Sadalnes un DIN sliežu komponenti

DIN sliežu komponenti

Piedāvājam iegādāties DIN sliežu komponentus no pasaulē vadošā ražotāja – Schneider Electric. Piedāvājumā plaši pārstāvēta Acti9 Lite sērija – B/C automātslēdži 2-40A, noplūdes strāvas slēdži, ķemmes kopnes un nosegvāki.

Schneider-Acti9-Distribution-Boards-SMALLEST-VERSION

 1. Tās ir drošas, vienkāršas un efektīvas visā instalācijas ekspluatācijas laikā.
 2. Tās ir uzstādāmas ātri un dažādās konfigurācijās, to apkope un ekspluatācija ir pilnīgi droša.

Dažādo, savstarpēji savietojamo, inovatīvo zemsprieguma moduļu sistēmu visaptverošais klāsts ir veidots tā, lai sistēmas atbilstu visprasīgākajiem tīkliem un vidēm, un nodrošinātu ilgtermiņa rentabilitāti.

Drošība ir galvenais, un Acti9 sistēma nodrošina jums, jūsu klientiem un instalācijām augstākā līmeņa aizsardzību. Tā garantē pilnīgu drošību, ekspluatējot iekārtu un veicot tās apkopi. Acti9 starptautiskie sertifikāti un daudzās inovācijas aizsardzības jomā nozīmē, ka sistēma atbilst pat visstingrākajām prasībām un visā instalācijas ekspluatācijas laikā nodrošina pilnīgu apkopes drošību. Visaptveroša sertifikācija nodrošina nozarē atzītu pilnīgu aizsardzību.

VisiSafe garantē atzares ķēdes drošumu pat visbīstamākajos apstākļos neatkarīgi no pārsprieguma, nolietojuma pakāpes vai lietotāja pieredzes.

 • Augstākā izturība pret impulsa spriegumu: Uimp = 6 kV
 • Pagarina aprīkojuma kalpošanas laiku neatkarīgi no pārsprieguma apstākļiem.
 • Moduļu iekārta ar visaugstāko noturību pret piesārņojumu: 3. pakāpe
 • Patiesi universāls izstrādājums, kas ideāli piemērots darbam jebkādā vidē, pat putekļainām un ar vadītspējīgām vielām piesārņotās telpās.
 • Teicama izolācijas spriegumnoturība: 500 V
 • Moduļu sadales iekārtas vadības sviras lietotāju pilnīga drošība.
 • Nodrošina pilnīgu aizsardzību pret strāvas triecieniem. Acti9 ir vienīgā sistēma ar šāda līmeņa drošību. Atstatums starp slēdža virsmu un iekšējām detaļām ir vairāk nekā divas reizes lielāka par nozares standarta noteikto.
 • Ātra komutācija visiem Acti9 RCB un MCCB modeļiem samazina nolietošanos un sprieguma pazemināšanos.
 • Acti9 tālvadības iekārtu integrētais aizslēgšanas aprīkojums ļauj iekārtu pilnīgi aizslēgt, tā garantējot aizsardzību un drošību.

Sadalnes

Piedāvājam pašu zīmola Onnline sadalnes, kā arī tādu populāru zīmolu kā ABB un Schneider Electric sadalnes. Sortimentā ir peejami virsapmetuma un zemapmetuma produkti, no metāla vai plastmasas.

Onnline

Onnline sadalnes ir aprīkotas ar tonētām durvīm. Tās ir izgatavotas no UV staru izturīga materiāla. Piedāvājumā ir trīs dažādas sadalnes grupas: IP65, IP40 un iebūvējama IP40. Sadalņu nominālais sprieguma diapazons AC 400V.

Onnline sadalne

ABB sadalne 2

ABB

ABB zemapmetuma sadalnes – Jaunās UK600 sērijas elektroinstalācijas un vājstrāvas sadalņu vienkāršā modulārā konstrukcija, palielināta ietilpība un daudzie detalizētie risinājumi nodrošina lielisku pielāgojamību jebkurai instalācijas idejai, lai cik neparasta tā būtu.

 • Lietošanai iekštelpās,
 • ar slēgtām metāla durvīm,
 • dubulta izolācija,
 • aizsardzības pakāpe IP30.

JAUNUMS!

Onninen Express veikalos no 2021. gada 1. aprīļa ir pieejami ražotāja “VEXEN Electric” MID sertificēti elektroenerģijas skaitītāji.

Ierīces paredzētas efektīvai enerģijas pārvaldībai. Ļauj samazināt enerģijas izmaksas un uzlabot energoefektivitāti un ilgtspēju. VEXEN Electric mērīšanas ierīces uzraudzīs, analizēs, mērīs un kontrolēs enerģijas patēriņu. Piemēroti dzīvojamās mājās, komerciālai un rūpnieciskai izmantošanai. Izstrādājumu kvalitāte ir atbilstoša dažādiem starptautiskiem un ES standartiem (MID, CE uc).

elektroskaititaji