Ventilācijas izolācija

Onninen piedāvā pilnu klāstu izolāciju, lai padarītu ventilācijas sistēmas drošas un energoefektīvas. Sortimentā ventilācijas sistēmu siltumizolācija, ugunsdrošie paklāji un kaučuka izolācijas čaulas un paklāji aizsardzībai pret kondensāta veidošanos.

Rockwool

Rockwool lamella

Piedāvājam arī izcilas kvalitātes Rockwool vertikāli orientētas šķiedras akmens vates ruļļu paklāju ALU LAMELLA MAT, ko izmanto cauruļvadu, rezervuāru, ventilācijas kanālu, siltumtīklu, gaisa vadu siltumizolācijai. Ugunsdrošības klase A1. Pieejami biezuma no 20mm līdz 100mm.

Ugunsdrošībai piedāvājam Rockwool akmens vates paklājus CONLIT MAT. Akmens vates ruļļpaklāji CONLIT MAT tiek lietoti apaļa šķērsgriezuma gaisa padeves kanālu (ventilācijas kanālu) un inženiertehnisko tīklu kanālu un šahtu ugunsdrošības izolācijai. Ruļļpaklāji no vienas puses ir klāti ar alumīnija folijas pārklājumu, kas piestiprināts ar stieples sietu. Ar 100 mm bieziem CONLIT MAT ruļļpaklājiem no uguns iedarbības aizsargājot gaisa kanālus, tiek nodrošināta to ugunsizturības klase: EI 60 (ho i⬌o) S, t.i., izolētiem gaisa kanāliem 60 minūtes piemīt nepārtrauktība, izolācijas īpašības un dūmu necaurlaidība ugunsgrēka laikā.

Rockwool conlit mat

Isover

Onninen piedāvā ISOVER stiklavates lamellas paklājus__ Climcover Lamella ML3__, kas nodrošina visaptverošu siltuma, skaņas, uguns un mitruma aizsardzību. Mīksta karameļu krāsas vate, pārklāta ar armētu alumīnija foliju. Lamellā ir iestrādātas vates šķiedras, kas novietotas perpendikulāri pret foliju un izolējamo virsmu, tādējādi garantējot perfektu elastību un pielāgojamību. Ugunsdrošības klase A1. Izstrādāts liela diametra apaļo un kantaino gaisa vadu, ventilācijas iekārtu, kondicionēšanas sistēmu, rezervuāru un tvertņu izolācijai. Der kuģubūvei. Noliktavā un veikalos pieejami biezuma izmēri no 20mm līdz 100mm.

isover climcover

Jaunākās paaudzes ULTIMATE tehnoloģijas vates paklājs, kas izstrādāts speciāli HVAC gaisa un cauruļvadu ugunsdrošās izolācijas sistēmai ISOVER ULTIMATE Protect (U Protect). Nodrošina izcilu siltuma un skaņas izolāciju apvienojumā ar augstākās klases ugunsaizsardzību. Locījumu vietās nezaudē deklarēto biezumu un tehniskās īpašības. ISOVER U Protect izolācijas sistēma ir sertificēta atbilstoši jaunākajiem EN 1366-1:2014 un EN 1366-8:2004 standartiem. Efektīvie risinājumi ar izcilu uguns noturības laiku līdz 2 stundām ir testēti un sertificēti arī attiecībā uz dūmu novadīšanu.

uprotect Isover

SAP kodsRažotāja kodsNosaukumsApraksts
CBH531
84433
ULTIMATE UGUNSDROŠS IZOLĀCIJAS PAKLĀJS
UPWM4.0ALU1 MELNS, 30MM (12M2)
CBH528
84436
ULTIMATE UGUNSDROŠS IZOLĀCIJAS PAKLĀJS
UPWM4.0ALU1 MELNS, 60MM (6M2)
CBH535
84438
ULTIMATE UGUNSDROŠS IZOLĀCIJAS PAKLĀJS
UPWM4.0ALU1 MELNS, 75MM (4,8M2)
CBH533
84467
ULTIMATE UGUNDROŠA IZOLĀCIJAS LOKSNE
UPS4.0ALU1 MELNA, 30MM (9,36M2)
CJS095
76308
ISOVER PROTECT BLACK LENTE
90MMX100M

isover wired mat 4.1. produkts

Uguns aizsardzībai piedāvājam ISOVER TECH WIRED MATT MT 4.1 Inovatīvās tehnoloģijas akmens vates paklājs, kas nodrošina izcilu siltuma un skaņas izolāciju apvienojumā ar augstākās klases ugunsaizsardzību. Cauršūts ar metāla sietu, pārklāts ar alumīnija foliju. Izstrādāts liela diametra apaļo gaisa vadu, karstu virsmu un skursteņu izolācijai. Locījumu vietās nezaudē deklarēto biezumu un tehniskās īpašības. ISOVER U Protect izolācijas sistēma ir sertificēta atbilstoši jaunākajiem EN 1366-1:2014 un EN 1366-8:2004 standartiem.

Skaņas izolācijai ISOVER minerālvates materiālu CLIMLINER SLAB - Inovatīvās tehnoloģijas minerālvates loksnes, kas nodrošina izcilu skaņas un siltuma izolāciju apvienojumā ar labu uguns aizsardzību. Pārklātas ar speciālu, melnu stiklašķiedras audumu, kurš aizsargā pret vates šķiedru atdalīšanos pat ļoti spēcīgas gaisa plūsmas gadījumos. Izstrādātas kantaino ventilācijas kanālu izolācijai no iekšpuses.

isover climliner slab

Paroc

PAROC+Hvac+Lamella+Mat+AluCoat-13

Mūsu sortimentā ir arī PAROC HVAC Lamella Mat AluCoat - Akmens vates lamellas paklāji ar pastiprinātas alumīnija folijas pārklājumu. Gaisa vadu un citu ventilācijas kanālu un iekārtu pretkondensāta un siltuma izolācijai. Noliktavā pieejami biezumi - 30mm, 50mm, 100mm.

ARMAFLEX ULTIMA – pirmais lokanais tehniskās izolācijas materiāls pasaulē ar ugunsdrošības klasi BL-s1, d0. Materiāls veido 10 reizes mazāk dūmu nekā standarta produkti, atrisinot problēmu - kā panākt maksimālu uguns izturību un minimālu dūmošanu.

Armaflex Ultima

Armacell armaflex ACE

Armaflex AF/ ACE PLUS / ACE- kaučuka izolācija apvieno labus tehniskos rādītājus, pasargājot no kondensāta un enerģijas zudumiem, un optimālas instalācijas izmaksas. Materiāls atbilst ugunsdrošības klasei B/BL-s3,d0. Noliktavā un veikalos pieejamas melnas 2m izolācijas čaulas 9, 13 un 19 mm biezumā, paredzētas visiem izplatītākajiem cauruļu izmēriem. Piedāvājam arī izolācijas loksnes biezumā no 6 līdz 50mm, instalācijas ērtumam – pieejamas arī pašlīmējoša materiāla versijā.

Pro Clima manšetes

Pro Clima Produkcija

Pielietojums
Iekšdarbiem un ārdarbiem izmantojamas pašlīmējošas manšetes ilgstošu un hermētisku cauruļu pieslēgumu savienojumu izveidei ar tvaika izolācijām, jumta un sienas membrānām, kā arī betona un koka konstrukcijām.

Priekšrocības

 • Drošs pieslēgums, pateicoties ūdensnoturīgai SOLID-līmei.
 • Ērti lietojams: caurules caur manšeti var gan stumt, gan vilkt - pieslēgums saglabājas nemainīgi hermētisks.
 • Elastīgas un lokanas, bez izvirzījuma iemavas.
 • Montāža tiek veikta saskaņā ar Vācijas normatīva DIN 4108-7, Šveices normatīva SIA 180 un Austrijas OENORM B 8110-2 prasībām.
 • Pārbaudes veiktas saskaņā ar Vācijas Jumiķu asociācijas ISO 16000 prasībām.

Pro Clima Roflex Solido cauruļu manšetes
Attēls no Pro Clima

Pielietojums
Ātrai un pastāvīgai cauruļu hermetizācijai caur blīvējuma slāni. Izmantojams telpās vai ārpus tām, piemēram, tvaika izolācijas vai difūzijas un vēja barjeru membrānām savienojuma mezglam ar cauruli. Līmēt ar TESCON VANA.

Priekšrocības

 • Ātrs un drošs blīvējums.
 • Hermētisks savienojums, pateicoties TESCON VANA ar ūdensizturīgu SOLID līmi.
 • Karstuma noturība līdz pat 150 °C.
 • Ērti lietojams: caurules caur manšeti var gan stumt, gan vilkt - saglabājot nemainīgu hermētiskumu.

Pro Clima Roflex cauruļu manšetes
Attēls no Pro Clima

Pielietojums
Ātrai, pastāvīgi hermētiskai kabeļu izvadīšanai caur hermētisko slāni. Izmantošanai telpās vai ārpus tām, piemēram, apakšsegumiem vai renovācijas tvaika izolācijām.
Kaflex mono/Kaflex duo - 1 vai 2 kabeļiem, diametrs 4,8 - 12mm.
Kaflex multi - 16 kabeļiem, diametrs 4,8 - 12mm.

Priekšrocības

 • Ātrs un vienkāršs risinājums, kas nodrošina, ka būvkonstrukcijas paliek sausas.
 • Drošs savienojums, pateicoties ūdensizturīgajai SOLID līmei.
 • Praktisks pielietojums - kabeļus var izstumt un izvilkt cauri manšetei saglabājot hermētisku savienojumu.
 • Elastīgs un lokans bez izvirzītas uzmavas.

Pro Clima Kaflex kabeļu manšetes
Attēls no Pro Clima