Cauruļu izolācija un piederumi

Energoefektīva siltumizolācija no pasaules vadošajiem izolācijas ražotājiem.

Mēs piedāvājam:
ROCKWOOL 800 akmens vates čaulas. Izmantojot mūsdienīgas ražošanas tehnoloģiju, Rockwool ražo lamināras šķiedru struktūras akmens vates čaulas (ar pašlīmējošu šķēluma malu), kas izceļas ar optimālu blīvumu, palielinātu stiprību un labākajām siltumizolācijas un ekspluatācijas īpašībām. Materiāls ir ilgmūžīgs, izturīgs pret atmosfēras faktoru iedarbību, bioloģisko un ķīmisko koroziju, to īpašības nemainās ilgus gadus.

ISOVER Climpipe Section Alu2 stikla vates čaulas. Nodrošina izcilu siltuma un skaņas izolāciju apvienojumā ar augstas klases ugunsaizsardzību.Čaulas pārklātas ar armētu alumīnija foliju, tām ir pašlīmējoša šķēluma mala ātrai montāžai bez papildmateriāliem. Izstrādātas aukstā un karstā ūdens cauruļu izolācijai, kā arī dažādu ķīmisko vielu pārvadiem rūpnieciskajās ražotnēs.

Armacell

IZO-MAX un TUBOLIT DG polietilēna izolācija. Pateicoties zemajai siltuma vadītspējai, izolācija efektīvi samazina enerģijas zudumus līdz 80% un ievērojami samazina CO2 emisiju, kas veicina ēku energoefektivitāti. Viegli instalējams, elastīgs materiāls mehāniski aizsargā caurules.

TUBOLIT S PLUS polietilēna izolācija ierobežotas telpas apstākļos. Maksimāli aizsargā caurules no mehāniskiem bojājumiem, optimāls izolācijas biezums, lai instalētu ierobežotās telpās (sienās iebūvētas caurules).

DANMAT PVC izolācijas pārvalks, līkumi, trejgabali, uzgaļi un piederumi. Iekštelpās lietojama PVC pārklājumu sistēma, lai noslēgtu cauruļvadu čaulu izolāciju.

Kā arī augstas kvalitātes alumīnija lentes, vates naži, stieples izolācijai, kas padarīs montāžu ātru un efektīvu.