Slēdži un kontaktligzdas

Pieejamība
Speciālais piedāvājums
Zīmols

Neviena ēka mūsdienās nevar normāli funkcionēt bez elektrības slēdžiem un kontaktligzdām. Šie mazie ikdienas palīgi ir ne tikai ērti lietošanā, sniedzot dažādu ierīču drošu pievienošanu elektrotīklam, bet arī papildina kopējo telpas dizainu. Tāpēc ir ļoti svarīgi atrast piemērotāko risinājumu ne tikai pēc izstrādājuma kvalitātes un pielietojuma, bet arī pēc vizuālā izskata.
Produkcijas klāsts ietver dažāda veida kontaktligzdas – ar vai bez papildus aprīkojumu, data ligzdas, USB ligzdas, kabeļu izvadus, gaismas slēdžus, pārslēdžus, krustslēdžus, zvana pogas, gaismas regulatorus (dimmerus), kustības sensorus, vienvietīgos un daudzvietīgos rāmjus (vairākām sērijām tie ir atsevišķi), kā arī citus nepieciešamos papildproduktus.

Slēdži un kontaktligzdas iedalās pēc to montāžas tipa – zem apmetuma vai virs apmetuma. Dažām zemapmetuma sērijām ir iespējams iegādāties papildus kārbu, lai tos varētu instalēt arī uz virsmas.

Ir vietas, kur elektrība ir nepieciešama, bet apkārtējā vide var ietekmēt elektrības padeves ierīču drošību. Tādās vietās kā ģērbtuvēs, pirtīs, ražošanas telpās jāizvēlas īpašus elektromateriālus, pamatojoties uz IP klasifikāciju. IP klasifikācija iedala produktus drošības kategorijās atkarībā no putekļu, ūdens, mitruma iedarbības. Produkti var būt putekļu un mitrumizturīgi, droši pret ūdens šļakatām vai spēcīgu ūdens strūklu.

Elektrības preču ražotāji savām vadošajām produktu sērijām piedāvā dažādu krāsu un tekstūru variācijas. Pie tam ir iespējams arī iegūt īpašu dizainu izvēloties ierīcei un rāmim atšķirīgas krāsas. Mūsu pastāvīgajā sortimentā ir populārākās krāsas, bet citu krāsu un dizainu varam piemeklēt un pasūtīt pēc ražotāju katalogiem.