Santehnika

Onninen e-veikalā un Express veikalos Jūs varat iegādāties kvalitatīvas santehnikas preces no šādiem ražotājiem:
Geberit / IFO / IDO / KOLO, Gustavsberg, Oras, Hansgrohe, Tres, Tece, Sanela, Ravak, PAA, Genebre

Geberit

Piedāvā vannas istabas sērijas ar vienkāršu un diskrētu dizainu, priekšplānā izvirzot produktu funkcionalitāti, gan arī augstākā komforta līmeņa jeb premium vannas istabas sērijas, kuru izstrādē piedalījušies slaveni pasaules dizaineri.
Geberit Group, kas darbojas visā pasaulē, ir sanitāro produktu līderis Eiropas tirgū. Geberit darbojas kā integrēta grupa ar ļoti spēcīgu vietējo klātbūtni lielākajā daļā Eiropas valstu un tādējādi spēj nodrošinot unikālu pievienoto vērtību sanitāro tehnoloģiju un vannas istabas keramikas nozarēs.

Geberit Santehnika Vannasistabas bilde Onninen

Oras

Produkti ir droši, izturīgi, ilgtspējīgi un stilīgi — lai kādas būtu jūsu prasības attiecībā uz dušu vai jaucējkrānu, mēs jums to nodrošināsim.
Oras produkti ir mūžīgi gan pēc formas, gan pēc funkcionalitātes, un tie ir izgatavoti tā, lai būtu piemēroti jebkādām dzīves situācijām.
Piemēroti tām 2500 reizēm gadā, kad izmantojam vannas istabu. Piemēroti ikrīta brokastīm un vakara vannošanās laika juceklim. Piemēroti minimālistiem, racionālistiem un tiem, kas vēlas kaut ko īpašu. Piemēroti tiem, kam rūp mūsu planētas nākotne. Piemēroti tiem, kas zina, ka drošība ir pirmajā vietā.
Atbildīgi izgatavoti no izcilākajiem, izturīgākajiem materiāliem, Oras produkti ir patiesi piemēroti dzīvei.

Oras produkti nova

hansgrohe vannas istaba maisītāji

Hansgrohe

Moderns dizains un atsvaidzinoši augstvērtīgi produkti
Ja jums patīk skaista dizaina vannas istaba un virtuve, un neesat vienaldzīgs pret izcilo kvalitāti,hansgrohe piedāvā augstākās kvalitātes produktus dušai, vannas istabai un virtuvei. Hansgrohe klāstā ietilpst: izlietnes, dušas un vannas jaucējkrāni; Rokas un fiksētās dušas, dušas komplekti un dušas sistēmas; Virtuves ūdens maisītāji, virtuves izlietnes, izlietnes un maisītāju kombinācijas.

Villeroy-bosch vannasistaba

Villeroy & Boch

Klasiska elegance, inovācijas un tradīcijas ir Villeroy&Boch galvenie darbības principi kopš 1748. gada. Villeroy&Boch piedāvā ne tikai dažādu stilu vannas istabas keramikas izstrādājumus, bet arī augstas klases vannas istabas mēbeles, jaucējkrānus un aksesuārus, kā arī inovatīvus dušas risinājumus, vannas ar masāžas sistēmām, kas dizaina un tehnoloģiju ziņā līdzinās mākslas darbam. Vai tie būtu vannas istabas, labsajūtas, virtuves vai flīžu izstrādājumi un produkti – tos raksturo komforts, kvalitāte un elegants dizains.

ravak produkti

Ravak

Veido iedvesmojošas vanna sistabas, kas pārdomātas līdz sīkākajām detaļām. Preču zīme RAVAK piedāvā kompleksus mūsdienīgus vannasistabas risinājumus: integrēto produktu sērijas, akrila vannas ar iespēju montēt hidromasāžas sistēmas, dušas kabīnes un durvis, izlietnes, vannasistabas mēbeles, maisītājus un plašu dažādu piederumu klāstu.

Risinājumi balstās uz vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi. Ir kļuvuši par lielāko ražotāju Čehijā un saglabājam dominējošu stāvokli Centrāleiropā.

Opall dusas sturis

Opal

OPAL produkti ir speciāli izstrādāti Onninen mazumtirdzniecības tīkliem visās valstīs, kurās ir Onninen. OPAL preču zīme ir speciāli izveidota gala patērētājam un tā princips ir būt par viegi pieejamu un kvalitatīvu produktu. Būt konkurētspējīgam cenas ziņā un uzlabot situāciju tirgū. Onninen preču zīmju attīstībā ņemta vērā iepakojuma pamanāmība un mārketings Onninen tirdzniecības vietās