LINDAB produkti

Onninen piedāvā starptautiskas kompānijas LINDAB, kas savu darbību attīsta 32 pasaules valstīs, gaisa vadu sistēmas un to piederumus, ventilācijas risinājumus un dzesēšanu kontrolējamam iekštelpu klimatam. Galvenais produkcijas sortiments ir apaļie gaisa vadi un to piederumi (plašā sortimentā Onnnien noliktavā un veikalos), kā arī tehniskie ventilācijas sistēmu produkti un telpu komforta sistēmas.

Gaisa vadu sistēmas Lindab Safe un Lindab Safe Click ievērojami samazina ventilācijas kanālu uzstādīšanas laiku, sistēmas svaru, enerģijas patēriņu spiediena zudumu pārvarēšanai, kā arī ievērojami samazina gaisa noplūdi.

Produktu klāstā ir arī taisnstūra gaisa vadi, trokšņu slāpētāji, jumta pārsegi gaisa nosūcei.

troksnu slapetajs lindab

LINDAB apļveida taisnie trokšņu slāpētāji SLXU 50.

Izpilda D hermētiskuma klasi.
Izolācijas biezums 50 mm.
Trokšņu slāpēšanas materiāls stikla vate.
Materiāls cinkots tērauds.
Pārbaudīts saskaņā ar ISO 7235 standartu.

Onninen piedāvā LINDAB ražotu taisnstūra produktus ventilācijai. Produktu klāstā ir taisnstūra gaisa vadi, veidgabali un trokšņu slāpētāji, kurus izgatavo atbilstoši LVS EN 1505. Produkti izgatavoti no cinkota tērauda loksnes (Z275).

Taisnstūra gaisa vadi nostiprināti ar šķērsvirziena trapecveida rievojumiem, kas samazina trokšņa radīšanas risku. Lielākiem izmēriem profili un/vai iekšējie stieņi nodrošina stingrību. Produkti tiek piegādāti ar savienojošiem profiliem katrā galā.

Nestandarta gaisa vadus un veidgabalus ražo pēc pieprasījuma, atbilstoši projekta vajadzībām. Taisnstūru kanālu sistēma atbilst LVS EN 1507 C klases prasībām, bet attiecībā uz hermētiskumu 2. spiediena klasei.

Dansk Talentakademi 02

VENTO produkti

Onninen sadarbības partneris Vento, kas ir viens no lielākajiem ventilācijas veidgabalu ražotājiem Eiropā, piedāvā produktus, kuri ražoti ievērojot principu – labākā cenas un kvalitātes proporcija, nodrošinot optimālus piegādes laikus un izcilu servisu.

DEC produkti

Sortimentā arī ļoti izturīgi, daudzslāņu lokanie gaisa vadi no ražotāja DEC.

 • ALUDEC izgatavots no vairākiem alumīnija un poliestera slāņiem, ar ko viegli veidot gan apaļus, gan ovālus savienojumus.
 • COMBIDEC alumīnija/ poliestera slāņu lokanais gaisa vads ar kopolimēra pārklājumu, kas padara to īpaši izturīgu pret ārējas vides iedarbību un bojājumiem montāžas laikā.
 • SONODEC perforēts alumīnija/ poliestera slāņu lokanais gaisa vads, kas izolēts ar stiklavati un pārklāts ar alumīnija ārējo slāni, kas padara tos termiski un akustiski izolētus.

DEC Aludec produkts

Aludec

DEC Combidec produkts

Combidec

JEVEN INNO

JEVEN INNO trokšņu slāpētājs apaļiem gaisa vadiem
Tas ir pilnībā veidots no mīksta elastīga putuplasta ar labām slāpēšanas īpašībām. Trokšņu slāpētājam ir vairākas ovālas atveres, kas aprīkotas ar izņemamiem aizbāžņiem. Spiediena kritumu trokšņu slāpētājā regulē ar atvērto atveru skaitu.

Inno var izmantot gan ar pieplūdes, gan nosūces gaisa vārstiem. Pateicoties trokšņu slāpētāja unikālajam materiālam un dizainam, pat pie liela spiediena krituma tas veiksmīgi slāpē troksni. Ievietojot gaisa vadā vairākus Inno vienu pēc otra, trokšņu slāpēšanas līmenis tiek vēl vairāk paaugstināts. Inno ir ārkārtīgi viegli uzstādāms, tādēļ tas ir ideāli piemērots jau esošās instalācijās.

Nav nepieciešami instrumenti. Trokšņu slāpētājs cieši pieguls gaisa vada sieniņai. Inno var tīrīt ar putekļu sūcēju.
inno produkts

Piedāvājam arī lūkas un piederumus gaisa vadu tīrīšanai. Sadarbības partnera Pressovac Somijā ražotu profesionālu tehniku ventilācijas cauruļu tīrīšanai.

Regulāras un pareizas ventilācijas sistēmu tīrīšanas var novērst uguns nelaimi, uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti, uzlabo energoefektivitāti (samazina spiediena kritumu sistēmā) un atbilst likumam - publisko un dzīvojamo ēku ugunsdrošības noteikumiem.

Plašs apaļo un kantaino gaisa vadu stiprinājumu sortiments. Montāžas skavas, lentes, savilces, profili, skrūves, līmējamas un metināmas naglas un paplāksnes.

Pro Clima manšetes

Pro Clima Produkcija

Pielietojums
Iekšdarbiem un ārdarbiem izmantojamas pašlīmējošas manšetes ilgstošu un hermētisku cauruļu pieslēgumu savienojumu izveidei ar tvaika izolācijām, jumta un sienas membrānām, kā arī betona un koka konstrukcijām.

Priekšrocības

 • Drošs pieslēgums, pateicoties ūdensnoturīgai SOLID-līmei.
 • Ērti lietojams: caurules caur manšeti var gan stumt, gan vilkt - pieslēgums saglabājas nemainīgi hermētisks.
 • Elastīgas un lokanas, bez izvirzījuma iemavas.
 • Montāža tiek veikta saskaņā ar Vācijas normatīva DIN 4108-7, Šveices normatīva SIA 180 un Austrijas OENORM B 8110-2 prasībām.
 • Pārbaudes veiktas saskaņā ar Vācijas Jumiķu asociācijas ISO 16000 prasībām.

Pro Clima Roflex Solido cauruļu manšetes
Attēls no Pro Clima

Pielietojums
Ātrai un pastāvīgai cauruļu hermetizācijai caur blīvējuma slāni. Izmantojams telpās vai ārpus tām, piemēram, tvaika izolācijas vai difūzijas un vēja barjeru membrānām savienojuma mezglam ar cauruli. Līmēt ar TESCON VANA.

Priekšrocības

 • Ātrs un drošs blīvējums.
 • Hermētisks savienojums, pateicoties TESCON VANA ar ūdensizturīgu SOLID līmi.
 • Karstuma noturība līdz pat 150 °C.
 • Ērti lietojams: caurules caur manšeti var gan stumt, gan vilkt - saglabājot nemainīgu hermētiskumu.

Pro Clima Roflex cauruļu manšetes
Attēls no Pro Clima

Pielietojums
Ātrai, pastāvīgi hermētiskai kabeļu izvadīšanai caur hermētisko slāni. Izmantošanai telpās vai ārpus tām, piemēram, apakšsegumiem vai renovācijas tvaika izolācijām.
Kaflex mono/Kaflex duo - 1 vai 2 kabeļiem, diametrs 4,8 - 12mm.
Kaflex multi - 16 kabeļiem, diametrs 4,8 - 12mm.

Priekšrocības

 • Ātrs un vienkāršs risinājums, kas nodrošina, ka būvkonstrukcijas paliek sausas.
 • Drošs savienojums, pateicoties ūdensizturīgajai SOLID līmei.
 • Praktisks pielietojums - kabeļus var izstumt un izvilkt cauri manšetei saglabājot hermētisku savienojumu.
 • Elastīgs un lokans bez izvirzītas uzmavas.

Pro Clima Kaflex kabeļu manšetes
Attēls no Pro Clima