Silto grīdu apkure

Onninen e-veikala un Express veikalu piedāvājumā ir dazādi silto grīdu risinājumi no Uponor, Tece, Herz, IMI, Danfoss un piederumu izvēle no Onnline.

Ūdens zemgrīdas apkure rada daudz patīkamāku komfortu nekā jebkurš cits apkures veids. Pateicoties tam, ka siltās grīdas tiek ieklātas zem visas grīdas virsmas telpā, siltums izplatās vienmērīgi.

Zemgrīdas apkures preču piedāvajumu var apskatīt šeit vai Express veikalos.

UPONOR

 • Onninen piedāvā Uponor risinājumus jebkurai ēkai: jaunai vai renovējamai.
 • Pierādīta kvalitāte un uzticamība.
 • Ātra, ekonomiska uzstādīšana.

Siltās grīdas jeb izstarojošā zemgrīdas apkure un dzesēšana ir grīdā iestrādāta sistēma, kas siltumu izplata vienmērīgi un jebkurā laikā nodrošina patīkamu temperatūru, neradot putekļus. Tā sniedz iespēju projektēt ēku un pielāgot interjeru neierobežoti, nedomājot par to, kur atradīsies radiatori.

Uponos Siccus

 • Attēls no Uponor
 • Palīdz samazināt enerģijas izmaksas;
 • Grīdas virsmu iespējams apsildīt ar zemāku temperatūru nekā jebkura radiatora siltumu izstarojošo virsmu, jo tās laukums ir ievērojami lielāks;
 • Grīdas apsilde ir neredzama, jo tā ir pilnībā iestrādāta zem grīdas seguma;
 • Nekādu radiatoru, kas aizņem vietu, krāj putekļus un bojā interjeru.

Uponor daudzslāņu kompozītcaurules sastāv no vienlaidus metinātas alumīnija caurules, kura no iekšpuses un ārpuses pārklāta ar augstas temperatūras izturīgiem polietilēna slāņiem (PE-RT) . Šie slāņi savstarpēji sasaistīti kopā ar adhezīva starpslāņiem. Īpaša alumīnija caurules metināšanas tehnoloģija nodrošina augstu izturību. Alumīnija biezums Uponor caurulēm ir piemeklēts tā, lai nodrošinātu normatīvo spiediena klašu un lieces izturības prasības.

Ar piecu slāņu kompozītcaurules palīdzību ir radīts uzlabots izstrādājums, kas apvieno metāla un plastmasas cauruļu priekšrocības un tajā pašā laikā novērš abu materiālu trūkumus. __Tas atbilst gan ūdensapgādes, gan apkures sistēmu spiediena prasībām. __Tas nodrošina formas stabilitāti cauruli liecot. Tas samazina caurules lineāro pagarinājumu pie temperatūras izmaiņām.
UniPipePLUS collage 4c A3

 • Attēls no Uponor

Uponor PE-Xa caurules tiek izgatavotas, augstā spiedienā telpiski sašujot polimēru. Uponor PE-Xa cauruļu ražošanas procesa laikā molekulas ar augstu blīvumu tiek telpiski sašūtas, izveidojot trīsdimensiju struktūru. Šādā veidā tiek panākta visaugstākā sašūšanas pakāpe no visām telpiskās sašūšanas metodēm. Pateicoties šim īpašajam telpiskās sašūšanas procesam, PE-Xa caurulēm ir lieliskas termiskās un mehāniskās izturības īpašības.

Uponor PE-Xa caurules apkures pielietojumiem tiek pārklātas ar skābekļa difūzijas aizsargslāni (EVOH), atbilstoši DIN 4726 prasībām, nepieļaujot skābekļa iekļūšanu cauruļvadā. Zemgrīdas apkures caurulei virs skābekļa difūzijas aizsargslāņa, tiek uzklāts papildus slānis, lai iebūves laikā pasargātu difūzijas barjeru no mehāniskiem bojājumiem, kurus varētu radīt neuzmanīga apiešanās ar cauruli.
Uponor PEX sistema

 • Attēls no Uponor

Uponor Smatrix Pulse ir mūsdienu energoefektivitātes prasībām atbilstoša ierīce, kas sniedz optimālu komfortu tā lietotājam. Iedomājies klimata kontroles sistēmu, kas pati uztur noteikto temperatūras līmeni katrā no dzīvojamās mājas telpām un ko ir ērti vadīt ar mobilās aplikācijas palīdzību Tavā viedtelefonā vai planšetdatorā.

Uponor smatrix pulse komplekts

 • Attēls no Uponor

Uponor Siccus Siltās grīdas

 • Attēls no Uponor

Uponor Siccus siltās grīdas - plāna un viegla sausā konstrukcija silto grīdu izbūvei.

Uponor Siccus ir sausās būves sistēma ar nelielu konstrukciju augstumu un svaru, kuru var izmantot visdažādākajām grīdas konstrukcijām gan jaunbūvēs, gan remonta veikšanai, tai skaitā silto grīdu izbūvei arī mājas otrajā stāvā. Tā ir viegla un plāna konstrukcija, kas īpaši piemērota koka pārsegumiem, nav pamanāma un ir savietojama ar siltumsūkņiem vai citiem siltuma avotiem. Izmantojami praktiski visi grīdu segumi piemēram flīzes, parkets, paklājs, lamināts, linolejs.

DANFOSS

Danfoss silto grīdu vadības sistēmas

Danfoss Icon™ ar izpildmehānismiem - hidrauliskai grīdas apsildei un citām vajadzībām
Danfoss Icon™ ir 230V / 24V modulāra apkures sistēma individuālām telpām. To var konfigurēt par bezvadu vai vadu sistēmu vai arī abu kombināciju. Sistēmas centrā ir Danfoss Icon™ galvenais kontrolieris, kas konfigurē un sasaista sistēmu.

Silto grīdu vadības sistēma BasicPlus2
BasicPlus2 silto grīdu vadības sistēma ar vadiem, 230V BasicPlus2 termostatus izmanto telpas temperatūras kontrolei apkures sistēmās ar radiatoriem vai siltajām grīdām. BasicPlus2 istabas termostati nodrošina optimālu enerģijas patēriņu vienlaikus saglabājot vēlamo komfortu telpā.

Danfoss AllyTM

Danfoss AllyTM - grīdas, radiatoru vai abu, kombinēto, apkures sistēmu kontrolei.
Danfoss Ally™ pamatā ir centrālais bloks, ar kuras palīdzību jūs varat pilnībā kontrolēt savu grīdas, radiatoru vai abu, kombinēto, apkures sistēmu. Izmantojot Danfoss Ally™ lietotni, jūs varat kontrolēt, ieplānot un uzraudzīt apkuri savās mājās no jebkuras vietas un jebkurā laikā. Danfoss Ally™ var viegli savienot ar viedajiem balss palīgiem, tādējādi kontrolēt apkuri mājās, izmantojot balss komandas.

• Viegla uzstādīšana un pārvaldība, izmantojot lietotni Danfoss Ally™
• Vadība ar balss palīgu Amazon Alexa vai Google Assistant
• Publiska API
• Mākoņa serveris ar AES šifrēšanu
• Zigbee 3.0 sertificēts
• Piemērots visiem standarta radiatora vārstiem
• Ietaupa līdz 30% enerģijas
• Izmantojot radiatoriem un/vai grīdas apsildei:

 • līdz 32 Ally™ radiatoru termostati un / vai
 • līdz 3 Icon™ 24V galvenajiem kontrolieriem

• Ally™ radiatora termostata programmatūras atjauninājums
• Icon™ 24V grīdas apsildes kontrollera programmatūras atjaunināšana

HERZ

Herz piedāvā pilnu produktu kompleksu silto grīdu ierīkošanai. Sākot ar augstas kvalitātes silto grīdu caurulēm, dažādos diametros un ruļļu garumos, turpinot ar montāžas piederumiem, sadales kolektoriem un to skapjiem, cirkulācijas un temperatūras uzturēšanas mezgliem, un beidzot ar vadības automātiku.

HERZ-Line PE-RT 5-slāņu silto grīdu apsildes caurule

Piecu slāņu caurule HERZ-Line PE-RT ļoti uzticama caurule, skābekļa difūzijas barjeras EVOH slānis atbilstoši normai DIN 4726.

No ārpuses cauruli sedz PE-RT ārējais aizsargslānis, kas pasargā skābekļa difūzijas barjeras EVOH slāni no mehāniskiem bojājumiem. Caurule ražota saskaņā ar EN ISO 21003 prasībām. Krāsa: sarkana.

HERZ LINE PERT

 • Attēls no Herz

TECE

TECE produkti siltajām grīdām

Tece jau ilgstoši ir grīdas apkures sistēmu eksperts: 20. gs. 80. gados uzņēmums pirmais sāka piedāvāt difūzijizturīgās kompozītmateriālu alumīnija caurules. “TECEfloor” sērijas produktu klāsts ir izveidots, pateicoties desmitgadēs uzkrātajai pieredzei saistībā ar grīdas apkures sistēmām.