Kāpēc iebūvējamās tualetes sistēmas ir laba izvēle?

Labierīcību telpa ir vieta, kur pavadām zināmu savas dzīves daļu, sagatavojamies naktsmieram vai veicam uzmundrinošus rīta rituālus, tādēļ ir svarīgi, lai tā būtu ne tikai praktiska un funkcionāla, bet arī skaisti iekārtota un sagādātu mums pozitīvas sajūtas. Labs veids, kā to panākt, ir sienā iebūvējamās santehnikas izmantošana. Piedāvājam kvalitatīvu zīmola Geberit iebūvējamo santehniku.

Iebūvējamās tualetes sistēmas – estētiskas un praktiskas

Pirmās sienā iebūvējamas tualetes poda tvertnes parādījās pirms vairāk kā 50 gadiem, bet mūsdienas sava ērtuma un estētiskā izskata dēļ ir kļuvušas par populāru izvēli modernu sanitāro telpu projektēšanā.

Izvēloties iebūvējamo sistēmu, tualetes pods tiks stiprināts pie sienas, aiz kuras paslēpta skalošanas tvertne. Neatkarīgi no vannas istabas kvadrātmetru skaita, mēs parasti vēlamies, lai telpā būtu pietiekoši vietas. Tad lūk, iebūvētā WC sistēma optiski radīs plašākas, ar detaļām nepārblīvētas un modernas vannas istabas iespaidu, gan arī padarīs vienkāršāku uzkopšanu.

Iebūvējamās sistēmas ir arī drošas lietošanā – tā kā no PE-HD izgatavotā viengabala skalošanas tvertne ir iemontēta sienā, tad tiek izslēgts tvertnes sasišanas un bojāšanas risks, līdz ar to pasargājot tualetes telpu no iespējamas ūdens noplūdes. Sienas tualetes pods ir stabils un drošs lietošanā, jo iztur svaru līdz pat 400 kg.

Bieži vien rodas jautājums – kā nepieciešamības gadījumā tiks veikta tvertnes noskalošanas mehānisma apkope, ja tas ir iebūvēts aiz sienas? Varam nomierināt, ka apkope ir vienkārša – visām skalošanas mehānisma kustīgajām daļām ir viegli piekļūt caur noskalošanas taustiņa atveri.

Plaša noskalošanas taustiņu izvēle

Ir vēl kāda nianse, kas sākotnēji nešķiet tik svarīga - vienīgā iebūvējamā rāmja sastāvdaļa, ko jūs redzēsiet katru dienu daudzus gadus ir noskalošanas taustiņš, tāpēc taustiņa izvēle ir ļoti svarīga. Taustiņus var izvēlēties gan pēc noskalošanas veida (vienrežīma, divrežīmu, bezkontakta), gan formas un dizaina, gan krāsas (krāsu diapazonā ir 30 krāsas no klasiski balta līdz melnam, kā arī taustiņi ar individuāla dizaina iespēju), gan materiāla (sākot no plastmasas, cinka sakausējuma, nerūsējošā tērauda, ​​stikla, akmens, zelta un metāla, kā arī to kombinācijām).

DuoFresh tehnoloģija smaku novēršanai

Geberit santehnika piedāvā inovatīvus risinājumus, kas vannas istabā sniedz vēl lielāku komfortu. Risinājumi, ko daudzi izmanto cīņai ar nepatīkamām smakām - aerosoli, difuzori, atsvaidzinātāji uz tualetes poda malas – nenovērš problēmu, tikai nedaudz to maskē. Lai atbrīvotos no smakām, ir nepieciešams attīrīt gaisu, pirms tas sāk izplatīties telpā. Geberit piedāvā efektīvu risinājumu ar DuoFresh moduli. Ar ventilatoru piesārņotais gaiss tiek iesūkts tieši no tualetes poda, neļaujot smakām izplatīties telpā, attīrīts caur keramikas šūnveida filtru un atgriezts atpakaļ telpā. Šī ir visefektīvākā tehnoloģija, kas novērš nepatīkamu smaku izplatīšanos.

Starp citu, ir pieejama neliela, bet patīkama papildus funkcija - nakts apgaismojums. Apgaismojums atrodas zem Geberit DuoFresh taustiņa un sniedz iespēju naktī pārvietoties, neieslēdzot galveno apgaismojumu.

Rimfree inovācija atvieglos uzkopšanu

Uzkopšanā liela nozīme ir arī jaunajam Rimfree jeb bezapmales noskalošanas tualetes podam. Galvenā atšķirība starp standarta un bezapmales risinājumu ir atvieglotā tīrīšana grūti pieejamās tualetes poda vietās. Rimfree samazina nepieciešamību izmantot spēcīgus tīrīšanas līdzekļus, kas savukārt ietaupa ne tikai jūsu līdzekļus, bet palīdz saglabāt tīru vidi.

Uzstādīšanas laikā tualetes poda augstumu var pielāgot pēc nepieciešamības, lai tas būtu ērts lietošanā dažāda vecuma cilvēkiem. It sevišķi ir svarīgi padomāt par mūsu senioru ērtībām, kuru lietošanai ērtāka būs nedaudz augstāka sēdvieta, jo tādejādi būs vieglāk gan apsēsties, gan piecelties.

Piedāvājam plašu Geberit zīmola produkcijas klāstu, sazinoties ar mūsu speciālistiem, palīdzēsim rast jums piemērotāko risinājumu.