Ventilatori, filtri un citi piederumi

Onninen piedāvā klusus, uzticamus un jaudīgus Soler & Palau (S&P) vannas istabas ventilatorus, kas izceļas ar neuzkrītošu un gaumīgu dizainu. ELECTROLUX sadzīves ventilatorus ar augstu veiktspēju un konkurētspējīgu cenu. Zviedrijā ražotus FRESH jaunāko tehnoloģiju ventilatorus, kas ir vadāmi caur Bluetooth.

Zviedru ražotāja OSTBERG ventilatori var tikt izmantoti gan siltuma atgūšanai, gan gaisa pieplūdes vai izplūdes sistēmās, un pat sprādzienbīstamu gāzveida vielu transportēšanai. Onninen piedāvā OSTBERG kanāla ventilatorus, kas pieejami arī troksni samazinošā un izolētā versijā. Iespējams iegādāties arī sienas ventilatorus, kuru dizains kombinēts ar vieglu uzstādīšanu ļauj ventilatorus plaši pielietot dažādās telpās un vidēs (ieskaitot augstu mitrumu).

Noliktavā un veikalos VENTS TT PRO kanāla ventilatori, kas speciāli veidoti darbam pieplūdes un izplūdes ventilācijas sistēmās, kur nepieciešama iekārta, kas nodrošina spēcīgu gaisa plūsmu, augstu spiediena un zemu trokšņa līmeni.
Piedāvājam arī citus materiālus un iekārtas, lai padarītu ventilācijas sistēmu izbūvi un uzturēšanu drošu, tīru, ātru un labi funkcionējošu - Onnline pagriezienu regulatorus, filtru kasetes, pretvārstus, ventilatora aizsargsietus, manžetes un gravitācijas restes.

vannasistabas ventilatori