Gaisa sadales sistēmas

Onninen piedāvā dažādus difuzorus un ventilācijas restes plašam pielietošanas klāstam.

Piedāvājumā Lindab ražoti griestu difuzori ofisiem un komerctelpām - FOMO, INTEGRA un VERSIO sērijas, starp kurām jebkurš var atrast sev tehniski un dizainiski piemērotāko. Privātmājām un dzīvokļiem piemērotu AIRY dizaina difuzoru sēriju, kur iespējams izvēlēties starp 5 dažādām formām un piemeklēt bezgalīgas krāsu iespējas, krāsojot un aplīmējot difuzora plāksnes, lai piemērotu to savam projektam un gaumei.

Piedāvājam arī DEC INTERNATIONAL budžeta klases DVS, DVS-P un DVSR nosūces un pieplūdes vārstus, kas uzticami kalpos gan dzīvojamās ēkās, gan ofisos.

Onninen grupa sadarbojas ar Ķīnas rūpnīcām, un kopā tiek izstrādāti ventilācijas tirgū zināma dizaina gaisa sadales sistēmu produkti. Pirms katras jaunas sadarbības uzsākšanas rūpīgi tiek veikta kvalitātes pārbaude sadarbības partneru rūpnīcās, ko nodrošina Onninen Ķīnas pārstāvniecība. Sadarbībā ar partneriem ir tapuši tādi OPAL difuzori kā OLV, OPV, OTV, BOS, kuru dizaina dažādība ļaus izvēlēties piemērotāko jūsu situācijai.

Iespējams arī iegādāties Itālijā ražotas Brofer ventilācijas restes, vai pasūtīt augstas kvalitātes Lindab alumīnija vai tērauda restes, kuras var tikt piemērotas gandrīz jebkurām klienta vajadzībām un izmēriem.