Kanalizācijas sūkņu stacijas

Sūkņi un sūkņu stacijas saimnieciskās un lietus kanalizācijas pārsūknēšanai.

Kompaktās sūkņu stacijas ir paredzētas notekūdeņu, nokrišņu ūdeņu un drenāžas ūdeņu sūknēšanai vietās, kur pašteces kanalizāciju ierīkot nav iespējams vai nav praktiski. Tās pārsvarā ir paredzētas privātmājām vai nelielām māju grupām.

Mēs spējam piedāvāt sūkņu stacijas, sūkņus un vadības paneļus pat vissarežģītākajām klientu prasībām.
Papildus kompaktajām sūkņu stacijām mēs piedāvājam arī tā paša zīmola lielizmēra sūkņu stacijas, sūkņu starpstacijas, tvertnes, septiskās tvertnes un citus izstrādājumus.

Sūkņu stacijas ir izgatavotas no PE-HD (augsta blīvuma polietilēna). Polietilēns (PE) mūsdienās ir izplatīts materiāls sūkņu staciju, tvertņu, aku un spiediena cauruļu ražošanai. Polietilēns ir elastīgs un izturīgs plastmasas veids. Normālos ekspluatācijas apstākļos polietilēns ir ķīmiski inerta plastmasa, kas nozīmē, ka no PE izgatavotās sūkņu stacijas nesadalās, nerūsē un nekorodē ķīmiskās vai elektriskās reakcijas ietekmē un vidē nenonāk un neizšķīst nekādi blakus produkti. Sūkņu stacijas tvertnes cilindrs vienmēr tiek izgatavots ar vismaz SN2 (2 kN/m2 ) aploces stingrību, tāpēc tas ir izturīgs pret mehāniskiem bojājumiem, kas var rasties sistēmas uzstādīšanas vai ekspluatācijas gaitā.

Kompakto sūkņu staciju raksturlielumi:

Sūkņu stacijas iekšējais diametrs: ID700, 1000 mm
Spiediena caurules: DN40, 50 mm
Ieplūdes caurule: D110, 160 mm
Sūkņu skaits: ID700 ar 1 sūkni ID1000 ar 1 vai 2 sūkņiem
Uzstādīšanas dziļums: līdz 4 m
Apkalpošanas lūka: D700 mm plastmasas pārsegs vai DN600 500 mm (40T) čuguna pārsegs
Sūkņi: līdz DN50, atkarībā no klienta vēlmēm

Augstas kvalitātes komplektējošie materiāli

suknu stacijas elementi

IWS suknu stacija