Gaisa aizkari

Mūsu sortimenta piedāvājumā ir gaisa aizkari no vadošajiem ražotājiem nozarē - VTS, 2VV, plašam publisko un komerctelpu pielietojumam.

vts wing

Onninen pieejami VTS WING gaisa aizkari, kuru mērķis ir radīt neredzamu barjeru, kas vienu no otras nošķir vides ar atšķirīgiem parametriem. Aizkaru WING korpusa minimālistiskā forma, ko iedvesmojusi planiera spārnu izskats, un rombveida sānu uzliktņi piešķir aizkariem elegantu izskatu.. Enerģiju taupīgais motors, efektīvais ventilators un divrindu siltummainis nodrošina iekārtas klusu darbību un vislielāko efektivitāti.

Pieejami auksta gaisa aizkari (bez siltummaiņa), ūdens un elektriskā siltummaiņa modeļi.
Aizkarus ražo 1 m, 1,5m un 2m variantos, ko var kombinēt jebkurā konfigurācijā, kas ļauj aizsargāt jebkuras ēkas ieeju.

VTS WING gaisa aizkari – tagad pieejami arī antracīta pelēkā krāsā! RAL 7016 – antracīta pelēks!

WING-W200 DARK 5

02VTS 2 1m 15.01.20

02VTS 3 2m 21.01.20

2vv essensse neo

Piedāvājumā arī augstas kvalitātes Čehijā ražoti 2VV gaisa aizkari. Pasūtījumiem pieejami gaisa aizkari no budžeta klases uzticamiem modeļiem mazajam biznesam (kafejnīcas, viesnīcas u.c.) līdz industriāliem risinājumiem, kas taupa enerģiju, bet nodrošina lielu jaudu, lai aizsargātu lidostu, loģistikas centru, sporta haļļu un ražošanas ēku telpas.

Onninen noliktavā un veikalos pieejami ESSENSSE NEO modeļi, kas optimāli piemēroti maziem un lieliem projektiem – skolām, publiskām ēkām, biznesam un kafejnīcām. Tā ir droša aizsardzība pret caurvēju, putekļiem un insektiem. Pieejami 3 dažādos izmēros – 1m, 1,5m, 2m un 2 dažādiem siltummaiņiem – ūdens un elektrisko.

VTS Wing