Onninen noliktavā pieejamas standarta rekuperācijas iekārtas no tādiem ražotajiem kā SALDA (Lietuva) un TITON (Anglija). Pēc pasūtījuma ir iespējams iegādāties gaisa apstrādes iekārtas no tādiem ražotājiem kā FLEXIT (Zviedrija) un Komfovent (Lietuva).

Privātmāju gaisa apstrādes iekārtu ražība ir no 150m3/h līdz 700 m3/h, kurām iestrādāts rotora, plākšņu vai Entalpijas siltummainis.

Entalpijas siltummainis ir ventilācijas iekārtu nākotne, jo caur siltummaiņa plāksnēm tiek atgūts ne tikai siltums no telpas bet arī mitrums. Šis aspekts ir ļoti svarīgi ziemas mēnešos, kad āra gaisam ir ļoti zems relatīvais mitrums. Iekārtas darbības modelis: Svaigs āra gaiss tiek iesūkts iekārtā, kur, plūstot caur siltummaini, tas atgūst siltumu no nosūces gaisa, kas paņemts no ēkas un plūst pretējā virzienā. Nosūci visbiežāk veic no ēkas siltākajām un mitrākajām telpām- sanitārie mezgli, virtuves, saunu priekšnami u.c. telpas. Pieplūdi savukārt ievieto telpās ar vislielāko apdzīvotību- viesistabas, ofisi, guļamistabas, bērnu istabas.

Ventilācijas iekārtas

auraSMART® app

Titon ir izveidojis auraSMART® aplikāciju, kas sniedz iespēju kontrolēt tā HRV produktu klāstu attālināti. Viegla un ērta lietošana gan iekārtu uzstādītājiem, gan mājsaimniecību īpašniekiem. Lietotne pieejama latviešu, krievu, angļu u.c. valodās.

Jaunā auraSMART® aplikācija ir pieejama gan Android, gan iOS mobilajām ierīcēm. Ar ērto interfeisu Jums būs viegli un ērti uzraudzīt savu mājas ventilācijas sistēmu.

aurasmart app

Priekšrocības

  1. Lielāka elastība un kontrole
  2. Skaidrs un vienkāršs interfeiss ērtākai lietošanai
  3. MVHR statuss, ieskaitot informāciju par servisu
  4. Uzraudzības un vadības funkcijas
  5. Tiešais WiFi savienojums uzstādītājiem (nav nepieciešams internets)
  6. Pilnīgs interneta pieslēgums ļauj lietotājiem pārbaudīt un mainīt ventilāciju, atrodoties ārpus mājām
  7. Pārvaldiet vairākas HRV iekārtas no vienas un tās pašas aplikācijas