Instrumenti un palīgmateriāli

Onninen sortimentā atrodams plašs instrumentu un palīgmateriālu klāsts no zīmoliem HAUPA, OPAL un ONNLINE.

Ražotājs HAUPA piedāvā kvalitatīvu VDE sertificēto instrumentu klāstu, kas ir droši lietojams darbā līdz 1kV spriegumam. Katrs produkts tiek rūpīgi pārbaudīts un testēts ar 10kV spriegumu, lai tos varētu droši izmantot elektromontāžas darbos līdz 1kV. Visi HAUPA instrumenti ir aprīkoti ar 2-krāsu daudzslāņu izolāciju (ja tehniski iespējams). Šī daudzslāņu izolācija atbilst pašreizējiem VBG4 noteikumiem.

Piedāvājam izvēlēties dažādu izmēru, formu un šķērsgriezumu plakanknaibles un griezējus. Tie ir izgatavoti ar izciliem 2K (divkomponentu) rokturiem, kas ir gumijoti, lai iegūtu labāku saķeri, vai ar dubultu iegremdētu izolāciju (iekšpusē dzeltena, ārpuse sarkana). Instrumentiem ir ērts satvēriens un to asmeņi ir norūdīti, lai būtu piemēroti gan mīkstu, gan cietu vadu griešanai.

HAUPA skrūvgriežu sortiments ir atbilstošs jaunajam normatīvam IEC 60900. Tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes molibdēna-vanādija tērauda, tie ir matēti un hromēti, nopūsti ar sarkanu polipropilēnu. Ergonomiskie 2-komponenšu PP/TPE rokturi garantē augstu drošību. Katrs skrūvgriezis ir individuāli testēts un marķēts atbilstoši jaunajam normatīvam.