Gaisa attīrītāji

Onninen sortimentā piedāvājam 2VV ražotāja VIREX AIR pretvīrusu mobilo gaisa attīrītāju. Tā uzstādīšana būtiski samazina riskus infekciju pārnešanai gaisā. Pateicoties dezinficējošam UVC starojumam un augstas efektivitātes HEPA H14 filtram, gaiss tiek attīrīts no vīrusiem (ieskaitot SARS-CoV-2), baktērijām, ziedputekšņiem, pelējuma un cita gaisā esoša sīka piesārņojuma.

VIREX AIR

BIROJOS | SKOLĀS | OPERĀCIJU ZĀLĒS | VEIKALOS

VIREX AIR ir paredzēts klasēm, auditorijām, birojiem, pieņemšanas telpām, vestibiliem, uzgaidāmajām telpām, operāciju zālēm, bāriem, kafejnīcām, sporta zālēm, veikaliem, u.c.

 • HEPA H14 filtrācija (efektivitāte 99,995%)
 • UVC kamera ar ultravioleto starojumu pie viļņa garuma 254 nm
 • Priekšfiltrs ePM1 55%
 • Gaisa plūsma līdz pat 1 000 m3/h
 • Klusas darbības
 • Viegli regulējams
 • Vienkārša uzstādīšana un apkope

VIREX image 2VV 2

GALVENIE IZVĒLES PARAMETRI:

 • Gaisa plūsma un gaisa apmaiņas reižu skaits telpā
 • Attīrīšanas tehnoloģijas
 • Darbības trokšņa līmenis

Katra gaisa attīrītāja efektivitāti nosaka gaisa plūsma un gaisa apmaiņas reižu skaits telpā. Gaisa attīrītāja gaisa tilpumu aprēķina, reizinot telpas tilpumu (m3) ar filtrēšanas biežumu, balstoties uz gaisa apmaiņas reižu skaitu telpā.

Gaisa apmaiņas reižu skaits telpā nodrošina piesārņojuma samazināšanos par 2 pakāpēm – sākotnējā piesārņojuma koncentrācija samzinās 100 reizes (kritums par
1%). Tiek pieņemts, ka šis gaisa apmaiņas reižu skaits telpā ir vienāds ar 6,6 reizes lielāku filtrēšanas biežumu vēlamajā periodā, parasti - stundā.

V I R E X A I R

Pateicoties nominālajai gaisa plūsmai 1000 m3/h, tas ir lieliski piemērots telpas
tilpumam 150 m3 – tas nodrošina 6,6 reizes lielāku filtrēšanas biežumu un samazina
sākotnējo piesārņojuma koncentrāciju līdz 1%.
Gaisa izvade un ieplūde ir veidota tā, lai nodrošinātu principu gaisa sadale tīrās
telpās
– tas veicina aerosola un pilienu dabisku nosēšanos, un piesārņotais gaiss
tiek nospiests uz leju līdz gaisa attīrītāja iesūcei.
virex examp

AUGSTAS EFEKTIVITĀTES HEPA FILTRĀCIJA

Varētu domāt, ka smalkā HEPA filtrēšana darbojas pēc tāda paša principa kā parastam filtram, taču tā nu tas gluži nav. Dažādu izmēru daļiņām ir dažādas kustību trajektorijas un atšķirīgs princips, pēc kura HEPA filtrs tās aiztur. Difūzijas princips attiecas uz mazākajām un vidēja izmēra mikro daļiņām.

Lielākas mikro daļiņas tiek uztvertas starp šķiedrām – to dēvē arī par pārtveršanu.
Filtra vienotais spēks darbojas kā pastāvīgs magnēts (tā sauktais elektrets) un mikro daļiņām tuvojoties šķiedrām, tās tām pielīp.

V I R E X A I R Pretvīrusu gaisa attīrītājs ir aprīkots ar 2-pakāpju filtrēšanu.
Galvenais filtrs ir augstas efektivitātes HEPA H14 filtrs, kura minimālā atdalīšanas efektivitāte ir 99.995%. Efektivitāti nosaka filtrā visvairāk
iekļūstošās daļiņas – tās dēvē par visvairāk iekļūstošo daļiņu izmēriem (MPPS). HEPA filtriem to izmērs ir no 0.1–0.3 mikroniem, pārējās daļiņas tiek uzķertas pilnībā.
Ieplūdē ir priekšfiltrs – filtrēšanas klase ePM1 55% atbilstoši ISO16890. Tas galvenokārt pasargā iekārtas iekšējās daļas, nodrošina tās vienmērīgu darbību un pagarina HEPA filtra kalpošanas laiku.
Gaisa filtrus uzrauga spiediena sensori, mirgojoša gaisma norāda uz nepieciešamību filtru nomainīt.

UVC RADIĀCIJA

UVC starojuma avots piegādā ultravioleto starojumu, kam piemīt baktericīda iedarbība, kas nogalina vīrusus, baktērijas, pelējuma sporas un visu dzīvo. Tas fiziski sagrauj to RNS / DNS un nodrošina pilnīgu izzušanu.

Nepietiekama starojuma gadījumā šie mikroorganismi spēj savu bojāto DNS, resp. RNS, īsā laikā atjaunot - tā dēvētā reaktivā-cija. Tāpēc ir jānodrošina tāda UVC starojuma deva, kas pietiekami dezaktivizē mikroorganis-mus. UVC gaisa attīrīšanas tehnoloģijas stiprā puse - starojuma intensitāte un iedarbības laiks.

VIREX AIR Pretvīrusu gaisa attīrītājs ir aprīkots ar UVC kameru, kas satur baktericīdu emitētājus ar ultravioleto starojumu pie viļņa garuma 254 nm. Kopējā jauda ir 120 W ar 48 W tīru UVC starojumu, kalpošanas laiks ir 9 000 darba stundas.

Augstā un konsekventā UVC iedarbība ievērojami palielina VIREX AIR efektivitāti. Pats HEPA filtrs notver 99,995% mikrodaļiņu un tos 0,005%, kurus filtrs varbūt nenotver, apstrādā ar lielu UVC starojuma devu. UVC kameras novietojums pirms HEPA filtra nodrošina filtra virsmas nepārtrauktu apstrādi ar UVC starojumu.

VIREX AIR mobilais gaisa attīrītājs ir tā izveidots, lai novērstu nevēlamu UVC starojuma iedarbību. UVC starojuma emitētāju aktivizēšana ir tieši atkarīga no cieši aizvērtām apkopes durvīm.

Izvēloties gaisa attīrītāju trokšņa līmenis ir vienlīdz svarīgs parametrs.

Virex pretvīrusu gaisa attīrītājs ir klusas darbības iekārta, kas, pateicoties tās zemajam skaņas līmenim, nerada diskomfortu telpā. VIREX AIR gaisa attīrītāja akustiskie parametri ( 1.5 m attālumā) ir:

 • 1.ventilatora ātrums – 29,1 dBA (450 m3/h)
 • 2.ventilatora ātrums – 37,6 dBA (720 m3/h)
 • 3.ventilatora ātrums – 43,9 dBA (1000 m3/h)

Tā klusā darbība ir vēl viens iemesls tam, kādēļ VIREX AIR ir lieliska izvēle, lai nodrošinātu izcilu telpu gaisa attīrīšanu ar 99.995% efektivitāti.

Pretvīrusu gaisa attīrītājs darbojas ar maksimālu efektivitāti, izmantojot vienkāršu un intuitīvu vadību, turklāt to ir viegli lietot.
Tālvadības pults:

 • 3 ventilatoru ātrumi (450 / 720 / 1000 m3/h)
 • UVC emitētāju jauda (60 / 120 W)

Uz gaisa attīrītāja korpusa atrodas ON/OFF slēdzis.

VIREX AIR ir ātri un ērti uzstādāms, aprīkots ar strāvas kabeli. Viss, kas nepieciešams - iespraust kontaktdakšu 230 V kontaktligzdā un ieslēgt iekārtu.

SAP KodsNosaukumsRaksturlielumi
CNM657
GAISA ATTĪRĪTĀJS VIREX AIR
4XUVC, HEPA FILTRS H14
CNO345
PRIEKŠĒJAIS FILTRS VIREX AIR
F7
CNO347
HEPA H14FILTRS
VIREX AIR

Cena pēc pieprasījuma. Par preci interesēties aicinām pie mūsu speciālistiem vai Onninen Express tirdzniecības vietās.