Pretkondensāta izolācija

Kondensāts ir numur viens ienaidnieks tehniskajai izolācijai. Ja uz cauruļu virsmas veidojas mitrums vai ūdens tvaiki iekļūst izolācijas materiālā – izolācijas sistēma ir cietusi neveiksmi. Nevēlamās blakusparādības var būt enerģijas zudumi, korozija zem izolācijas, pelējums un augstas uzturēšanas un remonta izmaksas. Vācu kompānijas Armacell, kas ir viens no kaučuka izolācijas pionieriem Eiropā, izolācijas izstrādājumi ir energoefektīvs un uzticams kondensāta kontroles risinājums.

Izolācijas materiālos izmantotā slēgtas šūnas struktūra ar zemu termālo vadītspēju un ūdens tvaika barjera pasargā caurules no korozijas. Izstrādājumos izmantotais materiāls samazina pelējuma un baktēriju augšanas riskus. Produktu klāstā arī pašlīmējošās izolācijas caurules un paklāji, kas būtiski ietaupīs instalācijas laiku. Izmantojot Armaflex līmi, tīrītāju, līmlentes un pārklājumu var iegūt maksimāli labāko rezultātu.

ARMAFLEX AF/ ACE PLUS / ACE- kaučuka izolācija apvieno labus tehniskos rādītājus, pasargājot no kondensāta un enerģijas zudumiem, un optimālas instalācijas izmaksas. Materiāls atbilst ugunsdrošības klasei B/BL-s3,d0. Noliktavā un veikalos pieejamas melnas 2m izolācijas čaulas 9, 13 un 19 mm biezumā, paredzētas visiem izplatītākajiem cauruļu izmēriem. Piedāvājam arī izolācijas loksnes biezumā no 6 līdz 50mm, instalācijas ērtumam – pieejamas arī pašlīmējoša materiāla versijā.

armaflex AF

ARMAFLEX ULTIMA – pirmais lokanais tehniskās izolācijas materiāls pasaulē ar ugunsdrošības klasi BL-s1, d0. Materiāls veido 10 reizes mazāk dūmu nekā standarta produkti, atrisinot problēmu - kā panākt maksimālu uguns izturību un minimālu dūmošanu.

Armaflex Ultima

Pro Clima manšetes

Pro Clima Produkcija

Pielietojums
Iekšdarbiem un ārdarbiem izmantojamas pašlīmējošas manšetes ilgstošu un hermētisku cauruļu pieslēgumu savienojumu izveidei ar tvaika izolācijām, jumta un sienas membrānām, kā arī betona un koka konstrukcijām.

Priekšrocības

 • Drošs pieslēgums, pateicoties ūdensnoturīgai SOLID-līmei.
 • Ērti lietojams: caurules caur manšeti var gan stumt, gan vilkt - pieslēgums saglabājas nemainīgi hermētisks.
 • Elastīgas un lokanas, bez izvirzījuma iemavas.
 • Montāža tiek veikta saskaņā ar Vācijas normatīva DIN 4108-7, Šveices normatīva SIA 180 un Austrijas OENORM B 8110-2 prasībām.
 • Pārbaudes veiktas saskaņā ar Vācijas Jumiķu asociācijas ISO 16000 prasībām.

Pro Clima Roflex Solido cauruļu manšetes
Attēls no Pro Clima

Pielietojums
Ātrai un pastāvīgai cauruļu hermetizācijai caur blīvējuma slāni. Izmantojams telpās vai ārpus tām, piemēram, tvaika izolācijas vai difūzijas un vēja barjeru membrānām savienojuma mezglam ar cauruli. Līmēt ar TESCON VANA.

Priekšrocības

 • Ātrs un drošs blīvējums.
 • Hermētisks savienojums, pateicoties TESCON VANA ar ūdensizturīgu SOLID līmi.
 • Karstuma noturība līdz pat 150 °C.
 • Ērti lietojams: caurules caur manšeti var gan stumt, gan vilkt - saglabājot nemainīgu hermētiskumu.

Pro Clima Roflex cauruļu manšetes
Attēls no Pro Clima

Pielietojums
Ātrai, pastāvīgi hermētiskai kabeļu izvadīšanai caur hermētisko slāni. Izmantošanai telpās vai ārpus tām, piemēram, apakšsegumiem vai renovācijas tvaika izolācijām.
Kaflex mono/Kaflex duo - 1 vai 2 kabeļiem, diametrs 4,8 - 12mm.
Kaflex multi - 16 kabeļiem, diametrs 4,8 - 12mm.

Priekšrocības

 • Ātrs un vienkāršs risinājums, kas nodrošina, ka būvkonstrukcijas paliek sausas.
 • Drošs savienojums, pateicoties ūdensizturīgajai SOLID līmei.
 • Praktisks pielietojums - kabeļus var izstumt un izvilkt cauri manšetei saglabājot hermētisku savienojumu.
 • Elastīgs un lokans bez izvirzītas uzmavas.

Pro Clima Kaflex kabeļu manšetes
Attēls no Pro Clima