Onninen Express LIEPĀJA - jaunās telpās un ar plašāku sortimentu!

20.09.2023. 13:28
2023. gada septembrī SIA ONNINEN ir atvēris jaunu veikalu Liepājā, investējot biznesa attīstībai Liepājas filiālē 800 tūkstošus eiro. Jaunais Onninen Express Liepāja veikals atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, Zemnieku ielā 60.

Jaunā veikala tirdzniecības telpas ir 1200 m2 plašas, āra teritorija ir 1800 m2. Onninen Express Liepāja veikalā no pasaules vadošajiem ražotājiem vienuviet ir pieejamas vairāk nekā 7000 augstas kvalitātes preču vienības gan ārējo, gan iekšējo inženiertehnisko tīklu izbūvei un ierīkošanai.
Piedāvājumā ir preces apkurei, ventilācijai un gaisa kondicionēšanai, saules enerģijas risinājumiem, ūdensapgādei un kanalizācijai, santehnikai, ārējo tīklu risinājumiem, industriālās preces, kā arī elektroapgādes materiāli un industriālais apgaismojums. Uz vietas veikalos ir pieejama profesionālo instrumentu noma, darba aizsardzības līdzekļi un darba apģērbs.

Pieteikties dienas pasākumam ŠEIT

Īpaši piedāvājumi, iepērkoties TIKAI uz vietas Onninen Express Liepāja veikalā!

SIA ONNINEN Liepājā Express koncepta veikalu atvēra 2015.gadā. Astoņu darbības gadu laikā, būtiski palielinoties preču klāstam un pieaugot tirdzniecības apjomiem, radās nepieciešamība pārcelties uz plašākām telpām.

Onninen Express Liepāja - siltumsūkņi

Uģis Tumpelis, SIA ONNINEN vadītājs:
”Šo astoņu gadu laikā Liepājas pilsēta un Kurzemes reģions ir strauji attīstījies, tiek celtas jaunas rūpnīcas un infrastruktūras objekti, piesaistītas ārvalstu investīcijas. Sekojot līdzi mūsu klientu vajadzībām un vēlmēm esam paplašinājuši mūsu produktu sortimentu, īpašu uzsvaru liekot uz ilgtspējīgiem produktiem un risinājumiem, tādiem kā saules enerģija, siltumsūkņi un rekuperācijas sistēmas. Lai kvalitatīvi konsultētu un apkalpotu mūsu klientus, esam palielinājuši personāla skaitu Liepājas filiālē, kur šobrīd nodrošinām 10 kvalificētas darba vietas. Ņemot vērā Liepājas pilsētas un Kurzemes reģiona attīstības tendences, Onninen Express Liepāja paplašināšana bija loģisks solis mūsu uzņēmuma stratēģiskajā plāna.”

Zemnieku ielas 60 ”kompleksā” atrodas daudzi būvniecības profesionāļiem svarīgi tirdzniecības uzņēmumi. Telpas tiek nomātas no viena no Liepājas vadošajiem komerctelpu nomas uzņēmumiem – SIA ”Īpašumu nomas serviss”. Lēmums par telpu izvēli bija ne tikai saistīts ar stratēģiski svarīgu vietu, bet arī ar īpašnieku individuālo pieeju katram klientam un atbildīgo attieksmi pret pilsētas kultūras un vēstures vērtībām, tai pašā laikā veidojot modernu un ilgtspējīgu pilsētvidi. Tās ir vērtības, kas ir svarīgas visiem Kesko Grupas uzņēmumiem.

Viena no būtiskākajām Onninen Express veikalu priekšrocībām – ātra iepirkšanās

Onninen Express koncepts ir pašapkalpošanās sistēma, kur klients izmantojot svītru koda lasītāju, nolasa preču svītru kodu, ievada vajadzīgo daudzumu un paņem preci. Kad viss nepieciešamais ir paņemts, klients dodas pie tirdzniecības letes un nodod skeneri tirdzniecības konsultantam. Atbilstoši skenera datiem tiek izrakstīta preču pavadzīme-rēķins. Šāda tipa apkalpošanas veikals Liepājā ir vienīgais.

Ilze Kudore, Onninen Express veikalu tīkla vadītāja:
”Mūsu veikala klienti lielākoties ir būvniecības profesionāļi, montāžas darbu uzņēmumi, kas veic ārējo un iekšējo tīklu izbūves lielākos vai mazākos projektos. Tāpat arī projektētāji, individuāli praktizējoši būvnieki un privātpersonas. Express veikalos viņi var iegādāties visas konkrētās sistēmas sastāvdaļas atbilstoši projekta specifikācijai. Klientam nav jādodas vēl uz citiem veikaliem meklēt vienu vai otru detaļu, viss ir iegādājams tepat, Express veikalā. Savā ziņā tā ir pievienotā vērtība, ka, ierīkojot, piemēram, ventilācijas sistēmu, pie mums var iegādāties arī kabeļus, slēdžus un citas lietas, lai pilnībā pabeigtu sistēmas izveidi.”

Onninen Express Liepāja - pašapkalpošanās

Onninen Express Liepāja - Gigapipe

Onninen Express Liepāja - ārpuse, drenāžas caurules

Ātras un regulāras piegādes uz reģionu – tas ir svarīgi!

Onninen nodrošina efektīvu loģistiku un savlaicīgas piegādes – preču piegādes Express veikaliem Latvijā notiek katru dienu. Ja vajadzīgā prece nav atrodama veikalā, to var pasūtīt no Onninen centrālās noliktavas Rīgā un nākošajā dienā saņemt norādītajā Express veikalā. Svarīgi atzīmēt, ka uzņēmumam ir apjomīga noliktava Somijā ar plašu produktu klāstu. Piegādes no Somijas notiek ātri un savlaicīgi, tāpat var saņemt nepieciešamo preci arī no Igaunijas vai Lietuvas noliktavām.

Andris Benhens, Onninen Express Liepāja veikala vadītājs:
”Onninen Express Liepāja veikala galvenā priekšrocība ir klientu apkalpošanas kvalitāte un ātrums. Cenšamies iedziļināties klientu vajadzībās, lai pēc iespējas ātrāk rastu nepieciešamos risinājumu. Pastāvīgi palielinām sortimentu atbilstoši klientu vajadzībām un velmēm. Jaunā veikala atrašanās vieta noteikti palielinās klientu skaitu veikalā. Mūsdienās ir ļoti svarīgs preču piegādes ātrums. Ja vajadzīgā prece nav pieejama veikalā, pasūtot to līdz 12iem no Onninen centrālās noliktavas, nākošajā darba dienā prece jau būs Liepājā.”

Plašais āra laukums ļaus Kurzemes reģiona klientiem piedāvāt vēl plašāku ārējo inženierkomunikāciju produktu klāstu – kanalizācijas caurules, drenāžas caurules, akas, septiķus un citas līdzīgas ārējo tīklu preces. Nākotnē Express Liepāja varētu kļūt par noliktavas atbalsta punktu Kurzemes reģionā ārējās inženierkomunikācijas produktu tirdzniecībai un piegādei – būs iespējams turēt uz vietas daudz lielākus preču atlikumus un tas nozīmē arī ātrāka pieejamība reģionā.

Veikalā ik dienu ir iespējams vērsties pēc padoma pie inženieriem-konsultantiem. Tiek sniegtas konsultācijas par būvniecības projektiem, piemērotākajiem produktiem un inženiertehniskiem risinājumiem konkrētos gadījumos. Liepājas filiāli regulāri apmeklē profesionāli tirdzniecības speciālisti no Rīgas biroja, kuri var sniegt nepieciešamās konsultācijas kādā specifiskā inženiertehniskā jomā.

Sadarbībā ar piegādātājiem un ražotājiem, Onninen Express Liepāja veikalā regulāri tiek organizētas dažādas meistarklases un konsultācijas. Apmeklējot šādus pasākumus, interesentiem ir iespējams uzzināt aktualitātes, inovācijas un saņemt konsultācijas tieši no ražotāja pārstāvjiem.

Onninen Express Liepāja - inženieri

Onninen Express Liepāja - apkalpošana

*Rakstu sagatavoja: Ilze Kudore, SIA ONNINEN komunikāciju vadītāja, Onninen Baltija

Gaidīsim Jūs

ONNINEN EXPRESS Liepāja

» Zemnieku iela 60

» Darba dienās: no 7:30 līdz 18:00

» Tālr.: 23444334

» E-pasts: [email protected]