Balansēšanas vārsti, radiatoru vārsti un citi vārsti

Mūsu piedāvātie balansēšanas un radiatoru vārsti nodrošinās pareizu un stabilu siltuma sadali pat daļējas slodzes gadījumā, samazinās trokšņus, nodrošinās zemākas apkures izmaksas, labāku iekštelpu temperatūras regulēšanu, tādejādi veidojot uzticamu apkures sistēmu.
Balansēšanas vārsti, radiatoru vārsti un citi vārsti

IMI Hydronic Engineering

IMI Hydronic Engineering produkti nodrošina precīzu balansēšanu un plūsmas nolasīšanu un iestatīšanu, un augstu precizitāti visiem iestatījumiem
ST serijas balansēšanas vārsti nodrošina precīzu plūsmu. Ideāli piemērots izmantošanai sekundārā pusē apkures un dzesēšanas sistēmām, kā arī dzeramā ūdens sistēmām.
TBV terminālvārsts nodrošina precīzu hidraulisko balansēšanu.

Herz

Herz sortimentā pieejams plašs balansēšanas vārstu, radiatoru vārstu un citi apkures regulēšanas vārstu klāsts, kas ļauj piemeklēt apkures risinājumus gan standarta, gan nestandarta projektu realizācijā.
Herz radiatoru vārsti pieejami dažādās krāsās un dizainos, lai katrs lietotājs varētu piemeklēt atbilstošāko risinājumu savam telpu interjeram.

Siemens

Siemens Acvatix ™ ir daudzveidīgs vārstu un piedziņu klāsts, kas nodrošina izcilu lietošanas ērtumu, maksimālu vadības precizitāti un energoefektivitāti. Tas ļauj izpildīt praktiski visas vadības un hidrauliskās prasības, kas saistītas ar apkures un dzesēšanas ražošanu, izplatīšanu un izmantošanu.

Danfoss

Danfoss piedāvā balansēšanu un regulēšanu, kas apvieno augstu precizitāti,
izturību un draudzību lietotājam.
RA-N vārstus ar iepriekšēju iestatīšanu izmanto divcauruļu apkures sistēmās, lai nodrošinātu optimālu ūdens sadalījumu apkures sistēmā.
Iepriekšējas iestatīšanas funkcija ļauj precīzi uzstādīt aprēķinātu plūsmu bez instrumentu palīdzības.
AB-QM ir kombinēts vārsts precīzai plūsmas kontroles veiktspējai. Risinājums sniedz labāku komfortu un zemākas kopējās izmaksas.
LENO™ MSV-BD ir manuālo vārstu klāsts, kas paredzēts plūsmas balansēšanai apkures, dzesēšanas un karstā ūdens sistēmās.
MSV-F2 ir rokas balansēšanas vārsti ar flanču savienojumu.Tos izmanto apkures un
dzesēšanas sistēmās plūsmu balansēšanai.
Visi vārsti standarta aprīkojumā ir ar stāvokļa indikatoru un gājiena ierobežotāju. Gājiena ierobežotājā integrēts vārpstas pārsegs.
Ar RLV-S tipa noslēgvārsta palīdzību katru radiatoru var atsevišķi noslēgt, lai veiktu drošu apkopi vai remontu, neietekmējot pārējo sistēmas radiatoru darbību.