Apkures regulācija un automātika

Onninen piedāvājumā ir moderni un viedi apkures regulācijas un automātikas risinājumi Jūsu komfortam un labsajūtai no vadošajiem ražotājiem.
Apkures regulācija un automātika

Danfoss

Vēlaties vairāk komforta mājās un mazāku apkures rēķinu? Izvēlieties Danfoss!

Laika apstākļu kompensators ECL Comfort

ECL Comfort ir elektronisks laika apstākļus kompensējošs temperatūras kontrolieris, pielietojams centralizētā siltumapgādē, apkures un ventilācijas sistēmās. Apkures sistēmas ar laika apstākļu kompensācijas funkciju paaugstina komforta līmeni un ietaupa enerģiju.

Danfoss Link™ apkures temperatūras kontrolei

Danfoss Link™ ir programmējama dzīvojamo ēku (līdz ~300 m2) apsildes bezvadu vadības sistēma. Danfoss Link™ paredzēts apkures temperatūras kontrolei.

Danfoss Link™ funkcijas:
• 3,5 collu skārienekrāns, vienkāršai un ērtai izmantošanai
• Individuāli programmējami sildīšanas laiki un istabas temperatūra
• Taimera funkcija ikdienas un prombūtnes laikā
• Strāvas padeve 230V / 50 Hz (no tīkla vai rozetes)
• PID vadības algoritms
• Papildināma tīkla sistēma, līdz 50 vienībām. Maksimāli savienojumi 30 Danfoss LinkTM radiatoru termostati
• Parraides frekvence 868,42 MHz divvirzienu sakari, pārraides jauda <1 mW
• WLAN, kas ļauj vadīt telpu temperatūras kontroli, kamēr neesat mājās, ar Danfoss LinkTM lietotni, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru

Siemens

Siemens piedāvā visaptverošo produktu klāstu klimata automatizācijai. No vienkāršiem mehāniskiem un digitāliem istabas termostatiem, līdz komunicējošiem istabas termostatiem un kontrolieriem ar integrāciju ēku automatizācijās sistēmās.

Herz

Herz produktu sortimentā pieejams plašs produktu klāsts apkures regulācijai, kontrolei un automatizēšanai katlu mājām, siltummezgliem, saimnieciskajām un dzīvojamajām telpām.
Herz apkures regulācijas armatūra un automātika nodrošina precīzu temperatūras kontroli, tā ir viegli un ātri uzstādāma.
Herz rūpnīcās, kas atrodas tikai un vienīgi Eiropas teritorijā, ražotie produkti iemantojuši patērētāju uzticību jau vairāk kā 120 gadu garumā ,pateicoties to augstajai kvalitātei, kas tiek kontrolēta visos ražošanas posmos, kā arī pieejamajai cenai.

IMI Hydronic Engineering

IMI Hydronic Engineering pastāvīgi pēta un attīsta jaunas un inovatīvas termostatiskās kontroles tehnoloģijas ar mērķi palielināt mūsu plašo produktu klāstu.
Termostatisko vārstu izvēlē ir plašs klāsts (vairāk nekā 120) dažādu termostastisko vārstu korpusi, uz kuriem var uzmontēt vairāk nekā 40 dažādu veidu termostata galvas. Mēs piedāvājam arī plašu piedziņu, istabas termostatu, speciālu veidgabalu, kontrolvārstu un noslēgvārstu izvēli, tādējādi gandrīz katrā situācijā spējot nodrošinot risinājumu.
Šāda produktu daudzveidība ļauj atrast optimālu risinājumu visām iespējamām vajadzībām. IMI Hydronic Engineering savā produktu attīstības politikā ietver arī klienta izteiktās prasības apkures inženierim.