Siltumizolācija ventilācijai

Isover

Onninen piedāvā ISOVER stiklavates lamellas paklājus__ Climcover Lamella ML3__, kas nodrošina visaptverošu siltuma, skaņas, uguns un mitruma aizsardzību. Mīksta karameļu krāsas vate, pārklāta ar armētu alumīnija foliju. Lamellā ir iestrādātas vates šķiedras, kas novietotas perpendikulāri pret foliju un izolējamo virsmu, tādējādi garantējot perfektu elastību un pielāgojamību. Ugunsdrošības klase A1. Izstrādāts liela diametra apaļo un kantaino gaisa vadu, ventilācijas iekārtu, kondicionēšanas sistēmu, rezervuāru un tvertņu izolācijai. Der kuģubūvei. Noliktavā un veikalos pieejami biezuma izmēri no 20mm līdz 100mm.

isover climcover

isover wired mat 4.1. produkts

Uguns aizsardzībai piedāvājam ISOVER TECH WIRED MATT MT 4.1 Inovatīvās tehnoloģijas akmens vates paklājs, kas nodrošina izcilu siltuma un skaņas izolāciju apvienojumā ar augstākās klases ugunsaizsardzību. Cauršūts ar metāla sietu, pārklāts ar alumīnija foliju. Izstrādāts liela diametra apaļo gaisa vadu, karstu virsmu un skursteņu izolācijai. Locījumu vietās nezaudē deklarēto biezumu un tehniskās īpašības. ISOVER U Protect izolācijas sistēma ir sertificēta atbilstoši jaunākajiem EN 1366-1:2014 un EN 1366-8:2004 standartiem.

Skaņas izolācijai ISOVER minerālvates materiālu CLIMLINER SLAB - Inovatīvās tehnoloģijas minerālvates loksnes, kas nodrošina izcilu skaņas un siltuma izolāciju apvienojumā ar labu uguns aizsardzību. Pārklātas ar speciālu, melnu stiklašķiedras audumu, kurš aizsargā pret vates šķiedru atdalīšanos pat ļoti spēcīgas gaisa plūsmas gadījumos. Izstrādātas kantaino ventilācijas kanālu izolācijai no iekšpuses.

isover climliner slab

Rockwool

Rockwool lamella

Piedāvājam arī izcilas kvalitātes Rockwool vertikāli orientētas šķiedras akmens vates ruļļu paklāju ALU LAMELLA MAT, ko izmanto cauruļvadu, rezervuāru, ventilācijas kanālu, siltumtīklu, gaisa vadu siltumizolācijai. Ugunsdrošības klase A1. Pieejami biezuma no 20mm līdz 100mm.

Ugunsdrošībai piedāvājam Rockwool akmens vates paklājus CONLIT MAT. Akmens vates ruļļpaklāji CONLIT MAT tiek lietoti apaļa šķērsgriezuma gaisa padeves kanālu (ventilācijas kanālu) un inženiertehnisko tīklu kanālu un šahtu ugunsdrošības izolācijai. Ruļļpaklāji no vienas puses ir klāti ar alumīnija folijas pārklājumu, kas piestiprināts ar stieples sietu. Ar 100 mm bieziem CONLIT MAT ruļļpaklājiem no uguns iedarbības aizsargājot gaisa kanālus, tiek nodrošināta to ugunsizturības klase: EI 60 (ho i⬌o) S, t.i., izolētiem gaisa kanāliem 60 minūtes piemīt nepārtrauktība, izolācijas īpašības un dūmu necaurlaidība ugunsgrēka laikā.

Rockwool conlit mat