Balansēšanas vārsti, radiatoru vārsti un citi vārsti

Mūsu piedāvātie balansēšanas un radiatoru vārsti nodrošinās pareizu un stabilu siltuma sadali pat daļējas slodzes gadījumā, samazinās trokšņus, nodrošinās zemākas apkures izmaksas, labāku iekštelpu temperatūras regulēšanu, tādejādi veidojot uzticamu apkures sistēmu.

Danfoss

Danfoss piedāvā balansēšanu un regulēšanu, kas apvieno augstu precizitāti un izturību.

Vārsti divcauruļu apkures sistēmām RA-N

RA-N vārstus ar iepriekšēju iestatīšanu izmanto divcauruļu apkures sistēmās, lai nodrošinātu optimālu ūdens sadalījumu apkures sistēmā.
Iepriekšējas iestatīšanas funkcija ļauj precīzi uzstādīt aprēķinātu plūsmu bez instrumentu palīdzības.

Noslēgvārsts RLV-S

Ar RLV-S tipa noslēgvārsta palīdzību katru radiatoru var noslēgt atsevišķi, lai veiktu drošu apkopi vai remontu, neietekmējot pārējo sistēmas radiatoru darbību. Noslēgvārstu RLV-S iespējams ieregulēt, lai ierobežotu maksimālo ūdens plūsmu iezvēlētajā diapazonā.

No spiediena neatkarīgs balansēšanas un kontroles vārsts AB-QM 4.0

AB-QM 4.0 ir no spiediena neatkarīgs vadības vārsts, kas apvieno augstu precizitāti, izturību un ērtu lietojamību, nodrošinot visefektīvāko HVAC sistēmu.

No spiediena neatkarīgs balansēšanas vārsts AB-QM

AB-QM ir kombinēts vārsts precīzai plūsmas kontroles veiktspējai. AB-QM risinājums palīdz nodrošināt komfortu un zemākas izmaksas.

Rokas balansēšanas vārsts LENO™ MSV-BD ar drenāžu un mērnipeļiem

LENO™ MSV-BD ir manuālo vārstu klāsts, kas paredzēts plūsmas balansēšanai apkures, dzesēšanas un karstā ūdens sistēmās. Vārsts var tikt uzstādīts gan turpgaitā, gan atgaitā.

Rokas balansēšanas vārsts MSV-F2

MSV-F2 ir rokas balansēšanas vārsti ar flanču savienojumu. Tos izmanto apkures un dzesēšanas sistēmās plūsmu balansēšanai.

Visi vārsti standarta aprīkojumā ir ar stāvokļa indikatoru un gājiena ierobežotāju. Gājiena ierobežotājā integrēts vārpstas pārsegs.

IMI Hydronic Engineering

IMI Hydronic Engineering produkti nodrošina precīzu balansēšanu un plūsmas nolasīšanu un iestatīšanu, un augstu precizitāti visiem iestatījumiem
ST serijas balansēšanas vārsti nodrošina precīzu plūsmu. Ideāli piemērots izmantošanai sekundārā pusē apkures un dzesēšanas sistēmām, kā arī dzeramā ūdens sistēmām.
TBV terminālvārsts nodrošina precīzu hidraulisko balansēšanu.

Herz

Herz sortimentā pieejams plašs balansēšanas vārstu, radiatoru vārstu un citi apkures regulēšanas vārstu klāsts, kas ļauj piemeklēt apkures risinājumus gan standarta, gan nestandarta projektu realizācijā.
Herz radiatoru vārsti pieejami dažādās krāsās un dizainos, lai katrs lietotājs varētu piemeklēt atbilstošāko risinājumu savam telpu interjeram.

Siemens

Siemens Acvatix ™ ir daudzveidīgs vārstu un piedziņu klāsts, kas nodrošina izcilu lietošanas ērtumu, maksimālu vadības precizitāti un energoefektivitāti. Tas ļauj izpildīt praktiski visas vadības un hidrauliskās prasības, kas saistītas ar apkures un dzesēšanas ražošanu, izplatīšanu un izmantošanu.