Silto grīdu apkure

SIA Onninen piedāvā silto grīdu risinājumus no Uponor, Tece, Herz, Danfoss un piederumus no Tenapors, Onnline.

Ūdens zemgrīdas apkure rada daudz patīkamāku komfortu nekā jebkurš cits apkures veids. Pateicoties tam, ka siltās grīdas tiek ieklātas zem visas grīdas virsmas telpā, siltums izplatās vienmērīgi.

Uponor

Uponor piedāvā risinājums jebkurai ēkai: jaunai vai renovējamai. Pierādīta kvalitāte un uzticamība. Ātra, ekonomiska uzstādīšana.

uponor siltas gridas

uponor sortiments

Uponor Smatrix Pulse ir mūsdienu energoefektivitātes prasībām atbilstoša ierīce, kas sniedz optimālu komfortu tā lietotājam. Iedomājies klimata kontroles sistēmu, kas pati uztur noteikto temperatūras līmeni katrā no dzīvojamās mājas telpām un ko ir ērti vadīt ar mobilās aplikācijas palīdzību Tavā viedtelefonā vai planšetdatorā.

Uponor smatrix pulse komplekts

Danfoss silto grīdu vadības sistēmas

Danfoss Icon ™ ir 230V / 24V modulāra apkures sistēma individuālām telpām. To var konfigurēt par bezvadu vai vadu sistēmu, vai arī abu kombināciju, ja nepieciešams. Sistēmas centrā ir Danfoss Icon ™ galvenais kontrolieris, kas konfigurē un sasaista sistemu kopā.
BasicPlus2 silto grīdu vadības sistēma ar vadiem, 230V BasicPlus2 termostatus izmanto telpas temperatūras kontrolei apkures sistēmās ar radiatoriem vai ūdens siltajām grīdām. BasicPlus2 istabas termostati nodrošina optimālu enerģijas patēriņu vienlaikus saglabājot vēlamo komfortu telpā.

HERZ

Herz piedāvā pilnu produktu kompleksu silto grīdu ierīkošanai. Sākot ar augstas kvalitātes silto grīdu caurulēm, dažādos diametros un ruļļu garumos, turpinot ar montāžas piederumiem, sadales kolektoriem un to skapjiem, cirkulācijas un temperatūras uzturēšanas mezgliem, un beidzot ar vadības automātiku.

TECE produkti siltajām grīdām

Tece jau ilgstoši ir grīdas apkures sistēmu eksperts: 20. gs. 80. gados uzņēmums pirmais sāka piedāvāt difūzijizturīgās kompozītmateriālu alumīnija caurules. “TECEfloor” sērijas produktu klāsts ir izveidots, pateicoties desmitgadēs uzkrātajai pieredzei saistībā ar grīdas apkures sistēmām.

Silto grīdu apkure