodrošināt cirkulāciju ar elektrības patēriņu sākot no 4W stundā.

grundfos Alpha2 99411165 99411175 99411178 - Edited

Displejā tiek parādīts faktiskais enerģijas patēriņš vatos vai faktiskā plūsma m3/h, kā arī trauksmes signāli un brīdinājumi. Faktisko darbības stāvokli norāda gaismas diodes.

Ja ir ieslēgta nakts režīma funkcija, tā automātiski samazina motora apgriezienus, lai taupītu enerģiju. Pārslēgšanās ir atkarīga no plūsmas caurules temperatūras izmaiņām.

Manuālais vasaras režīms. Kad tas ir ieslēgts, sūknis tiek automātiski regulāri iedarbināts ar mazu ātrumu, lai izvairītos no rotora bloķēšanas. Tajā pašā laikā tiek taupīta enerģija.

Sūknis ir aprīkots ar aizsardzību pret sauso darbību.

Grundfos ALPHA2 funkcijas.

 • Nakts režīma funkcija, kas ietaupa enerģiju.
 • Manuālais vasaras režīms vasarā ietaupa enerģiju vasaras laikā un nodrošina drošu palaišanu apkures sezonā.
 • Intuitīva vienas pogas darbība padara vienkāršu jebkura regulēšanas režīma izvēli.
 • Nav nepieciešama papildus motora aizsardzība, kas samazina uzstādīšanas laiku.
 • Augsta griezes momenta iedarbināšana uzlabo iedarbināšanu skarbos apstākļos.
 • Nav nepieciešama apkope, jo rotors ir aizsargčaulā, kam tiek izmantotas izturīgas komponentes.
 • ALPHA kontaktdakša nodrošina ātru un vienkāršu elektroinstalāciju.
 • Sūkņiem tiek piegādāti izolācijas apvalki, lai samazinātu siltuma zudumus apkures sistēmās.
 • Hidrauliskā balansēšana, izmantojot ALPHA nolasītāju un Grundfos GO Balance aplikāciju, ļauj uzstādītājam ātri un vienkārši veikt hidraulisko balansēšanu.
 • AUTOADAPT funkcija nepārtraukti pielāgo sūkņa veiktspēju faktiskajam sistēmas pieprasījumam, t. i., sistēmas apjomam un gada laikā mainīgajam siltuma pieprasījumam. Šī funkcija pielāgos iestatījumu, kas nodrošina optimālu komfortu ar minimālu enerģijas patēriņu.

Grundfos MAGNA1

Rentabls cirkulācijas sūknis Grundfos MAGNA1 vienkāršāku darbu izpildei. Grundfos MAGNA1 cirkulācijas sūknis ar savu augsto energoefektivitāti atbilst EuP 2015 noteikumiem, nodrošinot ievērojamu elektroenerģijas ietaupījumu, un ar intuitīvo, lietotājam draudzīgo saskarni un dizainu, kas neprasa apkopi, Grundfos MAGNA1 ir ideāls cirkulācijas sūknis pamatdarbības vajadzībām lietojumos, kur ir nepieciešama pamata sistēmas kontrole un uzraudzība. Ar šo cirkulācijas sūkņu klāstu viss, sākot no iestatīšanas līdz pat pamata vadībai un uzraudzībai, ir viegli izdarāms.

Sūknim nav nepieciešama apkope, jo tas ir konstruēts ar čaulā pasargātu tipa rotoru.

Kompozītmateriāla rotora apvalks ir pastiprināts ar oglekļa šķiedru, gultņa plāksne un rotora apšuvums ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, bet statora korpuss ir izgatavots no alumīnija. Elektroniskās komponentes tiek dzesētas ar gaisu.

Sūknis ir aprīkots ar 4 polu sinhrono, pastāvīgo magnētu motoru (PM motoru). Šim motora tipam ir raksturīgāka augstāka efektivitāte nekā parastajam asinhronajam motoram.

Sūkņa ātrumu regulē integrēts frekvences pārveidotājs.

Grundfos magna1 99221216 99221217 99221213 99221214 99221235 99221236 - Edited

Grundfos MAGNA1 piedāvā iespēju uzraudzīt sūkni, izmantojot bojājuma signāla releja izeju. Sūkņa tālvadība tiek nodrošināta ar digitālo palaišanas/apstādināšanas ieeju. Sūknis bezvadu režīmā sazinās ar Grundfos GO Remote lietotni.

Grundfos MAGNA3 ir aprīkots ar intuitīvu displeju un gatavs bezvadu savienojumam ar Grundfos GO Remote lietotni, kas nodrošina piekļuvi iestatījumiem un uzraudzībai. Grundfos MAGNA3 ir vienfāzes sūknis, ar vadības panelī iebūvētu kontrolieri un vadības paneli. Sūknim ir arī iebūvēts diferenciālā spiediena un temperatūras sensors.

Grundfos MAGNA1 var strādāt kā galvenais sūknis gan apkures, gan dzesēšanas sistēmās, tostarp:

 • sajaukšanas cilpās,
 • apkures sistēmās,
 • gaisa kondicionēšanas sistēmās,
 • zemes siltumsūkņu sistēmās,
 • dzesēšanas iekārtās.

Grundfos MAGNA3

Grundfos MAGNA3 cirkulācijas sūknis ir ideāla izvēle gandrīz jebkuram ēkas projektam - gan vecam, gan jaunam. Ar savu nepārspējamo energoefektivitāti, visaptverošo diapazonu un iebūvētajām sakaru iespējām sūknis ir ideāli piemērots inženieriem un projektētājiem, kas vēlas izveidot augstas veiktspējas apkures un dzesēšanas sistēmas.

Sūknim nav nepieciešama apkope, jo tas ir konstruēts ar aizsargātā tipa rotoru. Tas arī nozīmē, ka sūknis un motors veido vienotu mezglu bez vārpstas blīvējuma. Gultņi tiek eļļoti ar sūknējamo šķidrumu.

Sūknis ietver 4 polu sinhrono, pastāvīgo magnētu motoru (PM motoru). Šim motora tipam ir raksturīgāka augstāka efektivitāte nekā parastajam asinhronajam motoram. Sūkņa ātrumu regulē integrēts frekvences pārveidotājs.

Sūkņa korpuss ir pieejams gan čuguna, gan nerūsējošā tērauda versijā. Kompozītmateriālu rotora apvalks ir pastiprināts ar oglekļa šķiedru, gultņa plāksne un rotora apšuvums ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, bet statora korpuss ir izgatavots no alumīnija. Jaudas elektronika tiek dzesēta ar gaisu.

cirkulācijas sūkņi Grundfos Magna3 97924245 97924246 97924247 97924248 97924256 97924257 - Edited

Grundfos MAGNA3 ir aprīkots ar intuitīvu displeju un gatavs bezvadu savienojumam ar Grundfos GO Remote lietotni, kas nodrošina piekļuvi iestatījumiem un uzraudzībai. Grundfos MAGNA3 ir vienfāzes sūknis, ar vadības panelī iebūvētu kontrolieri un vadības paneli. Sūknim ir arī iebūvēts diferenciālā spiediena un temperatūras sensors.

Sūknis piemērots arējai kontrolei, izmantojot CIM moduļus, kā arī analogās un digitālās ieejas un konfigurējamus relejus. Vadības funkcijas ietver AUTOADAPT un FLOWADAPT. FLOWADAPT, kas samazina nepieciešamību droseļvārstiem, tādējādi samazinot sistēmas komponentu izmaksas.

Grundfos MAGNA3 ir vislabākā izvēle plašam apkures un dzesēšanas lietojumu klāstam, tostarp:

 • sajaukšanas mezgliem,
 • apkures sistēmām,
 • gaisa kondicionēšanas sistēmām,
 • zemes siltumsūkņu sistēmām,
 • dzesēšanas iekārtām.