Kanalizācijas caurules un veidgabali

Kanalizācijas caurules ārējo tīklu izbūvei no polivinilhlorīda (PVC) un polipropilēna (PP) materiāla.

Profilētas PP caurules un veidgabali

Polipropilēna (PP) caurules un veidgabali pašteces kanalizācijai ar slodzes noturību gan 8 kN/m2 (SN 8), gan 16 kN/m2 (SN 16). Caurules ir gludas iekšpusē un profilētas ārpusē. Pieejamas tikai 6 m garumā un diametru diapazonā no DN/OD 160 mm līdz pat DN/OD 1140 mm. PP caurules un veidgabali ir ražoti saskaņā ar standarta LVS EN 13476 prasībām.

Profilētas PP caurules un veidgabali

Gludsienu PVC caurules un veidgabali

Gludsienu polivinilhlorīda (PVC) caurules un veidgabali pašteces kanalizācijai ar slodzes noturību gan 4 kN/m2 (SN 4), gan 8 kN/m2 (SN 8). Caurules pieejamas no 0.5 m līdz 6 m garumā un diametru diapazonā no DN/OD 110 mm līdz DN/OD 500 mm. Daudzslāņu PVC caurules ir ražotas saskaņā ar standarta LVS EN 13476 prasībām. Savukārt, monolītsienu PVC caurules un veidgabali saskaņā ar standarta EN 1401 prasībām.

Gludsienu PVC caurules un veidgabali

Skatakas un kontrolakas

Polipropilēna skatakas un kontrolakas paredzētas pašteces kanalizācijas apsekošanai un apkopei. Onninen piedāvā 5 dažāda diametra skatakas Pieejams plašs tekņu konfigurāciju klāsts, kā arī izgatavojam akas pēc pasūtījuma. Maksimālais pievienojuma diametrs ir DN/OD 630 mm. Pipelife skatakas un kontrolakas paredzētas uzstādīšanai līdz pat 6 m dziļumā.

Nosēdakas

Polipropilēna nosēdakas paredzētas virszemes lietus ūdeņu uztveršanai. Onnien piedāvā 3 dažāda veida nosēdakas. Maksimālais pievienojuma diametrs ir DN/OD 400 mm.

Skatakas, kontrolakas, nosēdakas