Darba apģērbs

Darba apģērbs ikvienam profesionālim!

Onninen piedāvā iegādāties darba apģērbu ikvienam profesionālim no Kesko preču zīmes PROF un skandināvu zīmola Blåkläder.

Piedāvājumā ir kvalitatīvi, izturīgi darba apģērbi, kas paredzēti lielai slodzei. Apģērbs ir funkcionāls - ar kabatām, stiprinājumiem un augstas redzamības atstarojošiem elementiem, lai darbu veicēju var pamanīt iztālēm vai tumsā.

Onninen Express veikalos var iegadāties plašu darba apģērbu klāstu – virsjakas, bikses, kombinezonus, t-kreklus, dažādas jakas un hūdijus, cepures, termoveļu, zeķes, lietus mēteļus u.c. Jakām un krekliem ir pieejami izmēri no S līdz XXXL, biksēm - no 46 līdz 60 izmēram.

Onninen Express veikali piedāvā ekskluzīvu iespēju - uz vietas apskatīt, piemērīt un uzreiz iegādāties pieprasītākos Blåkläder darba apģērba modeļus. Sortimentā vēl nav, bet pie mums variet pasūtīt arī Blåkläder sieviešu darba apģērba modeļus.

Ja vēlaties apdrukāt ar uzņēmuma logo pie mums iegādāto darba apģērbu, sūtiet pieprasījumu ar norādi “darba apģērba apdruka” uz e-pastu: [email protected].

PROF darba apģērbs

ILGLAICĪGAM UN ĒRTAM DARBAM

PROF darba apgerbs

PROF darba apģērbs ir izgatavots no izturīga, elastīga un elpojoša materiāla, lai jūs justos ērti visu darba dienu. Tas atbilst profesionāļu vajadzībām - ir kvalitatīvs un par pieņemamu cenu.

PROF darba apģērbs ir ļoti labs risinājums darbam gan telpās, gan ārpus tām. Izstrādājot darba apģērbu ir ņemtas vērā paredzamās darba pozas, piemēram, biksēs ir iestrādāts stiepšanās materiāls vietās, kur veicot darbu, nepieciešams stiepties. Tāpēc PROF darba biksesbikses ir labi piemērotas tiem, kuriem jāpavada daudz laika, strādājot uz ceļiem.

PROF darba apģērbu kolekcijā ietilpst EN20471 standartam atbilstoši augstas redzamības (Hi-VI) apģērbi. Hi-Vis produktu klāstā ir pieejami gan dzeltenas, gan oranžas krāsas apģērbi.

Blåkläder darba apģērbs

“Mūsu darba apģērbs vienkārši mīl netīras darbnīcas, dubļainas celtniecības vietas, metināto šļakatu un metālizstrādājumu dzirksteles.

Blåkläder sniegs Jums ērtus darba apstākļus, neatkarīgi no laika apstākļiem. Tas ir tāpēc, ka mūsu apģērbi ir izstrādāti, lai pasargātu jūs no ārējiem apstākļiem vissmagākajā vidē.

Lai gan mūsu kolekcijā neatradīsit kaklasaites vai aproču pogas, jūs atradīsit apģērbus, kas atbilst profesionāļu vajadzībām pēc izturības un funkcionalitātes.
Mēs uzskatām, ka jūs no darba apģērba gaidāt tikpat daudz kā no izmantotajiem instrumentiem. Tāpēc izvēlieties ilgtspējīgu darba apģērbu.

Izvēlieties Blåkläder!”

VISCAUR FUNKCIONĀLS, DROŠS UN STILĪGS

Blaklader HIVI onninen

Blåkläder sortiments

Kā noteikt pareizo izmēru Blåkläder apģērbam?