Darba apģērbs

Darba apģērbs ikvienam profesionālim!

Onninen piedāvā iegādāties darba apģērbu ikvienam profesionālim no Kesko preču zīmes PROF un skandināvu zīmola Blåkläder.

Piedāvājumā ir kvalitatīvi, izturīgi darba apģērbi, kas paredzēti lielai slodzei. Apģērbs ir funkcionāls - ar kabatām, stiprinājumiem un augstas redzamības atstarojošiem elementiem, lai darbu veicēju var pamanīt iztālēm vai tumsā.

Onninen Express veikalos var iegadāties plašu darba apģērbu klāstu – virsjakas, bikses, kombinezonus, t-kreklus, dažādas jakas un hūdiji, cepures, termoveļu, zeķes, lietus mēteļus u.c. Jakām un krekliem ir pieejami izmēri no S līdz XXXL, biksēm - no 46 līdz 60

Onninen Express veikali piedāvā ekskluzīvu iespēju - uz vietas apskatīt, piemērīt un uzreiz iegādāties pieprasītākos Blåkläder darba apģērba modeļus. Sortimentā vēl nav, bet pie mums variet pasūtīt arī Blåkläder sieviešu darba apģērba modeļus.

Ja vēlaties apdrukāt ar uzņēmuma logo pie mums iegādāto darba apģērbu, sūtiet pieprasījumu ar norādi “darba apģērba apdruka” uz e-pastu: [email protected]

Sazinies ar mums!

Par interesējošo darba apģērbu vari vaicāt:

Onninen Express Rīgas veikalos:
Agnese Pipara, T.29332236
Līga Tauriņa, T.25652292
Onninen Express Liepāja:
Dans Bumbieris, T.25666004
Onninen Express Valmiera:
Toms Gudins, T.28680015

Darba apģērbs

PROF darba apģērbs

ILGLAICĪGAM UN ĒRTAM DARBAM

PROF darba apģērbs ir izgatavots no izturīga, elastīga un elpojoša materiāla, lai jūs justos ērti visu darba dienu. Tas atbilst profesionāļu vajadzībām - ir kvalitatīvs un par pieņemamu cenu.

PROF darba apģērbs ir ļoti labs risinājums darbam gan telpās, gan ārpus tām. Izstrādājot darba apģērbu ir ņemtas vērā paredzamās darba pozas, piemēram, biksēs ir iestrādāts stiepšanās materiāls vietās, kur veicot darbu, nepieciešams stiepties. Tāpēc PROF darba biksesbikses ir labi piemērotas tiem, kuriem jāpavada daudz laika, strādājot uz ceļiem.

PROF darba apģērbu kolekcijā ietilpst EN20471 standartam atbilstoši augstas redzamības (Hi-VI) apģērbi. Hi-Vis produktu klāstā ir pieejami gan dzeltenas, gan oranžas krāsas apģērbi.

PROF darba apgerbs

PROF produktu katalogs 2021

prof darba apgerbs cover

PROF augstas redzamības apģērbs

PROF HIVI darba apgerbs

Blåkläder darba apģērbs

Blaklader HIVI onninen

Blåkläder filozofija – VISCAUR FUNKCIONĀLS, DROŠS UN STILĪGS

“Mūsu darba apģērbs vienkārši mīl netīras darbnīcas, dubļainas celtniecības vietas, metināto šļakatu un metālizstrādājumu dzirksteles. Blåkläder sniegs Jums ērtus darba apstākļus, neatkarīgi no laika apstākļiem. Tas ir tāpēc, ka mūsu apģērbi ir izstrādāti, lai pasargātu jūs no ārējiem apstākļiem vissmagākajā vidē.
Lai gan mūsu kolekcijā neatradīsit kaklasaites vai aproču pogas, jūs atradīsit apģērbus, kas atbilst profesionāļu vajadzībām pēc izturības un funkcionalitātes. Mēs uzskatām, ka jūs no darba apģērba gaidāt tikpat daudz kā no izmantotajiem instrumentiem. Tāpēc izvēlieties ilgtspējīgu darba apģērbu. Izvēlieties Blåkläder!”

Blåkläder sortiments

Blåkläder katalogs 2020

blaklader katalogs front

Kā noteikt pareizo izmēru Blåkläder apģērbam? Noskaties!

Darba apģērbu izmēru tabula