Ugunsdzēsības savienojumi un sprinkleri

Gropētās cauruļvadu sistēmas ir unikāla cauruļvadu montāžas metode, kas vienkāršo un paātrina uzstādīšanas procesu un nodrošina vienkāršu sistēmu apkopi. Šāda veida savienojumus visbiežāk pielieto ugunsdzēsības sistēmu montāžā, bet aiz vien plašāks risinājums pieejams industriālajam sektoram. Atkarībā no pielietojuma mainās gropju forma, skavas, blīvgumijas forma un materiāls.

Onninen Victaulic logo
Ražotājs VICTAULIC piedāvā plašu augstas kvalitātes materiālu klāstu ar gropētajiem savienojumiem, sprinkleriem, lokanajiem cauruļvadiem un citām komponentēm.

Ražotājs VICTAULIC (ASV) piedāvā tirgū unikālus “install ready” skavas, kuras nodrošina ievērojami ātrāku cauruļvadu savienošanu.

ONNINEN veikalos un noliktavās pieejami ugunsdzēsības savienojumi ar diametru no DN25 līdz DN150. Uz pasūtījumu klientiem pieejami ugunsdzēsības un industriālie savienojumi diametrā līdz DN5000.

Gropētajiem savienojumu veidošanai nepieciešamos instrumentus ir iespējams iegādāties un izīrēt ONNINEN veikalos.

ONNINEN veikalos ir iespējams iegādāties ne tikai gropētos savienojumus, bet arī nokomplektēt citas ugunsdzēsības sistēmu sastāvdaļas, kā sprinkleri, lokanās caurules, gropētās cinkotās un krāsotās caurules, sistēmu palaišanas vārstus un citas sastāvdaļas.
Pie mums ir iespējams iznomāt VICTAULIC RG3210 ar elektrokabeli darbināmu instrumentu, kas paredzēts gropējamo savienojumu izveidei ar diametru 2 – 12 collas

Onninen Victaulic ugunsdzesiba sprinkleri varsti

Onninen Victaulic ugunsdzesiba savienojumi

Victaulic Onninen Ugunsdzesiba skapji sprinkleri Apmacibu stends

Ugunsdzēsības sistēmu montāža prasa specifiskas zināšanas un ilggadēju pieredzi. Lai pilnveidotu nozares pārstāvju prasmes Onninen sadarbībā ar Victaulic piedāvā plašas apmācības, kuras ir piemērotas montāžas veicējiem, projektu vadītājiem un projektētājiem, kā arī jebkuram citam jomas pārstāvim.