Apgaismojums

Pieejamība
Zīmols

Apgaismojums ir svarīgs dzīves elements, kur notiek pastāvīga attīstība gan tehnoloģiju ziņā, gan dizainā.

Iekštelpu apgaismojumu var iedalīt pēc tā mērķiem:

  • galvenais jeb vispārējs. Tas nodrošina pamata un vienmērīgu telpas apgaismojumu. Tiek izmantotas griestu un sienu lustras, lukturi, lampas vai līdzīgi gaismas ķermeņi;
  • akcentu apgaismojums. Tādiem mērķiem var izmantot sienas vai grīdas lampas, starmešus;
  • darba apgaismojums. Speciāli gaismas objekti, kas palīdz apgaismot darba vietu: galda lampas, profesionālas lampas, dienasgaismas lampas.
  • papildus apgaismojums. Tādu izmanto, piemēram, maigas gaismas izveidošanai telpās. Tāda gaisma mazāk spilgta, tā rada miera un atpūtas sajūtu.
  • avārijas apgaismojums. Tiek izmantots, lai iezīmētu ceļus, norādītu ārkārtas izejas, kā arī uzrādītu norādes vai uzrakstus. Šo veidu parasti izmanto publiskās ēkās, birojos, slimnīcās un citās vietās, kur nepieciešama norāde.

Veikaliem, tirdzniecības centriem, noliktavām, sporta zālēm un dažādām industriālajām zonām Onninen piedāvā plaša sortimenta industriālos jeb hermētiskos LED gaismekļus sākot ar 50W jaudu, lai izveidotu gaismas instalāciju tā, ka telpas būs labi apgaismotas, bet izmantotie gaismekļi energoefektīvi.
Īpašam vajadzībām pieejami pārnēsājami prožekotori un halogēnrpožektori, gaismekļi pirtīm, ielu un parku gaismekļi ar restēm un c.

Istabām, koridoriem, vannas istabām un citam mājas telpām mūsu veikalos atradīsiet dažādus gaismas ķermeņus, kas ir energoefektīvi, droši un daudzveidīgi. To starp griestu un sienas lampas, gaismekļi ar kustību sensoru.

Spuldzes pieejamas plašā klāstā: luminiscentās, gāzizlādes, parastās un lineāras halogēna, LED, spuldzes ar krāsu dažādību.

Gaismas produktu pieejami plašā aizsardzības klasē no IP23 līdz IP68.

Kā arī visi gaismekļu piederumi, komponentes, spuldžu ietveres ar silikonu vai bez, nakts lampas pieejamas visos Onninen veikalos un online.