Iekārtas un instrumenti

Pieredzējis meistars māk darīt savu darbu ar rokas instrumentiem. Lai darbi tiktu padarīti veiksmīgi, instrumentiem jābūt kvalitatīviem, izturīgiem, ērtiem, ar labu satvērienu un precīziem. Onninen veikalā ir ļoti plašs rokas instrumentu klāsts no dažādiem zīmoliem. Plaktos vienmēr ir pieejas knaibles, uzgriežņu stangas, dažādu veidu cauruļu griežņi, āmuri, zāģi, tapešu naži, stallatslēgas, skrūvgriežņi, mērlentes un daudzi citi. Ir arī pieejami dažādi instrumentu komplekti kastēs

Darba atvieglošanai, precizitātei un drošībai ir pieejami arī elektroinstrumenti. Onninen veikalā ir pieejami visa veida palīginstrumenti, sākot ar skrūvgriežiem un urbjmašīnām, kas noderēs sīkos mājas remontdarbos, līdz pat zāģmašīnām, industriāliem urbjiem, griezējmašīnas vai slīpjmašīnām.

Lai sagatavotu sienas krāsošanas darbiem, palīdzes slīpjmašīnas slāņu griešanai, noņemšanai no virsmām un to pulēšanai.

Sarežģītākiem remontdarbiem ir pieejami perforatori, flīžu griešanas mašīnas un asinātāji, materiālu kvalitatīvai savienošanai pieejamas dažāda izmēra līmes pistoles, skavotāji, dažādas izturības celtniecības un remontdarbu līmlentes. Apjomīgiem tehniskie fēni sildīšanai, karsēšanai, līmēšanai, arī metināšanas mašīnas, gaisa pūtēji, lodētāji.

Darbiem ar koku ir pieejami motorzāģi, frēzes, ēveles, vītņu griešanas mašīnas.
Rokas instrumenti un darba rīki ir celtnieka, montāžnieka, santehniķa ikdienas nepieciešamība. Tiem jābūt kvalitatīviem, izturīgiem, precīziem un ērti lietojamiem.

Onninen veikalā var iegādāties skrūvgriežus, nažus un apvalka novilcējus, mērlentas un līmeņrāžūs, āmurus, laužņus un kaltus, asknaibles un plakanknaibles, uzzgriežņu atslēgas, presstangas un piederumi, elektrodrošības piederumi 1000 V, dažādus rokas instrumentu komplektus, marķierus un instrumentu kastes no Bosch, Rems, Haupa, Knipex, Milwaukee, Ridgid, Ironside, Opal, Onnline, PROF zīmoliem.

Īpaši jāuzsver Knipex zīmola instrumentus.
Vienkāršs un praktisks plastmasas cauruļu un blīvēšanas uzmavu griezējs. Griež tīri, bez skaidām un ērti ieguļas rokā. Spēj ātri pārgriezt augstas izturības plastmasas caurules, kanalizācijas caurules un elektriskos cauruļvadus.