Gaisa vadi un veidgabali

Lindab produkti

Onninen piedāvā starptautiskas kompānijas LINDAB, kas savu darbību attīsta 32 pasaules valstīs, gaisa vadu sistēmas un to piederumus, ventilācijas risinājumus un dzesēšanu kontrolējamam iekštelpu klimatam. Galvenais produkcijas sortiments ir apaļie gaisa vadi un to piederumi (plašā sortimentā Onnnien noliktavā un veikalos), kā arī tehniskie ventilācijas sistēmu produkti un telpu komforta sistēmas.

Gaisa vadu sistēmas Lindab Safe un Lindab Safe Click ievērojami samazina ventilācijas kanālu uzstādīšanas laiku, sistēmas svaru, enerģijas patēriņu spiediena zudumu pārvarēšanai, kā arī ievērojami samazina gaisa noplūdi.

Produktu klāstā ir arī taisnstūra gaisa vadi, trokšņu slāpētāji, jumta pārsegi gaisa nosūcei.

troksnu slapetajs lindab

LINDAB apļveida taisnie trokšņu slāpētāji SLXU 50.

Izpilda D hermētiskuma klasi.
Izolācijas biezums 50 mm.
Trokšņu slāpēšanas materiāls stikla vate.
Materiāls cinkots tērauds.
Pārbaudīts saskaņā ar ISO 7235 standartu.

Vento produkti

Onninen sadarbības partneris Vento, kas ir viens no lielākajiem ventilācijas veidgabalu ražotājiem Eiropā, piedāvā produktus, kuri ražoti ievērojot principu – labākā cenas un kvalitātes proporcija, nodrošinot optimālus piegādes laikus un izcilu servisu.
Piedāvājam arī pilnu trokšņu slāpētāju klāstu komfortablam un klusam telpu klimatam. Sākot no cinkotā tērauda taisnajiem klusinātajiem un beidzot ar INNO plastmasas putu klusinātāju / vārstu.

DEC produkti

Sortimentā arī ļoti izturīgi, daudzslāņu lokanie gaisa vadi no ražotāja DEC.

  • ALUDEC izgatavots no vairākiem alumīnija un poliestera slāņiem, ar ko viegli veidot gan apaļus, gan ovālus savienojumus.
  • COMBIDEC alumīnija/ poliestera slāņu lokanais gaisa vads ar kopolimēra pārklājumu, kas padara to īpaši izturīgu pret ārējas vides iedarbību un bojājumiem montāžas laikā.
  • SONODEC perforēts alumīnija/ poliestera slāņu lokanais gaisa vads, kas izolēts ar stiklavati un pārklāts ar alumīnija ārējo slāni, kas padara tos termiski un akustiski izolētus.

DEC Aludec produkts

Aludec

DEC Combidec produkts

Combidec

Piedāvājam arī lūkas un piederumus gaisa vadu tīrīšanai. Sadarbības partnera Pressovac Somijā ražotu profesionālu tehniku ventilācijas cauruļu tīrīšanai.

Regulāras un pareizas ventilācijas sistēmu tīrīšanas var novērst uguns nelaimi, uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti, uzlabo energoefektivitāti (samazina spiediena kritumu sistēmā) un atbilst likumam - publisko un dzīvojamo ēku ugunsdrošības noteikumiem.

Plašs apaļo un kantaino gaisa vadu stiprinājumu sortiments. Montāžas skavas, lentes, savilces, profili, skrūves, līmējamas un metināmas naglas un paplāksnes.