Pretkondensāta izolācija

Kondensāts ir numur viens ienaidnieks tehniskajai izolācijai. Ja uz cauruļu virsmas veidojas mitrums vai ūdens tvaiki iekļūst izolācijas materiālā – izolācijas sistēma ir cietusi neveiksmi. Nevēlamās blakusparādības var būt enerģijas zudumi, korozija zem izolācijas, pelējums un augstas uzturēšanas un remonta izmaksas. Vācu kompānijas Armacell, kas ir viens no kaučuka izolācijas pionieriem Eiropā, izolācijas izstrādājumi ir energoefektīvs un uzticams kondensāta kontroles risinājums.

Izolācijas materiālos izmantotā slēgtas šūnas struktūra ar zemu termālo vadītspēju un ūdens tvaika barjera pasargā caurules no korozijas. Izstrādājumos izmantotais materiāls samazina pelējuma un baktēriju augšanas riskus. Produktu klāstā arī pašlīmējošās izolācijas caurules un paklāji, kas būtiski ietaupīs instalācijas laiku. Izmantojot Armaflex līmi, tīrītāju, līmlentes un pārklājumu var iegūt maksimāli labāko rezultātu.

Armaflex AF/ ACE PLUS / ACE- kaučuka izolācija apvieno labus tehniskos rādītājus, pasargājot no kondensāta un enerģijas zudumiem, un optimālas instalācijas izmaksas. Materiāls atbilst ugunsdrošības klasei B/BL-s3,d0. Noliktavā un veikalos pieejamas melnas 2m izolācijas čaulas 9, 13 un 19 mm biezumā, paredzētas visiem izplatītākajiem cauruļu izmēriem. Piedāvājam arī izolācijas loksnes biezumā no 6 līdz 50mm, instalācijas ērtumam – pieejamas arī pašlīmējoša materiāla versijā.

armaflex AF

Armaflex

ARMAFLEX ULTIMA – pirmais lokanais tehniskās izolācijas materiāls pasaulē ar ugunsdrošības klasi BL-s1, d0. Materiāls veido 10 reizes mazāk dūmu nekā standarta produkti, atrisinot problēmu - kā panākt maksimālu uguns izturību un minimālu dūmošanu.

Armaflex Ultima