Kabeļi, MC4 konektori un citi instalācijas materiāli

Piedāvājam augstas kvalitātes 4mm² un 6mm² solārie kabeļi H1Z2Z2-K no Spānijas ražotāja TOP CABLE. Spēka kabeļi un zemējuma vadi no zīmola PRYSMIAN. Konektori EPIC 4-6MM² no zīmola LAPP. Instrumenti un kabeļu saites ar UV aizsardzību no Vācijas ražotāja HAUPA. Pārsprieguma aizsardzība (pēc pasūtījuma) no ražotāja OBO BETTERMANN. Elektro instalācijas aizsargcaurules ar UV aizsardzību no zīmola PIPELIFE.

Kabeļi

TOP CABLE solārie kabeļi TOPSOLAR® PV H1Z2Z2-K ir TÜV sertificēti saskaņā ar IEC 62930 un EN 50618. Ir piemēroti gan stacionārām, gan mobilām saules enerģijas instalācijām. Tas ir ļoti elastīgs kabelis, kas ir savietojams ar visiem plaši pielietotiem konektoriem. Piemērots arī slapjām un mitrām vietām, UV un ozona noturīgs. Darbojas temperatūras amplitūdā no -40C līdz +120C. Paredzamais kalpošanas laiks - 30 gadi. Iekšējais un ārējais apvalks – LSHF gumija.

TopCable bobinas solar for Onninen

MC4 konektori

Vācu rāžotājs LAPP piedāvā īpaši izstrādātu produktu klāstu, kas atbilst saules paneļu sistēmas vajadzībām. LAPP ražotajiem konektoriem ir plašas pielietojuma iespējas, sākot ar lielām enerģijas ražotnēm un beidzot ar nelieliem mājsaimniecības pielietojumiem.

TÜV (Vācu Tehniskās inspekcijas asociācija) un Ziemeļamerikas UL [Drošības tehnikas] apstiprināšanas organizācijās ir veikti dažādi LAPP ražoto ÖLFLEX® kabeļu, SOLAR kabeļu, SKINTOP® kabeļievadu un EPIC® SOLAR savienotāju testi, lai nodrošinātu atbilstību visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Visi produkti atbilst RoHS Direktīvas prasībām par bīstamu vielu izmantošanas ierobežošanu elektriskās un elektroniskās iekārtās.

konektori LAPP onninen

Ražotāji

Pipelife Latvia SIA

Piedāvā ļoti plašu produktu klāstu, tajā skaitā kabeļu aizsargcaurules. Produktu sortimentā ir pieejamas PVC kabeļu aizsargcaurules, gofrētās caurules, caurdures aizsargcaurules, kā arī dalāmās caurules. Latvijas tirgu atrodas vairāk nekā 20 gadus. Pārstāv starptautisko koncernu “Pipelife International”, kas liecina par ražotāja stabilitāti. Uzņēmums spēj nodrošināt klientus ar ātru produktu piegādi un kvalitāti. 
Skatīt sortimentu

Prysmian Group Baltics AS

Viens no tirgus līderiem un uz attīstību vērsts kabeļu ražotājs ar starptautisku pieredzi. Darbojas tirgū no 1968. gada, kas nozīme, ka tas ir stabils ražotājs ar inovatīvām tendencēm. Prysmian Group atrodas 50 valstīs, 82 ražotnes un 17 pētniecības un attīstības centri un tiek nodarbināti aptuveni 21 000 darbinieki. Šāds tīkls ļauj nodrošināt kvalitatīvu klientu apkalpošanu un ātru kabeļu ražošanas laiku, kā arī nodrošina to, ka ražotnes ir izvietotas tā, ka tās ir tuvu saviem klientiem. Tas nodrošina ātru kabeļu piegādi. Baltijas Prysmanian Group fokusējās uz zemsprieguma, spēka un telekomunikāciju kabeļiem. Ir ļoti plašs kabeļu ražošanas diapazons. Kabeļi ir sertificēti starptaustiskos sertifikācijas centros.
Skatīt sortimentu

HAUPA GmbH

Instalācijas un savienojuma materiālu ražotājs.
Skatīt sortimentu

Pro Clima manšetes

Pro Clima Produkcija

Pielietojums
Iekšdarbiem un ārdarbiem izmantojamas pašlīmējošas manšetes ilgstošu un hermētisku cauruļu pieslēgumu savienojumu izveidei ar tvaika izolācijām, jumta un sienas membrānām, kā arī betona un koka konstrukcijām.

Priekšrocības

 • Drošs pieslēgums, pateicoties ūdensnoturīgai SOLID-līmei.
 • Ērti lietojams: caurules caur manšeti var gan stumt, gan vilkt - pieslēgums saglabājas nemainīgi hermētisks.
 • Elastīgas un lokanas, bez izvirzījuma iemavas.
 • Montāža tiek veikta saskaņā ar Vācijas normatīva DIN 4108-7, Šveices normatīva SIA 180 un Austrijas OENORM B 8110-2 prasībām.
 • Pārbaudes veiktas saskaņā ar Vācijas Jumiķu asociācijas ISO 16000 prasībām.

Pro Clima Roflex Solido cauruļu manšetes
Attēls no Pro Clima

Pielietojums
Ātrai un pastāvīgai cauruļu hermetizācijai caur blīvējuma slāni. Izmantojams telpās vai ārpus tām, piemēram, tvaika izolācijas vai difūzijas un vēja barjeru membrānām savienojuma mezglam ar cauruli. Līmēt ar TESCON VANA.

Priekšrocības

 • Ātrs un drošs blīvējums.
 • Hermētisks savienojums, pateicoties TESCON VANA ar ūdensizturīgu SOLID līmi.
 • Karstuma noturība līdz pat 150 °C.
 • Ērti lietojams: caurules caur manšeti var gan stumt, gan vilkt - saglabājot nemainīgu hermētiskumu.

Pro Clima Roflex cauruļu manšetes
Attēls no Pro Clima

Pielietojums
Ātrai, pastāvīgi hermētiskai kabeļu izvadīšanai caur hermētisko slāni. Izmantošanai telpās vai ārpus tām, piemēram, apakšsegumiem vai renovācijas tvaika izolācijām.
Kaflex mono/Kaflex duo - 1 vai 2 kabeļiem, diametrs 4,8 - 12mm.
Kaflex multi - 16 kabeļiem, diametrs 4,8 - 12mm.

Priekšrocības

 • Ātrs un vienkāršs risinājums, kas nodrošina, ka būvkonstrukcijas paliek sausas.
 • Drošs savienojums, pateicoties ūdensizturīgajai SOLID līmei.
 • Praktisks pielietojums - kabeļus var izstumt un izvilkt cauri manšetei saglabājot hermētisku savienojumu.
 • Elastīgs un lokans bez izvirzītas uzmavas.

Pro Clima Kaflex kabeļu manšetes
Attēls no Pro Clima