Elektriskie ūdens sildītāji, tvertnes, siltummezgli un siltummaiņi

Onninen sortimentā ir pieejami uzkrājošie tilpuma ūdens sildītāji (boilera tipa), kombinētie ūdens sildītāji, caurplūdes ūdens sildītāji un karstā ūdens tvertnes.

Mēs piedāvājam tādu ražotāju kā Bosch, Nibe-Biawar, ELBI, Ariston ūdens tilpuma sildītāji un kombinētie ūdens sildītāji, kā arī Electrolux caurplūdes ūdens sildītāji un Nibe-Biawar karstā ūdens tvertnes.

Elektriskais ūdens sildītājs

Uzkrājošie tilpuma boileri var būt pie sienas liekami, iebūvējami (piemēram, montē zem izlietnes), ir arī uz grīdas novietojami lielu izmēru boileri.

Kombinētie ūdens sildītāji

Tie var tikt pieslēgti pie apkures sistēmas, kā rezultātā tiek ietaupīta nauda uz ūdens sildīšanas rēķina. Apkurei strādājot, siltais ūdens cirkulēs caur boilerī esošo spirāli, tā uzsildot boilerī esošo ūdeni. Ja apkures sistēma ir izslēgta vai nespēj uzsildīt ūdeni, tad to paveic elektriskais sildelements

Caurplūdes ūdens sildītājs

Tie darbojas ūdenim plūstot caur spirāli, kura tiek sasildīta ar elektrības palīdzību. Tie ir maza izmēra, tādēļ tie neaizņem daudz vietas. Caurplūdes sildītāja priekšrocība, salīdzinot ar citiem ūdens sildītājiem, ir tā, ka tas patērē elektrību tikai tad, kad tiek patērēts kārstais ūdens, tā ietaupot elektroenerģiju, kad tas netiek lietots.

Ūdens tvertnes

Karstā ūdens tvertni parasti izmanto apkures sistēmās, kurās ir vairāk nekā viens siltuma avots. Tā uzkrāj lieko siltumu un atdod to brīdī, kad tas ir nepieciešams, šādā veidā nodrošina karstā ūdens ērtu lietošanu nepatērējot lieki enerģiju atkārtotai uzsildīšanai.

Bosch Tronic

Bosch sērijas Tronic elektriskais ūdenssildītājs ir kompakta un ērta iekārta, kas paredzēta karstā ūdens uzsildīšanai ar elektroenerģiju.

Tronic sērijā ir plašs modeļu klāsts, turklāt katram modelim ir savas priekšrocības. Tronic 2000T modeļi nodrošina ērtu vadību un ātru karstā ūdens sagatavošanu ar salīdzinoši zemām izmaksām. Sērijā ir arī Slim formāta tvertnes (diametrs = 36 cm), kas piemērotas uzstādīšanai telpās ar ierobežotu platību. Tronic 6000/8000T modeļus raksturo augsta līmeņa tehniskais izpildījums, plašs funkciju klāsts un sevišķa izturība. To nodrošina sausais sildelements (tens) un unikāla temperatūras regulēšanas sistēma, kas ļauj iestatīt temperatūru ar augstu precizitāti. Turklāt 50–120 litru modeļus var uzstādīt gan horizontāli, gan vertikāli. Pateicoties parocīgai montāžas platei un komplektā iekļautajam montāžas trafaretam, uzstādīšana norit ātri un ērti. Onninen noliktavas sortimentā ir pieejami Bosch Tronic 2000T modeļi ar mehānisko regulatoru un Tronic 2000T minitvertnes uzstādīšanai virs un zem izlietnes. Pārējos var iegādāties veicot pasūtījumu.

Visiem Bosch ūdens sildītajiem:
5 gadu garantija tvertnei
2 gadu garantija elektronikai

izvelies atbilstosu Bosch Tronic udenssilditaju

Nibe-Biawar MEGA sērijas

Sērijas MEGA tvertnes paredzētas mājsaimniecības karstā ūdens sildīšanai un uzglabāšanai sadarbībā ar vienu siltumavotu (tas var būt gāzes katls, cietā kurināmā katls, šķidrā kurināmā katls, u.c.).

Tvertnēm ir augstas kvalitātes keramikas emalja un magnija anoda pārklājums, kas tās pasargā pret koroziju. Pateicoties īpaši izliektai siltumizolācijai, tvertņu siltumizolācijas parametri ir ļoti labi. Pareiza izmēra, augstas kapacitātes sildelements nodrošina augstu tvertnes kapacitāti.

Siltummezgli un siltummaiņi

Piedāvājam augstas kvalitātes siltummaiņus no Danfoss, Sondex, Kelvion, Alfa Laval ražotājiem. Standarta siltummezglu komponentes pieejamas Rīgas noliktavā un Express veikalos. Nestandarta risinājumus piegādājam pēc pieprasījuma.

Danfoss SONDEX® tradicionālie plākšņu siltummaiņu sortiments ir viens no lielākajiem plākšņu tipa klāstiem pasaulē un katrs siltummainis ir aprēķināts atbilstoši jūsu pielietojumam un izmantotajām siltumpārneses vielām. Danfoss piedāvā SONDEX® izjaucamos siltummaiņus ne tikai apkures un dzesēšanas sistēmām, bet arī daudziem citiem pielietojamiem, piemēram, pārtikas rūpniecība.

Kelvion siltummaiņas risinājumi ir izcili efektīvi, droši un ilgspējīgi. Pielāgoti risinājumi plašam lietojumam un vissarežģītākajiem apstākļiem!