MaxiPro presējamie veidgabali

MaxiPro presējamie veidgabali ir uzticama presēšanas sistēma, kas ir ātri un vienkārši lietojama un spēj nodrošināt drošu un patstāvīgu savienojumu. Šāda veida sistēma ir sevi pierādījusi kā ātru, tīru un efektīvu montāžas risinājumu daudzās Eiropas valstīs un ir nonākusi arī līdz Latvijas tirgum.

Lodēšana joprojām ir visplašāk lietotais vara cauruļu savienošanas veids, bet arvien lielāku popularitāti iegūst presējamie risinājumi. Salīdzinot ar metināšanu, presējamais risinājums samazina montāžas laiku un atvieglo montāžu, jo to var veikt, kamēr blakus ir cilvēki un nav nepieciešams pārtraukt ikdienas darbu montāžas vietā.

MaxiPro sistēma konkrēti ir paredzēti aukstumaģenta cauruļvadu izbūvē un var tikt uzstādītu objektos, kur nav atļauts izmantot atklātu liesmu. Nav nepieciešams izmantot slāpekli, sudraba stieņus un karstumu izolējošus materiālus, vienīgais ko nepieciešams ņemt līdzi ir REMS vai Rothenberger presi ar atbilstoša diametra žokļiem.

Rems preses ir pieejamas īrei vai iegādei Express veikalos kopā ar atbilstoša izmēra žokļiem.

MaxiPro veidgabaliem maksimālais darba spiediens ir 48Bar un temperatūras diapazons ir -40 līdz 120 grādi.

Veidgabali ir paredzēti lietošanai ar aukstumnesējiem:

R32, R134a, R404A, R407C, R407F, R410A, R507, R1234ze, R1234yf, R718, R450, R513A, R448A, R449A, R407A, R427A, R438A, R417A un R-422D.

Nav piemērots lietošanai ar R744 (CO2) vai R717 (amonjaks) aukstumnesējiem.

MaxiPro presējamo veidgabalu ražotājs Conex Bänninger ir starptautisks uzņēmums ar vairāk nekā simts gadu pieredzi veidgabalu ražošanā un vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi presējamo veidgabalu izstrādē. Uzņēmums ir attīstījies un regulāri ieviesis vairākus inovatīvus risinājumus. Conex Bänninger ir uzņēmums ar ISO 9001 kvalitātes sertifikātu, kas garantē vislabāko kvalitāti un labu lietotāja atbalstu, ar kura palīdzību risinām visas radušās problēmas.

Conex Bänninger MaxiPro presējamie veidgabali ir pieejami Onninen Express klāstā.

Mūsu sertificēti montāžas uzņēmi nodrošina 10 gadu ražotāja garantiju presējamiem veidgabaliem.