Hidranti

Virszemes un pazemes ugunsdzēsības hidranti.

AVK ir vadošais ūdens apgādes un ugunsdzēsības hidrantu piegādātājs ar senām tradīcijām un hidranti tiek ražoti atbilstoši visiem Eiropas standartiem. AVK produktu klāstu veido dažādi UL/FM apstiprināti hidranti, virszemes hidranti un pazemes hidranti.

hidrants no AVK

Virszemes hidranti nodrošina:

  • augstu drošības līmeni, ar satiksmes drošu izpildījumu
  • noturīgs signalizējošais pārklājums
  • vienkārša apkope
  • optimāls blīvējums.

Mūsu standarta klāstā ietilpst dažādas produktu variācijas, kā hidranti ar manuālo vai automātisko drenāžu, ar blīvslēgu vai ar papildus lodes blīvslēgu. Speciāli konstruētais un iepriekš noteiktais pārrāvuma punkts pasargā un atstāj neskartu hidrantu un cauruļvadu satiksmes negadījuma laikā. Savienojums starp augšējo un apakšējo hidranta korpusa daļu nodrošina augšējā korpusa rotāciju par 360 °.
Atloki ir savienoti ar speciālām titāna buksēm, kas konstruētas tā, lai satiksmes negadījuma laikā tās nolūztu un izveidotu pārrāvumu. Pārnesumu novieto zem pārrāvuma punkta un virs zemes esošo hidrantu aprīko ar papildu lodīšu izslēgšanu. Tādējādi viegli var izjaukt augšējo mucu daļas un mainīt operāciju cauruli zem pilna darba spiediena.

AVK virszemes hidranti ir pārklāti ar epoksīda pārklājumu saskaņā ar GSK vadlīnijām un, pateicoties papildu poliestera pārklājumam, sarkanā hidranta krāsa saglabās savu izskatu arī pēc vairākiem gadiem. AVK standarta krāsa virszemes hidrantiem ir sarkanā RAL 3000.

Pazemes hidranti nodrošina:

  • augstāka aizsardzība pret koroziju
  • nepieciešama minimāla apkope
  • saspiesta ūdens aizsardzība
  • aizsargāti vītņu savienojumi
  • automātiskā drenāža

Automātiska drenāža -8 mm drenāžas atvere tiek automātiski aizvērta visā vārsta garumā, lai ūdens, kas pakļauts spiedienam nevarētu noplūst. Tas nozīmē, ka drenāžas atvere tiek aizvērta, pirms spiedienam pakļautais ūdens sāk ieplūst hidrantā un spiedienam pakļautais ūdens nevar noplūst. Patentētais disks pazemes hidrantiem ir veidots asimetriski, lai paātrinātu ūdens iztukšošanas procesu. Tas arī samazina apgriezienu skaitu.
Mūsu pazemes hidranti ar dubulto blīvslēgu ir aprīkoti ar vītņu savienojumiem. Tas attiecas uz savienojumiem starp spīli, noslēgvāciņu un augšējo hidranta daļu, kā arī starp augšējo hidranta daļu un lodveida kameru. Nav atvērtu vītņu vietu, kas ļauj izvairīties no piesārņojuma un korozijas. Turklāt, lai optimizētu aizsardzību pret koroziju, lodes galvenais blīvslēgs ir vulkanizēts ar EPDM.

Lai atvieglotu uzstādīšanu un nodrošinātu vislabāko iespējamo ergonomisko darbību, hidrantu svars ir optimizēts. Vārsta konuss ir pilnībā vulkanizēts ar poliuretānu (PUR), un šī elastomēra augstā kvalitāte nodrošina optimālu blīvējumu, pateicoties tā unikālajam atmiņas efektam. Kāta dubultais blīvējums sastāv no skrēpera un misiņa bukses.

Hidrantu veidi

Virszemes hidranti

Pazemes hidranti