Wilo - viens no vadošajiem sūkņu un sūkņu sistēmu ražotājiem pasaulē

Wilo ir viens no pasaulē vadošajiem augstākās klases sūkņu un sūkņu sistēmu ražotājiem, piegādātājiem ēku inženierkomunikāciju, ūdenssaimniecības un rūpniecības nozarē. Ar inovatīviem risinājumiem, viediem produktiem un individuāliem pakalpojumiem Wilo nodrošina ūdens sūknēšanu visur, kur tas nepieciešams, izmantojot efektīvas un videi draudzīgas metodes. Ar saviem produktiem, risinājumiem, procesiem un uzņēmējdarbības modeļiem Wilo jau ir kļuvis par digitālās nozares pionieri.

Wilo izstrādā un ražo sūkņus, kas garantē visaugstākā līmeņa uzticamību un efektivitāti. Tie ir ļoti svarīgi un procesam kritiski faktori sūkņiem un sūkņu sistēmām, jo īpaši rūpniecībā. Wilo lielākais spēks šajā tirgus segmentā ir pieejamais atbalsts dažādu nozaru procesos. Tā kā katra rūpnieciskā vide izvirza savas, dažkārt ļoti specifiskas prasības sūkņiem un perifērijas iekārtām, Wilo izstrādā individuālas koncepcijas un risinājumus, kas atbilst visām prasībām. Šāda, klienta vajadzībām pielāgota pieeja nodrošina iekārtu vienkāršu uzstādīšanu, drošu ekspluatāciju un efektīvu apkopi.
Wilo sūkņi tiek plaši izmantoti rūpniecībā visā pasaulē, tai skaitā - pārtikas ražošanas nozarē, kā arī ūdens atsūknēšanai kalnrūpniecības nozarē un pat dzesēšanas ūdens sūknēšanai elektrostacijās.

Wilo produktu sortiments

Onninen e-veikala Wilo sūkņu TOP

Wilo sūkņu un sūknēšanas sistēmu klāsts

Sūkņi komerciālajam un privātmāju sektoram

WILO Onninen daudzivoklu maja square

Attiecībā uz komerciālo un privātmāju sektoru šobrīd arvien svarīgāka kļūst ekonomiskā efektivitāte un ilgtspēja.

Komerciālajā un privātmāju sektorā, ēku apgādei ar ūdeni un siltumu šobrīd arvien svarīgāka kļūst ekonomiskā efektivitāte un ilgtspēja. Wilo augsti energoefektīvās apkures sistēmas sniedz maksimālu efektivitāti un resursu ietaupījumu. Komerciālajam un privātmāju sektoram Wilo piedāvā– modernas tehnoloģijas apkures sistēmām un gaisa kondicionēšanas sistēmām, ūdensapgādei un notekūdeņu novadīšanai. Wilo produkti un sistēmu risinājumi tiek izmantoti dzīvojamās un sabiedriskās ēkās, rūpnieciskās ēkās, biroju ēkās, slimnīcās un viesnīcās.

Jaudīgi, energoefektīvi, viegli apkopjami, tīklā savienojami, vadāmi un uzticami – tās ir īpašības, kuras raksturo Wilo sūkņus, sūknēšanas iekārtas un sistēmas.

WILO daudzivoklu maja QR code

Skatīt komerciālo un privātmāju sekotra sūkņus

Sūkņi ūdens apsaimniekošanas sektoram

WILO Onninen ūdens apsaimniekošana

Straujās urbanizācijas un klimata pārmaiņu, kā arī pieaugošā vides piesārņojuma dēļ ūdens kļūst par arvien vērtīgāku resursu.

Pasaulē viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir nodrošināt strauji pieaugošo iedzīvotāju skaitu ar pietiekamu daudzumu tīra dzeramā ūdens. Strauji pieaug arī lauksaimniecības un rūpniecības pieprasījums pēc ūdens. Ņemot vērā to, droša un pietiekama ūdens attīrīšana un apgāde jau tagad rada plašas globālas problēmas.

Wilo piedāvā saviem klientiem profesionālus sūkņu sistēmu risinājumus, kas izstrādāti, lai apmierinātu arvien sarežģītākas prasības, saistībā ar dzeramā ūdens ieguvi, ūdens sūknēšanu, kā arī notekūdeņu transportēšanu un apstrādi. Wilo sūkņi un ūdens apsaimniekošanas sūkņu sistēmas visā pasaulē atbilst augstākajiem tehniskā snieguma, efektivitātes un ilgtspējas standartiem.

WILO Onninen ūdens apsaimniekošana QR code

Skatīt ūdens apskaimniekošanas sekotra sūkņus

Sūkņi un sūkņu iekārtas industriālajam sektoram

WILO Onninen industriala zona

Wilo izstrādā un ražo sūkņus, kas garantē visaugstākā līmeņa uzticamību un efektivitāti. Tie ir ļoti svarīgi un procesam kritiski faktori sūkņiem un sūkņu sistēmām, jo īpaši rūpniecībā.

Wilo lielākais spēks šajā tirgus segmentā ir pieejamais atbalsts dažādu nozaru procesos. Tā kā katra rūpnieciskā vide izvirza savas, dažkārt ļoti specifiskas prasības sūkņiem un perifērijas iekārtām, Wilo izstrādā individuālas koncepcijas un risinājumus, kas atbilst visām prasībām. Šāda, klienta vajadzībām pielāgota pieeja nodrošina iekārtu vienkāršu uzstādīšanu, drošu ekspluatāciju un efektīvu apkopi.

Wilo sūkņi tiek plaši izmantoti rūpniecībā visā pasaulē, tai skaitā - pārtikas ražošanas nozarē, kā arī ūdens atsūknēšanai kalnrūpniecības nozarē un pat dzesēšanas ūdens sūknēšanai elektrostacijās.

WILO Onninen industriala zona QR code

Skatīt industriālā sekotra sūkņus un sūkņu iekārtas

Wilo sūkņu serviss un sūkņu apkopju, un remonta pakalpojumi

WILO Onninen serviss persona

Izvēloties Wilo sūkņus un sūknēšanas iekārtas, jūs varat būt droši, ka jautājumu vai problēmu gadījumā, vienmēr varēsiet saņemt nepieciešamo atbalstu, jo Wilo visā pasaulē nodrošina pieejamu Wilo sūkņu remontu, sūkņu rezerves daļas, konsultācijas pie Wilo profesionāļiem, iekārtu regulēšanu, apkopes un sūknēšanas sistēmu optimizāciju. Wilo servisa atbalsts Jums ir tikai zvana attālumā!

WILO Onninen serviss auto

wilo 5 gadu garantija

Wilo garantijas priekšrocības

Izvēlieties Wilo apkures cirkulācijas sūkņus Wilo-Yonos PICO un Wilo-Stratos PICO, jo tiem pieejama īpašā, pagarinātā 5 gadu garantija! Viss, kas jums ir jādara, ir 30 dienu laikā no iegādes brīža, jāreģistrē savu Wilo-Yonos PICO vai Wilo-Stratos PICO sūkni ar pirkuma dokumentu garantijas mājas lapā www.wilogarantija.lv Wilo- tā ir energoefektivitāte, ērtības lietošanā un vācu kvalitāte!

Wilo 5 gadu ražotāja garantija standartā tiek dota komerciālo ēku sūkņiem: Wilo-Stratos MAXO un Wilo-Stratos GIGA!

Bet tas vēl nav viss: -Wilo serviss piedāvā jums pagarināto 5 gadu garantiju, ja iegādājoties jebkurus Wilo sūkņus, noslēdzat arī sūkņu apkopes līgumu ar Wilo servisu. Izvēloties nolēgt servisa apkopes līgumu, jūs būsiet pasargāti no negaidītām remonta izmaksām visā pagarināto piecu gadu garantijas laika posmā.

Meklē jaunu sūkni?

Wilo-Assistant lietotnes pamācība

Elektrības rēķiniem pieaugot, sākam aizdomāties par saviem elektroenerģijas patērēšanas paradumiem. Vai varējāt iedomāties, ka veci, neregulējami cirkulācijas sūkņi, kas nepārtraukti darbojas - patērē ļoti daudz elektroenerģijas? Tas ir fakts! Tāpēc aicinām nomainīt vecos, neefektīvos sūkņus pret jauniem, energoefektīviem, kas ietaupīs līdz pat 80% sūkņa patērētās elektroenerģijas, atkarībā no modeļa. Sava vecā sūkņa energoefektīvo nomaiņas sūkni atradīsiet vietnē www.jaunssuknis.lv , kurā, ievadot vecā sūkņa ražotāja un modeļa nosaukumu, programma atlasīs jums aizvietojošo energoefektīvo sūkni/-ņus.

jaunssuknis Wilo sūkņu meklāšanas rīks

Wilo-Isar BOOST - spiediena paaugstināšanas iekārta mājsaimniecībām

WIilo Isar BOOST5-E-3 – ir daudzpakāpju, pašuzsūcošs, horizontālas konstrukcijas automātiskais spiediena paaugstināšanas sūknis mājsaimniecībām, kas nodrošinās konstantu ūdens spiedienu visās ūdens ņemšanas vietās. Šis ir energoefektīvs, kompakta dizaina, klusas darbības, gatavs pieslēgumam un vienkārši lietojams sūknis ar integrētām drošības funkcijām.

Wilo-Rexa MINI3 drenāžas un notekūdeņu sūknis mājas un gruntsūdeņu novadīšanai

Rexa MINI3 – ir uzticams drenāžas un notekūdeņu sūknis mājas un gruntsgabala drenāžai. Šis sūknis ir kompaktas konstrukcijas un teicami piemērots kanalizācijas un notekūdenu bez cietās frakcijas transportēšanai. Uzstādāms un izmantojams gan stacionāri, gan mobili, iegremdējot. Aprīkots ar uzticamu hidrauliku un ar tiešu pieeju iekārtas svarīgākajam detaļām, kas atvieglo sūkņa apkopes veikšanas.

Wilo Extract FIRST sūkņi

Wilo Extract FIRST sērijas iegremdējamie sūkņi ir paredzēti sekojošam pielietojumam:

• ne pārāk dziļām akām, tvertnēm, cisternām,
• sūknēšana un ūdens sadale,
• lauksaimnieciskai izmantošanai (laistīšanai, apūdeņošanai),
• sūknējamie šķidrumi: nepiesārņoti, dzeramie, aukstie, lietus ūdeņi.

Pilnībā iegremdējamais daudzpakāpju sūknis, kas dzēsējās ar ūdeni. Sūknis ir paredzēts tikai un vienīgi ūdens sūknēšanai. Pilna komplektācija ar 10m kabeli dod iespēju ātri uzstādīt un sākt uzreiz strādāt.

Sūknis ir aprīkots ar aizsargfunkciju pret sauso gaitu. Šī funkcija dod priekšrocību, ka sūknis nenodegs un kalpos Jums ilgāku laiku. Vēl sūknim ir aizsardzība pret pārkaršanu, kas automātiski izslēdz motoru, ja tas pārkarst.

Extract First sūknis Onninen

SE tipa modeļi ir aprīkoti ar sānu iesūkšanas balstu, kas ļauj pieslēgt peldošos vai fiksētos iesūkšanas filtrus. Pārējos modeļos sūkņa pamatnē ir iebūvēts sūkšanas siets. Extract First SE tipa sūkņus var uzstādīt ārpus ūdens, jo motors tiek dzesēts ar šķidrumu.

Onninen klāstā ir pieejami Excratct First 303 un 304 sērijas sūkņi pēc pasūtījuma. Piegāde 1-3 dienu laikā.

Konsultācijām un pasūtījumiem lūdzam sazināties ar tirdzniecības menedžeriem.

Wilo SUB 2 daudzpakāpju dziļurbuma sūknis

Wilo daudzpakāpju SUB2 3” dziļurbuma sūknis vertikālai vai horizontālai uzstādīšanai.

SUB2 sūkņa pielietojums:

• privātajai ūdensapgādei no dziļurbumiem, akām un cisternām, grodiem,
• privātai ūdensapgādei, laistīšanai un apūdeņošanai,
• ūdens sūknēšanai, kas nesatur garšķiedru un abrazīvas sastāvdaļas.

Sūknim ir integrēts pretvārsts, sūkņa hidrauliskā daļa ir izgatavota no nerūsējoša tērauda. Motora dzēsējās ar sūknēšanas šķidrumu. Motoru darbināt vienmēr drīkst tikai iegremdētā stāvoklī. Jāievēro maksimālā šķidruma temperatūras un minimālā plūsmas ātruma robežvērtības.

Vertikālo uzstādīšanu pēc izvēles var veikt ar vai bez dzesēšanas apvalka. Uzstādot horizontāli, instalācijai jāizmanto dzesēšanas apvalks. Sūknim komplektācija ietilpst 1,8 m garš pieslēguma kabelis ar sertifikātu izmantošanai dzeramā ūdens nozarē.

Onninen klāstā ir pieejami SUB2 sērijas sūkņi pēc pasūtījuma.
Piegāde 1-3 dienu laikā.

Konsultācijām un pasūtījumiem lūdzam sazināties ar tirdzniecības menedžeriem.

SUB2 sūknis Onninen

Izvēlieties Wilo, jo tā ir vācu kvalitāte ar vairāk kā 150 gadu pieredzi jomā, tās ir attīstītas tehnoloģijas, energoefektivitāte, ilgtspēja un vienmēr pieejams Wilo servisa atbalsts Jums.

Izvēloties Wilo sūkņus un sūknēšanas iekārtas, jūs varat būt droši, ka jautājumu vai problēmu gadījumā, vienmēr varēsiet saņemt nepieciešamo atbalstu, jo Wilo visā pasaulē nodrošina pieejamu Wilo sūkņu remontu, sūkņu rezerves daļas, konsultācijas pie Wilo profesionāļiem, iekārtu regulēšanu, apkopes un sūknēšanas sistēmu optimizāciju. Wilo servisa atbalsts Jums ir tikai zvana attālumā!