Apkures regulācija un automātika

Onninen piedāvājumā ir moderni un viedi apkures regulācijas un automātikas risinājumi Jūsu komfortam un labsajūtai no vadošajiem ražotājiem.

Danfoss
Vēlies vairāk komforta mājās un mazāku apkures rēķinu? izvēlies Danfoss!
Laika apstākļu kompensācijas funkcija kontrolieris ECL Comfort.
ECL Comfort ir elektronisks, laika apstākļus kompensējošs temperatūras kontrolieris, pielietojams centralizētā siltumapgādē, apkures un ventilācijas sistēmās. Apkures sistēmas ar laika apstākļu kompensācijas funkciju paaugstina komforta līmeni un ietaupa enerģiju.

Danfoss Link™ ir programmējama dzīvojamo ēku (līdz apmēram 300 m2) apsildes bezvadu vadības sistēma.

Siemens
Siemens piedāvā visaptverošo produktu klāstu klimata automatizācijai. No vienkāršiem mehāniskiem un digitāliem istabas termostatiem, līdz komunicējošiem istabas termostatiem un kontrolieriem ar integrāciju ēku automatizācijās sistēmās.

Herz produktu sortimentā pieejams plašs produktu klāsts apkures regulācijai, kontrolei un automatizēšanai katlu mājām, siltummezgliem, saimnieciskajām un dzīvojamajām telpām.
Herz apkures regulācijas armatūra un automātika nodrošina precīzu temperatūras kontroli, tā ir viegli un ātri uzstādāma.
Herz rūpnīcās, kas atrodas tikai un vienīgi Eiropas teritorijā, ražotie produkti iemantojuši patērētāju uzticību jau vairāk kā 120 gadu garumā ,pateicoties to augstajai kvalitātei, kas tiek kontrolēta visos ražošanas posmos, kā arī pieejamajai cenai.

IMI Hydronic Engineering pastāvīgi pēta un attīsta jaunas un inovatīvas termostatiskās kontroles tehnoloģijas ar mērķi palielināt mūsu plašo produktu klāstu.
Termostatisko vārstu izvēlē ir plašs klāsts (vairāk nekā 120) dažādu termostastisko vārstu korpusi, uz kuriem var uzmontēt vairāk nekā 40 dažādu veidu termostata galvas. Mēs piedāvājam arī plašu piedziņu, istabas termostatu, speciālu veidgabalu, kontrolvārstu un noslēgvārstu izvēli, tādējādi gandrīz katrā situācijā spējot nodrošinot risinājumu.
Šāda produktu daudzveidība ļauj atrast optimālu risinājumu visām iespējamām vajadzībām. IMI Hydronic Engineering savā produktu attīstības politikā ietver arī klienta izteiktās prasības apkures inženierim.