Atjaunots Onninen logo - pievienots "K" burts.

06.12.2023. 10:00

2016. gadā Kesko Grupa iegādājās Onninen. 2024. gada jūnijā apritēs astoņi gadi kopš kopīga darba ar Kesko, un tagad K Grupa vizuāli būs redzama arī Onninen logotipā Baltijā, jo tiks pievienots burts “K”.

Pēc pievienošanās Kesko grupai Onninen turpināja attīstīt darbības, kas orientētas uz klientu prasību apmierināšanu. Mēs esam paplašinājuši savu produktu klāstu un piedāvājam plašāku apkures, ventilācijas, dzesēšanas, elektroapgādes, saules risinājumu un industriālo preču klāstu profesionāliem klientiem vienuviet. Piederība K-Grupai nozīmē, ka mums ir svarīga ilgtspēja un K-Grupas vērtību ievērošana. Pievienojot logotipam "K", mūsu mērķis ir vēl spēcīgāk paust Onninen atbildību un uzņēmību. Mūsu partneri no mums joprojām varēs saņemt profesionālus produktus no nozarē labi pazīstamiem ražotājiem, zinošu un jūsu vajadzībām pielāgotu pārdošanas servisu un daudzveidīgas piegādes iespējas.

SIA Onninen Latvijā ir viens no vadošajiem tehnisko inženiertīklu vairumtirgotājiem. Uzņēmumam ir četri reģionālie Onninen Express veikali un centrālā noliktava ar 10 000 unikālu preču kodu pieejamību. 2024. gadā mūsu klientiem būs pieejams jauns un moderns e-veikals.

Onninen Baltijā darbojas B2B nozarē. B2C sektorā Baltijas valstīs darbojas arī citi K grupas uzņēmumi: Igaunijā - K-Rauta, Latvijā un Lietuvā - K Senukai.

Ilze Kudore
Komunikāciju vadītāja Onninen Baltijā